Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.311.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    gider kasa toplarım , her sene bir masraf birde plus'a para ver vs.Yok bundan sonra işim olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali1903kemal

quote:

Orijinalden alıntı: 1982-utkan

Konu pro alamayacaklarin aglama duvari olmus..Yav git otede agla Gercekten bilgi alis verisinin onunu kesme..Cikti iste ne diye millete kaz,keriz diyip kendini ele veriyosun.Sanane Milletin pârasindan.Sanane ?

Sanane milletin avukatlığını yapıyon
    Sanane!????

iyimisin kimi savunuyorum kendi hakkimi savunuyorum.Sanane almayacaksan aglama duvari degil burasi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuzeydebiryer

quote:

Konu pro alamayacaklarin aglama duvari olmus..Yav git otede agla Gercekten bilgi alis verisinin onunu kesme..Cikti iste ne diye millete kaz,keriz diyip kendini ele veriyosun.Sanane Milletin pârasindan.Sanane ?

Pro eleştirilmeyecekte ne eleştirilecek acaba. Sony ps4 ile kullanıcılarını mağdur etmiştir. Kenarda ağla, sana ne milletin parasından diyeceğinize bunun ileride yaratacağı mağduriyetleri hesap ediniz. Para burada ki çoğu kişi için sorun değil. Ben eleştiririm çünkü yapılanın ticari bir etiği yoktur. Olayı bir de bu açıdan ele alın.

hocam magduriyet yok bence.Ps4 biterse PS4 pro da biter yani nesil bitinceye kadar ps4 kullanicilari aynen devam edecek..Hatta 3 yil daha aaa oyunlari garanti oldu..6.7 YIL konsol suresi gelenegi devam etti ok

• PS4'ün grafiklerini bilerek kısarlar mı sizce?
  • saitates kullanıcısına yanıt
    Oyunlardaki hdr etkisini kimi seviyor kimi sevmiyor.Çok fazla ışık oyunu geliyor hdr ile , bazen oyunun doğallığını bozabiliyor bence.Benim için çok elzem birşey değil ama yine de oyunlar çıksın görelim, belki çok iyi sonuçlar çıkabilir.Ayrıca sırf hdr için 4K tv fiyatları bir anda 1500 TL artıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BF 1 ve Fifa 17 nin daha gelişmiş grafiklerle Ps4 Pro ya geleceğini açıklamışlar konferansta bir arkadaş yazmıştı zaten......

Zaten piyasaya sızan Sony dokümanlarında Ekim den sonraki tüm oyunlarda PRO desteğinin olacağı yazıyordu...Eski oyunlarda ise yapımcıya bağlı oldugunu......

• quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

quote:

Buda yanlis dusunce burdaki cogu insan alabilcek durumda belki senden maddi olarak daha iyi durumdalar konsolu olan zaten parasiz olamaz ama insanlar guvenemedikleri icin kiziyor sonyye

Her gun giriyorum bir yakinma bir sizlanma .Ben bilgi alisverisi icin giriyorum sayfalarca konudan 1.2 cumle anca cikiyor. Sony ye niye guvenmiyorsun ne cabuk sirt cevirdiniz.Bunun bir Vr guncellemesi oldugu acik ve 4k pastasindan pay almak istiyor.Ticari firma bunlar babasinin hayrina yapmaz.Sen de sony ceo su olsan sende yaparsin.Sony kimseyi yari yolda birakmadi.Mic gibi exsiz ortadami koydu.Aaa destegimi cekti.Multi oyunlarda fps farkimi cikti.Nedir ne? Kendinizi sony yoneticisi dusunun..Ayrica kullanim kulavuzunda 10 aaa oyun omru vardir diyemi aldik biz bu konsolu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zooe -- 9 Eylül 2016; 17:59:10 >

• 1 TB'lik Uncharted paketini alacaktım 1500 TL'ye ama biraz daha sabır diyerek Pro'yu beklemeye karar verdim.

Kızsamda etsemde bu saatten sonra yeni alınacaksa Pro en iyi tercih.

• quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

PS4'ün grafiklerini bilerek kısarlar mı sizce?

Kısıp kısmayacaklarını bilmiyorum ama ps4 e özenmeyeceklerdir. Firmalar oyunun asıl performansını pro da gösterecekleri için pro yu sonuna kadar kullanmak için her numarayı yapacaklardır. Ps3 ps4 e aynı anda çıkan oyunlar gibi, keza 360 one a çıkan oyunlar gibi. Hideo bile mg5 i ps4 te oynamanızı tavsiye ederim demişti oyun çıktığında. Şimdi yeni oyununu çıkarsa pro yu tavsiye edecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

PS4'ün grafiklerini bilerek kısarlar mı sizce?

Yapmazlar hocam zannetmiyorum....Ama sizde hak verirsiniz ki PRO daki 4.2 tf lik gücü kullanmak ister tüm oyun yapımcıları....

Grafik farkları olucaktir mutlaka ama PS4 için gücü ne ise onu kullanırlar içiniz rahat olsun.......

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

quote:

Buda yanlis dusunce burdaki cogu insan alabilcek durumda belki senden maddi olarak daha iyi durumdalar konsolu olan zaten parasiz olamaz ama insanlar guvenemedikleri icin kiziyor sonyye

Her gun giriyorum bir yakinma bir sizlanma .Ben bilgi alisverisi icin giriyorum sayfalarca konudan 1.2 cumle anca cikiyor. Sony ye niye guvenmiyorsun ne cabuk sirt cevirdiniz.Bunun bir Vr guncellemesi oldugu acik ve 4k pastasindan pay almak istiyor.Ticari firma bunlar babasinin hayrina yapmaz.Sen de sony ceo su olsan sende yaparsin.Sony kimseyi yari yolda birakmadi.Mic gibi exsiz ortadami koydu.Aaa destegimi cekti.Multi oyunlarda fps farkimi cikti.Nedir ne? Kendinizi sony yoneticisi dusunun..Ayrica kullanim kulavuzunda 10 aaa oyun omru vardir diyemi aldik biz bu konsolu.

Sende bilgi konusunda haklisin ama cihaz daha cikmadi net olarak birsey diyemez
    Emin ol bende bilgi icin giriyorum ama giriyoruz arada bu muhabetlere

• quote:

Orijinalden alıntı: baris707

Sen bu kafada olursan kusura bakma ama kaz, keriz az kalır.

Evet kaz ve kerizim evet varmi cevap bekliyorum hadi bakalim elmi yaman beymi

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Artı alan kaçıncı kişisin merak ettim?

• quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Orijinalden alıntı: LittleThings

quote:

quote:

quote:

quote:

Kac para alıyorsun sony den sen ya? Pro tanıtıldığından beri konsolu elestirenle kavga etmeye calısıyorsun

Aha bu da Tr'de satışı olmayan filmlerin olduğu UHD 4K Bluray niye yok yaaaaaa diye dün ağlayan tip, burada kimse proyu övmedi, önce mesajları oku sonra idrak et sonra yorum yaparsın, Torrentten sinema çekimi film indiren adamlar birden 4K Blurayci olmuş

Ahaha kimin ne mal oldugunu görüyor millet rahat ol beğenilere bakman yeter

Ne beğenisi lan keko, memstatstan bak kim daha çok artı almış, benim fikirlerim bunlar millete yaranacam diye kendi dediklerimin dışına çıkamam.

Senin hakkında yazdıklarımı milley gayet begenmis herkes bıkmıs yalakalıgından

Tr'de satışı olmayan Tr dili olmayan 4k bluraylerin niye ps4 pro'da yok yaaa diye ağlayan sensin, eğer bunu artılıyorlarsa onlar da kekodur, ama forumda bilgili neyin ne olduğunu bilen insanlar da var o yüzden toplam artıda seni 100'e katlarım herhalde.

Yahu 4K TR dil desteği yok diye sonsuza dek olmayacak diye birşey yok elbet oda gelecek Pro'da hatta Slim'de 4K Bluray desteği olmalıydı kesinlikle

• quote:

Orijinalden alıntı: Source

Artı alan kaçıncı kişisin merak ettim?

Boş işler salla
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Ortaya birşey attın merak ettik işte özel mesajdan da yazabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Source

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kac para alıyorsun sony den sen ya? Pro tanıtıldığından beri konsolu elestirenle kavga etmeye calısıyorsun

Aha bu da Tr'de satışı olmayan filmlerin olduğu UHD 4K Bluray niye yok yaaaaaa diye dün ağlayan tip, burada kimse proyu övmedi, önce mesajları oku sonra idrak et sonra yorum yaparsın, Torrentten sinema çekimi film indiren adamlar birden 4K Blurayci olmuş

Ahaha kimin ne mal oldugunu görüyor millet rahat ol beğenilere bakman yeter

Ne beğenisi lan keko, memstatstan bak kim daha çok artı almış, benim fikirlerim bunlar millete yaranacam diye kendi dediklerimin dışına çıkamam.

Senin hakkında yazdıklarımı milley gayet begenmis herkes bıkmıs yalakalıgından

Tr'de satışı olmayan Tr dili olmayan 4k bluraylerin niye ps4 pro'da yok yaaa diye ağlayan sensin, eğer bunu artılıyorlarsa onlar da kekodur, ama forumda bilgili neyin ne olduğunu bilen insanlar da var o yüzden toplam artıda seni 100'e katlarım herhalde.

Yahu 4K TR dil desteği yok diye sonsuza dek olmayacak diye birşey yok elbet oda gelecek Pro'da hatta Slim'de 4K Bluray desteği olmalıydı kesinlikle

Ps konsollarında da sonsuza kadar olmayacak diye birşey yok PS5'de görürsün zaten, Amerikalılar sizin kadar ağlamadı be soors

• mertvontrier kullanıcısına yanıt
    Aklıma gelmiyor değil ama cesaret edemezler sonuçta bu iş Pro ile bitmeyecek. Sony olurda böyle birşey yaparsa bir sonraki konsolu için bütün güvenini kaybeder.

• İlk mesaj günceldir.İlk mesajı okumadan lütfen PS4 Pro ile ilgili soru sormayın eğer ilk mesajda cevaplanmadığını düşündüğünüz bir sorunuz varsa bana PM ile dönüş yaparsanız cevabı ilk mesaja eklenecektir.

• Teśekkurler.Gecen sene tv'yi alirlen hic Hdr olayina dikkat etmemistim.Gerci hdr olayida birden gündeme geldi aslinda.Ps4 pro cikisini bekliyecegiz,bakalim nasil bir katkisi olacak hdr'nin.

• 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.