Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (214. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.311.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gpu nedir? cpu nedir? bunları bilmeden yorum yazanların amacı nedir? insanlara yanlış bilgi vermeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nanoona

ps4 pro almanin bir esprisi yok bence. ps4 guncelligini 10 sene daha koruyacaktir. bugun bile ps3 icin oyunlar cikiyor ve guncelleme aliyorken ps4 icin bitti demek insafsizlik..

ps4 un 10 sene daha temizinden bir omru var.. burada ps 3 u bile olmayan fakirlerin ps4 bitti deyip ps4 pro oooo yeeaa demeleri, sahibinden.com da listeyi en pahalidan en ucuza secip ilk siradaki arabalara bakip woow laa heaa diyip saatlerini harcayanlardan farki yoktur,, uzulerek soyluyorum siz hep fakirdiniz hepte fakir olarak kalacaksiniz. ps4 pro nunda sahibi biz olacaz, ps5 inde, ps6 ninda.. sizler sadece bakacaksiniz. mb hesabi yapip, faceten videolari secerek izleyeceksiniz...

boyle yazmazdim ancak, oyle yorumlar varki adam sanki ps4 sahiplerini incitmek, onlari kotu hissettirmek icin bilakis yaziyor. Allahin fakirleri

😄 gayette espritüel ve doğrucu yaklaşım
    Kahkaha attım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: blaze07

gpu nedir? cpu nedir? bunları bilmeden yorum yazanların amacı nedir? insanlara yanlış bilgi vermeyin.

oo sony'de çalışan reyiz gelmiş hacı noldu niye yanılmışsın ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kennnn

quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

Hadi canım hadi hala 60 yapacak diyor.

Valla ben daha iyi grafik veriyor demedim bazı konularda iki oyunda daha iyi performans verdiğini gördüm dedim başka yerlere çekip konuyu sulandırmak senin amacın belli ki aynı zamanda unity'nin ps4'te iyi performans vermediği zaten yazılıp çiziliyordu yani ben zaten lafımın arkasındayım argümanım da var senin ki ne ?

Tutturdu 4.2 ama sen dün bügün atıp tuttuğun mesajları ps4 pro çıkınca göreceğiz. İnglizcen var git oku adamlar bağrıyor 30'u 60 yapması çok zor diye bir yerde yazsa tamam 10 kişiden 9'u bunu söylüyor kıçımdan uydurmuyorum ki Fanatik misin nesin anlamadım ki.

Kuyruk acın var belli ki habire laf sokmaya çalıştığına göre durup dururken. Muhattap olmuyorum habire gelip laf yetiştirmeye çalışmalar falan işin yok mu senin.

30'u 60 yapması çok zor diyen kimmiş. Kaynak ver, link ver bakalım. Yoksa yine sallamış olmuş olacan. Bekliyorum.

Bana laf yetiştireceğin zamanda google'a sorsaydın.

Google'a sormama gerek yok. Çünkü öyle bir bilgi yok. Senin yalan dolan yanlış bilgiler ile konuştuğun ayan beyan belli olduğu için , kanıtta gösteremezsin haliyle. Hadi şimdi uza bakalım yavaş yavaş. Cahiller ile daha fazla zamanı meşgul edemem.

• Millet ne zırlamış birader ya. İstiyorsunuz ki 10 yıl ekran kartı fiyatına hiç bir gelişme olmadan aynı cihazı kullanın, aynı seviyede oyunlar oynayın hatta pc'de 8K çözünürlüğü destekleyecek donanım çıksın ama ps4 üzerine hiç koymasın. Niye? Çünkü bu konsolun ruhuna aykırıymış. Valla ben destekliyorum, ilk fırsatta da şimdiki ps4'ümü satıp proyu almak istiyorum

• quote:

Valla ben daha iyi grafik veriyor demedim bazı konularda iki oyunda daha iyi performans verdiğini gördüm dedim başka yerlere çekip konuyu sulandırmak senin amacın belli ki aynı zamanda unity'nin ps4'te iyi performans vermediği zaten yazılıp çiziliyordu yani ben zaten lafımın arkasındayım argümanım da var senin ki ne ?

Tutturdu 4.2 ama sen dün bügün atıp tuttuğun mesajları ps4 pro çıkınca göreceğiz. İnglizcen var git oku adamlar bağrıyor 30'u 60 yapması çok zor diye bir yerde yazsa tamam 10 kişiden 9'u bunu söylüyor kıçımdan uydurmuyorum ki Fanatik misin nesin anlamadım ki.

Kuyruk acın var belli ki habire laf sokmaya çalıştığına göre durup dururken. Muhattap olmuyorum habire gelip laf yetiştirmeye çalışmalar falan işin yok mu senin.

Ps4 Pro GTX 1060 benzer bir GPU kullanıyor.Çok rahat ultra ayarlarda pro 1080p 60 fps verebilecek güçtedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powersmachine54 -- 9 Eylül 2016; 15:48:23 >

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    hocam muhahaha diye gülmezsen sevinirim. taklaya geldik. hem ben neo açıklanmaz dedim pro değil (pişkinlik mode on) şaka bi yana pro açıklandığı gün bile şirket içinde konuşurken sadece özellikleri açıklanır diye bekliyoduk. öyle bi şey yok diyen adam sabah 6 da bana konsolun resmini atıyo. kardeş çok saol dedim ya :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arapkahvesi

Millet ne zırlamış birader ya. İstiyorsunuz ki 10 yıl ekran kartı fiyatına hiç bir gelişme olmadan aynı cihazı kullanın, aynı seviyede oyunlar oynayın hatta pc'de 8K çözünürlüğü destekleyecek donanım çıksın ama ps4 üzerine hiç koymasın. Niye? Çünkü bu konsolun ruhuna aykırıymış. Valla ben destekliyorum, ilk fırsatta da şimdiki ps4'ümü satıp proyu almak istiyorum

İste sen konsolcu degilsin bunu yaparlarsa millet pcye doner merak etme hersene kimse konsol almaz ps5 te bu olmicak sony ders almistir burda konusulucak olan olay vr ..vr olmasaydi sony yine cikarmazdi konsol

• quote:

Orijinalden alıntı: mnybjk

quote:

Orijinalden alıntı: Tuomir

TR fiyatı açıklandı mı? Olur da gücümüz yeterse 10 Kasımda bir buluşma falan ayarlayabiliriz aslında. Hiç ilk gününde konsol alamadım hep hasretim böyle şeylere.

tr çıkış tarihi daha tam olarak açıklanmadıki

10 Kasımda ayni gun geliyor hocam. Playstation Turkiye açıkladı. Fiyat belli degil ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: powersmachine54

quote:

Ps4 Pro GTX 1060 benzer bir GPU kullanıyor.Çok rahat ultra ayarlarda pro 1080p 60 fps verebilecek güçtedir.

&#128514;&#128514;&#128514;&#128514;&#128514;

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Pratik Adam

Arkadaşlar bu aralar BF1 ve FIFA 17 gibi oyunları oynayabilmek için PS4 almak istiyorum. PS4 Pro nun çıkışı beklesem fiyatlar daha da ucuzlar mı? Daha doğrusu 0 almaya gerek yok. Forumdan temiz 2. el alsam da olur. Pro'nun çıkmasıyla 2. el piyasası etkilenir mi? Beklesem mi biraz daha?

İkinci el piyasası çoktan etkilendi bile. Pro almak isteyenler ps4 lerini ucuza çıkarmaya başladı elden. Temiz bulursan kapat bir tane.

• turkopol kullanıcısına yanıt
    1500 liraya son çıkan oyunları oynamaya imkan tanıyacak şekilde pc toplayabilen varsa gelsin beriye :)

• fiyatıda 1700 hadi en kötü 1800 olur inşallah
  • ps4 slim rezalet bi tasarim neo icinde tv yok bende ikiside ciksin normal ps4 600-700 den aliriz beyler iyiki zamaninda satmisim

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

fiyatıda 1700 hadi en kötü 1800 olur inşallah

Daha pahalı olur gibime geliyor ama umarım yanılırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Al-Yeleli Arslan

quote:

Arkadaşlar bu aralar BF1 ve FIFA 17 gibi oyunları oynayabilmek için PS4 almak istiyorum. PS4 Pro nun çıkışı beklesem fiyatlar daha da ucuzlar mı? Daha doğrusu 0 almaya gerek yok. Forumdan temiz 2. el alsam da olur. Pro'nun çıkmasıyla 2. el piyasası etkilenir mi? Beklesem mi biraz daha?

İkinci el piyasası çoktan etkilendi bile. Pro almak isteyenler ps4 lerini ucuza çıkarmaya başladı elden. Temiz bulursan kapat bir tane.

Pro almak isteyenler ellerinden çıkarmaya başladı
    Hmm oturduğun borsa takip edilen yerler var
    Ps4 piyasası gibi bir yer sanırım
    :)

• melkor23 kullanıcısına yanıt
    ara sürümdür ileri sürümdür farketmez, ben insanlara 2.5 en geç 3 yıl içerisinde yeni konsol çıkaracaklar diyordum. oldu da. çünkü çıktığı zamanlar teknolojide tam paralel yönde çok daha hızlı ilerledi. yine 3 yıl sonra bilemedin en fazla 3.5( 2020) yeni konsol kesinlikle çıkacaktır. çünkü yine tatmin azalacak.yine çok geri kalacak. ps4 ve xbox çıkana yakın yalanlar o kadar arttı ki parti vaatlerine döndü bu olay. . biz size bu imkanı sağlayacaz bunu sağlayacaz falandı filandı. hepsi birer para ve pazarlama politikası.. yani bu senin benim dememle çıkacak çıkmayacak mevzusu değil. anı yakalama çabası ve geri kalmamasıdır. zaten -ps4 ün vadesinin genel mantık çerçevesinde kısa olacağı tahmin ediliyordu. hepsini göreceğiz.

parası bol olanlara bol kazıklı günler diliyorum.

diğer yandan kendi düşüncem, grafik manyaklığını bırakıp oyunların hikaye,şekil,oynanış ve diğer yönlerine bakılıp gerçekten eski konsollardaki aldıkları zevki alabiliyorlar mı? bunu düşünüpte yorum yapsınlar. 25 yaşında ve 5 yaşından bu yana bu piyasanın içinde olan biri olarak söylüyorum ben eskisi kadar zevk alamıyorum. ve birçok insan da bu yüzden şikayetçi. kimse oynayacak oyun bulamadığı gibi aldığı zevkide bulamıyor.grafik benim için her zaman en son plandadır ve takıntısı olmayan çoğunluğunda benimle aynı görüşte olduğunu biliyorum. sanmıyorum ama umarım bizi mutlu ederler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serhadss -- 9 Eylül 2016; 16:01:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ali1903kemal

quote:

Orijinalden alıntı: Al-Yeleli Arslan

quote:

Pro almak isteyenler ellerinden çıkarmaya başladı
    Hmm oturduğun borsa takip edilen yerler var
    Ps4 piyasası gibi bir yer sanırım
    :)

Kardeş 1700 tl olan 1 tb uncharted 4 lü versiyon 1500 lira olmuş. Cihazın 0'ı 200 lira ucuzlamış. İkinci elde de fiyatların düşeceğini tahmin etmek için ekonomist olmaya gerek yok.

• quote:

quote:

quote:

quote:

30'u 60 yapması çok zor diyen kimmiş. Kaynak ver, link ver bakalım. Yoksa yine sallamış olmuş olacan. Bekliyorum.

Bana laf yetiştireceğin zamanda google'a sorsaydın.

Google'a sormama gerek yok. Çünkü öyle bir bilgi yok. Senin yalan dolan yanlış bilgiler ile konuştuğun ayan beyan belli olduğu için , kanıtta gösteremezsin haliyle. Hadi şimdi uza bakalım yavaş yavaş. Cahiller ile daha fazla zamanı meşgul edemem.

Hadi canım hadi.

• Online FPS lerde cok kucuk farklar icin buyuk paralari bile gozden cikaranlar bi suru insan var bu piyasa da. Bu yuzden hicbir avanataji olmayacagi Sony tarafindan soylendiyse de bile gozu kapali PRO'ya gececekler olacaktir (Bakiniz: DH Forum). Ayrica Sony her iki konsol arasinda adaleti saglamada buyuk ihtimalle cuvalliyacaktir. Simdiden butun oyunlarin forumlarinda Sony ye giydiren PRO magduru duz PS4 kullanicilarinin aglayislarini, yakarislarini duyabiliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.