Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1717. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.311.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17151716171717181719
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazon de' den aldığın o cihaza amazon 2 yıl garanti veriyor iletişime geç kargo ile yolla.. ben şahsen o şekilde yapacağım bekliyorum biraz daha geçsin kasım ayında dolacak garanti süresi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu cihazın bu kadar sorunlu olduğunu bilmiyordum ya. İşin içine bir girdim, pedler, fanlar, termal macunlar falanlar filanlar Youtube, pro'yu nasıl soğuturuz videolarından geçilmiyor İşin ilginç tarafı ısınma ve fan sesi sorunundan şikayet eden kullanıcıların yaşadığı şehirlere bakıyorum. Yazları gayet serin geçen yerler. Ben Adana'da yaşıyorum. Yakın gelecekte taşınmayı da düşünmüyorum. Sizlerin kullandığı pro ısınıyorsa ben ağustos ayında gündüz vakti aralıksız 3 saat oyun oynamaya kalksam o cihaz havaya uçar Neyse, ben slim ile devam edeyim

• dostum ben direkt Amazon Türkiye'den bakmıştım.
  • TheOnu kullanıcısına yanıt
    Kardeş bende adanada yaşıyorum. Pro var elimde. Sorun olacağını sanmıyorum.

• Merhaba, İstanbul-Kadıköy civarlarında ps4 pro için termal macun değişimi yaptırabileceğim bir yer var mı? Bilgisi olan bana dm'den yazarsa çok sevinirim.
  • Arkadaslar full hd tv kullaniyorum ps4 slim 1 terabayt modeli var, pro almak istiyorum fark yaratirmi yani call of duty oynuyorum bazen fps dusuyor akicilik bozuluyor gibi pro da dahami stabil olur

• Arkadaşlar tekrar selam. Şimdi siteleri gezerken şöyle sıfır fiyatları gördüm:

Playstation 4 Pro CUH 7216-B seri kodlu: 4.300 TL
    (https://urun.n11.com/sony-playstation-4/sony-playstation-4-pro-sony-eurasia-garantili-cuh-7216-b-P430632379 )

Sony Ps4 Pro Black Gamma Chasis - Cuh-7216B: 4.800 TL
    (https://urun.n11.com/sony-playstation-4/sony-ps4-pro-black-gamma-chasis-cuh-7216b-sony-eurasia-P323866513 )

Her ikisinde de sony eurosia garantisi var. Fakat benim takıldığım bir olay var. Gamma Chasis özelliği ne oluyor tam olarak, aradaki 500 TL fiyat farkı neye göre artış gösteriyor, bilgi verme şansınız var mı?

Bir de PS4 PRO'yu şu standla kullansak nasıl olur? Stand altında ızgaralar var oradan hava alır sanıyorum yükselti de var hafif:
    (https://www.hepsiburada.com/tx-sony-playstation-4-pro-dikey-standi-txacp4304-p-HBV000009WYIT?magaza=Teknobiyotik )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *DeviantART -- 23 Haziran 2020; 19:46:40 >

• *DeviantART kullanıcısına yanıt
    Her ikisi de aynı cihaz Alttakinin fiyatı normal ama üsttekinin fiyatını anlayamadım. Büyük mağazaların 5000 liraya verdiği cihazı çok daha küçük bir satıcı nasıl 4300 liraya verebiliyor Alan var mı acaba buralardan. Ps resmi olan kutudan hıyar çıkmasın sonra
  • İthalatçı garantili pro 3700 gözüküyor şu anda. Exc oyunları oynamak için düşünüyorum. Evdeki tv sony 1080p led olduğundan yeni nesil için fazla merakım yok. Sizce nasıl bu linkteki sorun yaşar mıyım?

Sony Playstation 4 Pro 1 TB Oyun Konsol - Türkçe Menü (CUH-7216B)https://www.hepsiburada.com/sony-playstation-4-pro-1-tb-oyun-konsol-turkce-menu-cuh-7216b-p-HBV00000HZMCO?magaza=DOHA ELEKTRONİK

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Chillout C kullanıcısına yanıt
    Gereksiz o paralar. 2900₺ civarına çok temiz 2. el ps pro lar var sırf ex leri oynamak için alacaksan 2. el almanı öneririm şurada konsolun 6 ay ömrü kaldı zaten exleri bitirip satarsın.

• Philipp_Plein kullanıcısına yanıt
    Merhaba, 2500 e de var ama 7116 dedikleri kasa. Bu açıdan bir sıkıntı olur mu 2. El, sıfırlar 7216 oluyor çünkü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Chillout C kullanıcısına yanıt
    Hangi modeli alırsan al PS Pro nun jet motoru sesi hepsinde var farklar minimal yani. Bende sırf 2 oyun için ps pro aldım geçen hafta, oyunları bitirip satacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: lSunTzu

Arkadaşlar konsollar hakkında hiç tecrübem yok. Hep pc de oynadım. Ps 4 pro yada Ps5 almayı düşünüyorum ama bu karşılaştırmayı görünce canım sıkıldı xbox one x ile arasında gerçekten kalite farkı çok gözüküyor. Böyle karşılaştırmalara göre değerlendirmek doğru mu? Oyun içindeki kalite nasıl? Ps 4 pro için bu Videodaki kadar düşük kalite olacağını aklım almıyor 03:05 den sonrasını izlemedim bile bana bu konu hakkında yardımcı olur musunuz?

Evet aynı bu videodaki gibi

• ps4 pro nun 2. el fiyatları nedir böyle, 3500 den aşağı konsol yok neredeyse özellikle kendi şehrimi filtreleyince.
    Sıfır ithalatçı garantili almak daha mantıklı değil mi 1 sene falan idare etmesi için, 3700 civarı fiyat son kasa ?
  • Arkadaşlar bugün itibariyle Last of Us 2'yi PS4 Pro CUH 7216B cihazımda oynamaya başladım. Neyse oyundan çıktım, playstation menü de olduğum halde Last of Us 2'nin play diski hala dönüyor içinde. Mesela fat kasa ps4'te sadece oyuna girdiğim anda bluray dönmeye başlıyordu aktif oluyordu oyun öyle açılıyordu. PS4 Pro'da ise bluray sürekli aktif olarak dönüyor menüde olduğum oyundan çıktığım halde. Bluray'in sadece oyun açıldığında aktif olması gibi bir ayarı yok mu?

Edit: Kronometre koyup ölçtüm. Oyundan çıktıktan sonra menüde sadece 3 dk aktif olarak bluray dönüyor sonra duruyor. Sanırım sıkıntı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *DeviantART -- 27 Haziran 2020; 11:53:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chillout

İthalatçı garantili pro 3700 gözüküyor şu anda. Exc oyunları oynamak için düşünüyorum. Evdeki tv sony 1080p led olduğundan yeni nesil için fazla merakım yok. Sizce nasıl bu linkteki sorun yaşar mıyım?

Sony Playstation 4 Pro 1 TB Oyun Konsol - Türkçe Menü (CUH-7216B)https://www.hepsiburada.com/sony-playstation-4-pro-1-tb-oyun-konsol-turkce-menu-cuh-7216b-p-HBV00000HZMCO?magaza=DOHA ELEKTRONİK
    Exc oyunlar noluyo hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• bombacimülayim kullanıcısına yanıt
    Playstation'a özel olarak çıkan oyunlar demek hocam.
  • Cihazım 7116b, Rdr2, Nba2k20, God of war, Pes 2020, Warfare menusundeki malum jet sesi yapıyor. Fifada fan sesi yok ilginc bir şekilde. Garantinin bitmesine de 1 ay kaldı.

İstanbul Burcu Elektronik'i aradım, ilk olarak tamir ediyoruz sonuç alamazsak değişim yapıyoruz diyor. Temizleme dışında neyi tamir edecekse artık

Yüksek fan sesinden değişir mi? Güncel servis stok durumundan bilginiz varmı? malum coronadan dolayı stoklar yoktu 1 ay önce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RunoLegend -- 30 Haziran 2020; 15:25:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *DeviantART

Playstation'a özel olarak çıkan oyunlar demek hocam.
    Anladım hocam,teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ses sorunu yasayanlar icin kesin cözüm önerebilirim.
    bende pronun ilk cikan kasasi var cuh7016b olan yani.
    elektrik süpürgesi gibi ses yapmaya baslamisti bende hangi oyunu oynarsam oynayam degismiyordu sesi.
    bugün hem termal macunu yenilettim, hem termal padleri yenilettim. inanilmaz sessiz bir sekilde calisiyor artik. sanki icinden fani cikarmislar gibi. o derece.

icini temizlettirirken padleri de yenilettirin, en az macun kadar önemli bu.
  • 
Sayfa: önceki 17151716171717181719
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.