Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (211. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HDR sadece Sony televizyonlarına özgü birşey mi onu öğrenmek istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fromhellhound

İlk ve son konsolum.

Kapitalis tüccarlra para kaptırmam.

Aynen. Bu son konsolum benim de. Böyle saçma bir şey görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnybjk

quote:

Orijinalden alıntı: Tuomir

TR fiyatı açıklandı mı? Olur da gücümüz yeterse 10 Kasımda bir buluşma falan ayarlayabiliriz aslında. Hiç ilk gününde konsol alamadım hep hasretim böyle şeylere.

tr çıkış tarihi daha tam olarak açıklanmadıki

playstation türkiye resmi sayfası instagram twitter ve facebook'ta 10 kasımda türkiyede diye paylaşım yaptı
  • quote:

Orijinalden alıntı: iGuun

HDR sadece Sony televizyonlarına özgü birşey mi onu öğrenmek istiyorum

HDR destekleyen bütün TV'lerde çalışacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barni Moloztaş

Şimdi 4K TV yoksa, PS4'le aynı görüntüyü sağlıyor öyle mi?

Hayır. 1080 p ultra ayar,60fps verebiliyor makine. Konsolun ultra ayarı ne ola ki diyorsan,vallahi onu daha kimse bilmiyor.

Örneğin,Uncharted ,Pro ya özel bir sürüm ile gelecek. Grafiği kökleyecekler,60 fps yapacaklar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iGuun

HDR sadece Sony televizyonlarına özgü birşey mi onu öğrenmek istiyorum

hayır pek çok marka hdr uyumlu tv çıkardı ama malesef fiyatlar aşırı uçuk 4 binler 5 binler 6 binler fiyatların hepsi böyle hdr uyumlu tv'lerde.Daha bizde alınabilecek bir tv değil fiyatıyla.Şuan zaten firmalarda bizde hdr var diyip fiyatı öyle yukarılara çıkartıyorlar.Yakında modası geçince fiyatları yavaş yavaş düşer o zaman alınır bir 4k hdr uyumlu tv.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SultanApex

Sony bunu acikladi zaten; tek oyun, tek market. ps4 ve ps4 pro arasindaki fark sadece grafik ayarlari olacak. Driveclub 2 sadece ps4 pro icin cikacak demeyecekler. Lakin laflarini unuturlarsa bir daha kimse sony ye guvenmez.

Zaten oyle bir sey yaparlarsa kendi sonlarini hazirlarlar...

• Arkadaş bu ilk defa konsol aldım oda 2 yılda kendini bitirdi şansa bak neyse daha desteklicekler gibi konuştular ama ne kadar sürer belli değil

• quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Orijinalden alıntı: ali1903kemal

4K tv olmasi lazım yoksa ps4 le aynı performansı alırsın

Ne alakası var milleti yanlış yönlendirmeyelim, full hd tv'lerde de bariz performans farkları olacak, Tomb Raider bile 3 seçenekli geliyor frame ve çözünürlük şeklinde.

Bekliyoruz çıkcak acele etmeyin ;)

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    fps farkı tabi ki olacak orası kesin belirtilen, atıyorum normal ps4 Until Dawn'ı 18- 30 fps arası açıyorsa yüksek görseller ile pro çok rahat sabit 30'un altına düşmeden verecek anlaşılan ama 60 işte onu bende hala umut ediyorum yani yazılıp çizilen ve okuduklarımın hepsinin xbox fanı ya da işten hiç anlamayan adamalar olmasını umut ederek. :))) yurtdışında yaşıyorum şimdi satsam çok zarar etmeden yeni pro'yu alırım muhtemelen de bir ara edinicem ama işe realist bakmaya çalışıyorum hayak kırıklığı olmasın diye yoksa UHD player olmaması falan benim hiç umrumda değil, cihazı ben exc oyunlar için alıyorum.
  • quote:

Sony bunu acikladi zaten; tek oyun, tek market. ps4 ve ps4 pro arasindaki fark sadece grafik ayarlari olacak. Driveclub 2 sadece ps4 pro icin cikacak demeyecekler. Lakin laflarini unuturlarsa bir daha kimse sony ye guvenmez.

PS4 tanıtımında gösterdikleri o exclusive oyunlar nerede? Neden hala çıkmadı? Önce bunları sorgulamak lazım. Sony bu exclusive oyunları kasıtlı olarak Pro için bekletti. Pro için özel bir oyun olmaz ama oyunu PS4'e yalap şalap çıkarırlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

quote:

PS4 tanıtımında gösterdikleri o exclusive oyunlar nerede? Neden hala çıkmadı? Önce bunları sorgulamak lazım. Sony bu exclusive oyunları kasıtlı olarak Pro için bekletti. Pro için özel bir oyun olmaz ama oyunu PS4'e yalap şalap çıkarırlar.

pazarlama stratejisi hocam işte pro'ya öyle oyunlar gösterecekler millet vay be grafiklere bak vs desin.Exc. oyunlarda daha çok pro üzerinde uğraşacakları belli ama diğer oyunlar gene ilk başta ps4 üzerine yapılır sonradan pro modu çıkar.Sonuçta 40 milyon ps4'ü olan var ps4 pro değil.

• Yukardaki iki arkadaş konsolu tartışmaktan çok ekran kartları için kavga eder konuma geldiler.

• quote:

quote:

quote:

Ne alakası var milleti yanlış yönlendirmeyelim, full hd tv'lerde de bariz performans farkları olacak, Tomb Raider bile 3 seçenekli geliyor frame ve çözünürlük şeklinde.

hacı sen nasıl bir şey bekliyorsun anlamadım ben .Gpu gücü o kadar artacak ve hiç bir fark olmayacak hs? 1080p tv bile olsa detay fps artacak frame rate sorunları azalacak.Cihaz rahat nefes alarak oyunları çalıştıracaktır.Ps4'ün var ve pro almayacaksın bu yüzden cihazı gömmeye çalışanlardan mısın sende

• Pc konusu gibi olmuş
    Ps4 den soğuttunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

quote:

quote:

hacı sen nasıl bir şey bekliyorsun anlamadım ben .Gpu gücü o kadar artacak ve hiç bir fark olmayacak hs? 1080p tv bile olsa detay fps artacak frame rate sorunları azalacak.Cihaz rahat nefes alarak oyunları çalıştıracaktır.Ps4'ün var ve pro almayacaksın bu yüzden cihazı gömmeye çalışanlardan mısın sende

Şimdi sen daha rahat çalıştıracak diyosun
    Ee peki bu adamlar neden slimi çıkarsın
    O iş hikaye yaptıkları sadece single oynayanlara bi güzellik sunmaları
    Olay bu fazla bişe beklemek özellikle online oyunlarda abes
    UZAKTAN ADAMI GÖYCEM VUYUCAM AVATAJIM VAR
    Bekliyin görün
    Uçuk seyler beklemeniz komiğime gidiyo
    Sıkıntı orda

• quote:

PS4 çıkarken de Sony'nin dediklerine göre başka dünyalardan bir cihaz geliyordu. Yalan dolan.
  • Kaliteye göre fiyat gayet uygun bence...
  • AlanyaBeyi kullanıcısına yanıt
    Eline aldın oynadın kaliteyi gördün :)
    Ps4 de kaliteliydi çıkmadan :)
    Öyle diyorlardı ;)

• Artik her sene yeni konsol cikarirlar. Ne de olsa millet parasi olmasa da almaya hazir. Devam devam cok guzel.

• 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.