Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1719. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.311.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17171718171917201721
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3kya 10a yakın oyunlu 2 kollu bir pro almak mantıklı mı?
    ps5 çıkana kadar oynayacağım o arada taksitle 4k tv alacağım onun taksidi bitince ps4 ü satıp ps5 almayı düşünüyorum 6 ay sonra.
    PS4 pro için çok sorunlu denmiş yorumlarda bunu çözmek için pro soğutucusu ve ya laptop soğutucusu kullansam etkisi olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GehenGehenGülenAdam

3kya 10a yakın oyunlu 2 kollu bir pro almak mantıklı mı?
    ps5 çıkana kadar oynayacağım o arada taksitle 4k tv alacağım onun taksidi bitince ps4 ü satıp ps5 almayı düşünüyorum 6 ay sonra.
    PS4 pro için çok sorunlu denmiş yorumlarda bunu çözmek için pro soğutucusu ve ya laptop soğutucusu kullansam etkisi olur mu?
    bence daha uyguna v2 kollu slim alın daha sonra satar yükseltirsiniz ps5 çıktığında pro daki 4k nın pek bi esprisi kalmayacak. pro daki 4k ile ps5 deki 4k yı kıyaslarsak, zamanında tv lerin üzerine kocaman "FULL HD" küçük bir "ready" yazısı koyup millete sanki 1080p miş gibi satmalarına benziyor aslında 1080p değildi sadece 1080p görüntüleri oynatabiliyordu :) pro da bana göre 4k ready bir üründü , birde gürültü sorunu var kullananların dediğine göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingstonn -- 21 Temmuz 2020; 2:39:31 >

• kingstonn K kullanıcısına yanıt
    4k bir tvde ps4 pro oynamadığın belli hocam Senin gibi söyleyen ps 1 den beri alan arkadaşım benim evde oynadıktan sonra ilk gün ps4 ünü satıp tvsini satıp proya ve 4k tvye geçmişti. Arada büyük fark var şahsi fikrim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kamece

4k bir tvde ps4 pro oynamadığın belli hocam Senin gibi söyleyen ps 1 den beri alan arkadaşım benim evde oynadıktan sonra ilk gün ps4 ünü satıp tvsini satıp proya ve 4k tvye geçmişti. Arada büyük fark var şahsi fikrim.
    4k render yapabilmesinde bir sorun yok ama RDR4 de 4k da pek akıcı bir oyun deneyimi yoktu hatırladığım kadarıyla pronun.

Eğer 1080p de oynanacaksa exc oyunlar için çok daha uyguna slim almanın mantığı olabilir o bakımdan ama bu sefer de slim 1080p de kasacak o da ayrı bir sorun

Ben de hala aynı ikilemdeyim, pro alıp last of us ve diğer oynamaıdğım exc oyunları bitirmek istiyorum ama yeni nesil ve mevcut fiyatlandırmalardan dolayı kararsızım.

• Selamlar, İthalatçı garantili olarak ps4 pro kullanan var mı ve tavsiye edebileceğiniz bir firma var mı Eurosia garantisi olmadan alabileceğimiz. Sıkıntı yaşama potansiyelimiz nedir bu tür cihazlarla, bildiğim kadarıyla kutular falan açılmış oluyor yani eurosia mantığında bandrollü mühürlü falan değiller. Kendi getirdiklere cihazın içeriğini kontrol edip garantilerini falan koyuyorlar kutuya.
  • Pro varken slim mi alınır ya. 1080p bile oynayacaksanız pro alın. Ağır oyunlarda slim de fps düşmeleri olur. Ama pro da olmaz. Detaylar pro da çok daha iyi görünür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Gurultu probleminde haklisin ama 4k tv de 2 konsoldada bi oyna reklerin canliligi akicilik derinlik sanki icindeymis gibi oluyor arada buyuk fark var orasi kesin sahte 4k falan diyip camur atmanin anlami yok 2k bile olsa ciddi fark var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isobalzac

Gurultu probleminde haklisin ama 4k tv de 2 konsoldada bi oyna reklerin canliligi akicilik derinlik sanki icindeymis gibi oluyor arada buyuk fark var orasi kesin sahte 4k falan diyip camur atmanin anlami yok 2k bile olsa ciddi fark var
    olayı çamura kadar nasıl getirdiniz anlamadım çamur attığım yok, 4k tvm var ancak ilk çıktığında aldığım ps4 parlak kasayı kullanıyordum hala 2 hafta öncesine kadar pandemi falan fiyatlar yükselmiş ps5 de yolda diyerek fiyatı düşmeden satayım diye düşündüm ve sattım (30 civarı oyuna rağmen tek oynadığım oyun pes 2020 myclub, diğer tarzdaki oyunlar aşırı hareketli görüntülü olanlar vs. epilepsi nöbeti gibi belirtiler ve mide bulantısı veriyor bende bir süre sonra sanırım bir sağlık sorunum var :))

4k tv de pro nun farkı tabiki var koskoca sony'nin hiç bir farkı olmayan bir upgrade'i satacak hali yok tahtakale esnafı gibi ancak aynı şeylerden bahsetmiyoruz

arkadaşın amacı, ps5 çıkana kadar bir kaç ay idare edebileceği konsol, pro fiyatlarının uçuk olmasından ve ps5 çıktığında pro versiyonun slim versiyona kıyasla daha büyük fiyat ve talep kaybı yaşayacağını düşündüğümden dolayı uygun fiyata bulabilirse slim almasını önerdim ama örneklemek gerekirse slim'e 2500, pro ya 3000 verecekse bir anlamı kalmıyor tabi önerimin pro alsın daha iyi ama arada ciddi fiyat farkı olursa düşeş denen cihazlardan alırsa daha karlı olur sokağa çıkma yasakları esnasında herkes patır patır ps4 aldı ancak şimdi satıyor çoğu, şimdi amaç hakkıyla real 4k oynamaksa zaten bir kaç ay sonra satacağın ve ciddi fiyat ve talep kaybı yaşayacak olan pro ya bu kadar para bağlamanın maksadı nedir? zaten bi kaç ay sonra arkadaş ps5 alacağını belirtmiş

herkes öyle bir yazmış ki sanki ps4 ile ps4 pro yu kıyaslıyorum, hayır ps5 ile pro yu kıyasladım orada

ps5 çıktığında, 4k oynamak isteyen ps5 e yönelecek, bütçesi kısıtlı olan da ps4 slimlere yada en kötü ihtimalle fat kasalara yönelecek, benim ps5 için o kadar bütçem yok pro alayım 4k sı olsun diyecek kesim ps5 varken çok azdır

eğer başka arkadaşlar gibi şöyle bir talebi olmuş olsaydı "ps5 çıktığında hemen almayayım biraz geçsin sorunları vs var mı ortaya çıksın ara versiyon gelir belki bir süre ps4 ile idare edeceğim" o zaman pro al demenin bi mantığı olabilirdi ama arkadaş çıktığında satıp ps5 alacağım diyor dolayısıyla pro almak pek mantıklı gelmiyor bana

özetle, ps5 çıkana kadar minimum bütçe/minimum zarar/optimum idare seviyesi için en iyi seçenek slim kalıyor

Ps4 slim sifir 500 gb 2900 ps4 pro 1 tb 3600 bence bu durumda 3600 daha mantikli duruyor cunku 1 tb ve 4k farki tabi 5000 6000 olsaydi mantiksiz olabilirdi ps5 en az 8000 tl gorununuyor ufukta 3600 iyi fiyat yinede

• isobalzac kullanıcısına yanıt
    Şu an konsol alacak birisi için Slim bence de mantıksız arada ciddi bir fark yok. Amaç mevcut exc oyunları oynamaksa ps5 beklemenin de bir anlamı yok. Geriye destek var ama eski nesil oyunlar için ps5 almanın mantığı nedir, tamamen overkill olacak. Yeni nesile gelişmelere göre fiyat gidişatına göre yükseltilir tekrardan. Mevcut ps4 sonuna kadar tüketmiş exc oyunları bitirmiş online oyun devamlı oynayan gidip zaten ps5 e yükseltir direkt olarak. Bana şahsen durduk yere konsol aldıran last of us 2 ve diğer exc ler oldu bu zamanda ve ps5 beklemeyi ya da slim tercih etmeyi mantıklı görmedim. Ps5 fiyatlandırması da malum zaten.

• Kamece kullanıcısına yanıt
    Peki hdmi kablo öneriniz var mı 4k pro için

• 1tb Slim kullanıyorum ne ses var nede abartılı ısınma. Tv sony xf9005 olmasına rağmen pro almıyorum. Slimin ve tv nin görüntü kalitesi fazlasıyla yetiyor bana

• Hayırlı olsn çok şık. Fiyat?

• Sağ olun. 3200e geldi.

• Merhaba, bugün yeni aldığım proda bi sıkıntı yaşadım. Witcher 3 arka planda çalışırken psn store a girdim. Normal gezerken sıkıntı yok ama metro exodus oyun içeriğini incelemeye girdiğimde sistem dondu ve fişi çekmek zorunda kaldım. Tekrardan başlatıp yeniden aynı şeyleri yapınca tekrar başıma geldi. Normalde bir ses sıkıntı oyunda kasma falan yok. Andak biraz huzursuz etti bu durum sizce iade mi etsem cihazı?

• Süper fiyat zaten oyun 500 tl:)

• Sadece şunu söylüyorum, bu ithalatçı garantili cihazlara güvenmeyin.
    Yurtdışından dubaiden ordan burdan defolu veya sıkıntılı cihazları getirip random ps4 kutulara koyup gönderiyorlar.
    Kendiniz yurtdışından düzgün bir yerden alabiliyorsanız orası ayrı ama TR den alacaksanız sony eurosia kapalı kutudan şaşmayın.
  • Ps4 pro yu soundbar’la kullanan var mı ? Ps4 e bağlayıp Surround moduna alınca ses gelmiyor. Önceki optik kablonun ucu kırılınca eskiden kalma markasız bir kablo takınca bu sorun oldu.. Diğer müzik aletlerinde sorun olmadı. Hangi Optik kablo kullanıyorsunuz arkadaşlar ?

• bende de pro var. gece acayip ses cikartiyor. hele pes 2020 oynarken fan sesi cekilmez oluyor. gamepad de sag analog kendi kendine hareket ediyor bazen. şansima tüküreyim diyorum cihazı daha alali 1 yıl olmadı. bir de xbox one s var. sesi çikmiyor cihazin. çok stabil. bazen tv izlerken cocuklar yanlislikla aciyor . abi ses yok saatler sonra farkediyorum acildigini. sony özel yapımlarına dua etsin yoksa alınacak cihaz değil.

• Bende ps5 fiyatını duyunca ps4 pro ya yöneldim. İlk konsolum olacak benimde. Siz nereden nasıl aldınız hocam ithalatçı garantililer bile 3600₺ den aşağı değil. Bende sizin gibi almak isterim anlatırsanız.

• 
Sayfa: önceki 17171718171917201721
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.