Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1675. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.311.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16731674167516761677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Beckonn

Tamam dostum, peki macunun miktarı ne kadar olmalı, iki kat çeken var tek kat çeken de
    Benim yöntem işe yaradığı için kendi yaptığım şekli anlatayım. Önce bir kat seviye sürdüm ne çok ince ne kalın, bir tabakada soğutucuya sürdüm. Sonra soğutucuyu işlemciye yerleştirip biraz bastırdım geri kaldırdım açılan yerler olduğu için çok az daha işlemcinin üstüne macun sıktım iyice yaydım sonra kapattım vidalarını sıktım. İşlemciyi tutan plaka vidalarını iyi sık ama çokta zorlama sıkıldığı kadar sık sonra biraz daha döndür, plakalar havada kalır yuvaları olmadığı için genelde öyledir bu yüzden bir tarafı sıkayım sonra diğerine geçeyim deme, iki tarafıda az az sıkarak ilerle. Dur resim ekleyeyim. Editlerim mesajı.

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU
    PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU

@Beckonn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Varmoiztur -- 13 Ağustos 2019; 19:30:9 >

• Varmoiztur V kullanıcısına yanıt
    Eski macun temizliğini ben kolonya ile yapıyordum, siz ne kullandınız, macun sürüm işlemini tek kat sürerdim direk kapatırdım pc de bu dediğinizi deneyeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beckonn

Eski macun temizliğini ben kolonya ile yapıyordum, siz ne kullandınız, macun sürüm işlemini tek kat sürerdim direk kapatırdım pc de bu dediğinizi deneyeyim
    Hiçbir şey kullanmadım kuru mendil ile macunu aldım pamuklu çubuk ile temizledim.
  • Arkadaşlar kasa delme vb bir engeliniz yoksa fanın hava çektiği kısma hortum monteliyin(enli hortum olacak kalın klima hortumu vb.)hortumun diğer ucunuda dışarıya çıkarın. Yapabilirseniz ucuna filtre vb. yapabilirsiniz. Fanın ızgaraları soğutmak için çektiği hava hep dışarıdan gelir temiz ve soğuk hava(ev 30 derece ise kasa içi 50 vardır) ile çok iyi soğutma performansı alırsınız.

Termal macununuz tsbikide kaliteli olsun.

Ek olarak kullanacağınız boru uğultuya sebep verir mi bilemem

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. Bir arkadaşımda grup sohbeti yaptığımda oyun ve sohbet sesi kulaklıktan çok az gelmeye başladı. Tek oynarken bir sıkıntı yok. Ps4 new gold wireless stereo headset kullanıyorum. Sıkıntı kulaklıktan mı kaynaklanıyor acaba diyerek kulaklığın yazılımını ps4 üzerindeki uygulamasından tekrar kurup yükledim fakat sorun düzelmedi. Başka kulaklık ile de denedim ama yine aynı sorunu yaşıyorum. Sizde var mı böyle bir sıkıntı acaba?

• İstanbul’da termal macun yenileme yapan bir yer var mı acaba, cihazın garantisi bitti nasılsa. Belki iyi gelir.

• emrhyldrm kullanıcısına yanıt
    Grup sohbetinin içinde grup ayaları ordan da oyun sesi ve grup sesi var ordan sesi yükseltmeyi deneyin.

• Merhaba arkadaşlar ps4 pro için yeni kulaklık aldım.Bağlantıyı optik kablo ile yaptım ve ayarlardan ses çıkışı optık olarak seçtim.Şuan hem kulaklıktan hemde hdmı üzerinden tv den ses alıyorum.Bir şeyi yanlış mı yaptım çözemedim sadece kulaklıktan ses almayı istiyorum fakat tv den de ses geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Potato_GLaDOS

Merhaba arkadaşlar ps4 pro için yeni kulaklık aldım.Bağlantıyı optik kablo ile yaptım ve ayarlardan ses çıkışı optık olarak seçtim.Şuan hem kulaklıktan hemde hdmı üzerinden tv den ses alıyorum.Bir şeyi yanlış mı yaptım çözemedim sadece kulaklıktan ses almayı istiyorum fakat tv den de ses geliyor.
    Sistem ayarlarından tek kaynaklı çıkış olarak düzeltebilirsiniz. Standart ayarlarda optik çıkışla beraber hdmi da aktif olarak çalışıyor.

• Algenthor kullanıcısına yanıt
    Sistem ayarlarında söylediğiniz şeyi bulamıyorum.Ses ayarların da bahsetriğiniz şey yok.Ses ayarlarında sadece iki seçenek var ana çıkış bağlantısı ve ses formatı.

• Varmoiztur V kullanıcısına yanıt
    Hocam türkiyede servis sağlayıcılar evlere router koyduğu için nat2 oluyor. Nat1 için internete direkt bağlı olman lazım. En azından superonline kendi routerlerini kullanıyor o yüzden evde nat2 alıyorum. Fakat okulun yurdunda sistem direkt internete bağlı o yüzden nat1 geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abidinkaya -- 21 Ağustos 2019; 13:14:54 >
  • Arkadaşlar ps kapatirken az once bu telefonlarda arama yaparken cikan ses var ya ona benzer uzun soluklu bir ses cikti ve kapanana kadar susmadi. Tek basina bir bip sesi degil de biiiiiiiiiiiiiiiiiip sesi boyle nedeni ne olabilir ?

• Aynı sorun bende de var, çözüm bulursanız bana da haber verir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

İstanbul’da termal macun yenileme yapan bir yer var mı acaba, cihazın garantisi bitti nasılsa. Belki iyi gelir.
    Youtube de videoları izleyerek kendiniz yapabilirsiniz hocam şahsen ben 2 kez yaptım gayet verimli oluyor

• Veririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Potato_GLaDOS -- 21 Ağustos 2019; 19:36:5 >
  • Alınan ekran görüntülerini toplu olarak nasıl alabilirim ? Standart ps4te usb belleği bağlayınca yaoabiliyordum (2gb) şimdi düşük hafızalı diye bunu da kabul etmiyor hafıza yetse bile de formatlamami istiyor

• Arkadaşlar, çok cahilce bir soru soracağım. Bazı pro kutularında HDR yazmıyor. HDR özelliği olmayan pro var mı?
  • Bütün prolar HDR destekliyor hocam içiniz rahat olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Abidinkaya

Bütün prolar HDR destekliyor hocam içiniz rahat olsun.
    Teşekkürler hocam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepBlue_

Alınan ekran görüntülerini toplu olarak nasıl alabilirim ? Standart ps4te usb belleği bağlayınca yaoabiliyordum (2gb) şimdi düşük hafızalı diye bunu da kabul etmiyor hafıza yetse bile de formatlamami istiyor
    Yakalanan ekran resimleri arasında video da olabilir hocam sol üstten ekran resimlerini seçip deneyin bide

• 
Sayfa: önceki 16731674167516761677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.