Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1657. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.310.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16551656165716581659
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu pro serisinde kırılabilen var mı arkadaşlar. Bu son dediğiniz cuh7216b mi, kırılabiliyor mu?
  • Slm arkadaslar. Hdr10 destekli 4k tv aldim. Su an slim var bende. Proya gecis yapmalimiyim sizce? Tesekkurler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Executor1905 kullanıcısına yanıt
    hocam her ikisi de mevcut bende hic gerek yok fark eder etmesine ama dişe dokunur bir fark goremeyip uzulebilirsin
    parani elinde tut zaten 1-1.5 seneye yenisi cikacak

• Naptınız hocam VX3211-4K-mhd aldınız mı ?
  • Nathan - Drake kullanıcısına yanıt
    Maalesef şuan için külüstürüme devam etmek zorundayım , rahata çıkınca alacağım inş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Executor1905

Slm arkadaslar. Hdr10 destekli 4k tv aldim. Su an slim var bende. Proya gecis yapmalimiyim sizce? Tesekkurler.
    Bende de 4k hdrlı 60 inç LG tv var.Pro aldım.Bunu sormana bile gerek yok.İkisi arasında ciddi sayılabilecek bir performans farkı var.Pronun amacı zaten 4k HDR desteklemesi.4k ve buna yakın çözünürlükteki oyunlar hdr ile mükemmel görünüyor.Ki daha ilerde çıkacak exclusiveler de var.

• HDR özelliği SLIM model için de var...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her ikisini de kullandım belki inanması zor ama Pro da aman aman bi fark göremedim , üstüne üstelik pronun çıkardığı fan sesi 7116B olduğu halde odada huzursuzluk etkisi oluşturdu. Slime geçtim rahatladım

• Bu saatten sonra slim mi pro mu sorularının sorulması çok garip.slimin performansı ortada cogu kisi oyunlardaki takılmalardan sikayetci.buna ragmen hala slim aliyorsa biri koleksiyonluk alsın daha ne diyelim.Adam diyor 4k tv yoksa pro alma.Proyu sadece 4k odakli gorenler var.Pro sadece 4k icin alınmaz.Pro aynı zamanda oyunlarda daha stabil oynamak icin alinir.Adı ustunde ya oyun konsolu aliyorsun oyun oynamak icin bir cihaz aliyorsun.Ne diye açık ara daha stabil oyun performansi sunan bir cihaz varken gidip daha dusuk bir cihaz alasın ki.Bunu bu saatten sonra sormamanız gerekiyor.Adam diyor ps5 çikcak bosver bekle diyor mesela.Bekle bilmem kaç yıl sonra al pronun 2 kati fiyatina bir ps5 sonra hakkıni verecek oyunların cikmasi icinde bekle bir kaç yıl daha noldu bekle bir 3 yıl.Yani adam diyor ki sana 3 yıl oyun oynamadan otur bir yerinin ustune bekle dur.Böyle mantık olabilir mi ya.Şuanda pro almak için tam zamanı.Tabi gidipte vatandan teknosadan 3700 tl verip pro alcaksaniz hiç almayin daha iyi.cunku ederi o kadar degil.Gidin amazondan falan yurtdisindan ucuza kapatmaya bakin.Bu saatten sonrada fifa gibi basit oyunlar oynamadiginiz surece slim modeline bulasmayin.Daha onumuzde Aaa kalitede super exclusive oyunlar cikacak bu kacinilmaz birsey.Sen slim alırsan bunlarin hicbirini adam akilli oynayamayacaksin.

• quote:

Orijinalden alıntı: RaNCeR91

Bu saatten sonra slim mi pro mu sorularının sorulması çok garip.slimin performansı ortada cogu kisi oyunlardaki takılmalardan sikayetci.buna ragmen hala slim aliyorsa biri koleksiyonluk alsın daha ne diyelim.Adam diyor 4k tv yoksa pro alma.Proyu sadece 4k odakli gorenler var.Pro sadece 4k icin alınmaz.Pro aynı zamanda oyunlarda daha stabil oynamak icin alinir.Adı ustunde ya oyun konsolu aliyorsun oyun oynamak icin bir cihaz aliyorsun.Ne diye açık ara daha stabil oyun performansi sunan bir cihaz varken gidip daha dusuk bir cihaz alasın ki.Bunu bu saatten sonra sormamanız gerekiyor.Adam diyor ps5 çikcak bosver bekle diyor mesela.Bekle bilmem kaç yıl sonra al pronun 2 kati fiyatina bir ps5 sonra hakkıni verecek oyunların cikmasi icinde bekle bir kaç yıl daha noldu bekle bir 3 yıl.Yani adam diyor ki sana 3 yıl oyun oynamadan otur bir yerinin ustune bekle dur.Böyle mantık olabilir mi ya.Şuanda pro almak için tam zamanı.Tabi gidipte vatandan teknosadan 3700 tl verip pro alcaksaniz hiç almayin daha iyi.cunku ederi o kadar degil.Gidin amazondan falan yurtdisindan ucuza kapatmaya bakin.Bu saatten sonrada fifa gibi basit oyunlar oynamadiginiz surece slim modeline bulasmayin.Daha onumuzde Aaa kalitede super exclusive oyunlar cikacak bu kacinilmaz birsey.Sen slim alırsan bunlarin hicbirini adam akilli oynayamayacaksin.
    Gereksiz bir yorum olmuş. Ps5 çıktığında bir önceki neslin oyunlarını oynayabileceksin.

• Bu saatten sonra sıfır alacak bir kişi ps4 pro yerine ps4 alıyorsa cidden en aptalca hareketi yapmış olur.Tutupta ben burda ps4 ü olanlara satın elinizdekini ps4 pro alın demiyorum.İlk defa alacaklar için diyorum.Ps4 pro bile tam stabil zar zor bazı oyunlarda anca yeterken ps4 de fps çakılmaları düşük performans grafik konusunda daha düşük(göreceli bir durum kimi grafiği takmaz!) bunlar varken ps4 e para verilmez.1 tb lık ps4 ile ps4 pro arasında 600 tl civarı fark var.Bu parayı vermem cimrinin pintinin tekiyim sorunlarla uğraşırım diyen varsa alabilir tabii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark matter -- 6 Haziran 2019; 22:13:7 >
  • Vay be ocak ayında yurtdışından 2100 TL ye almıştım ps4 pro yu bizim ülkede 2700 altını göremedim. Konsol için tavsiyem yurtdışından almanız çok daha ucuza getirirsiniz.

• arkadaşlar merhaba ps4 pro alıcam bir sorum olacak. EAS ve Gamma chassis isimleri ne anlama geliyor bilen var mı? mesela aşağıdakilerden birinde Eas birinde Eur yazıyor
    https://www.dr.com.tr/Oyun-Konsol/Sony-PS4-Pro-1TB-Gamma-Chassis-EAS-Black/Oyun-Konsollari/Playstation-4/urunno=0001803607001
    https://www.vatanbilgisayar.com/sony-ps4-pro-1-tb-gamma-chassis-eur-black-oyun-konsolu.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shad0w -- 7 Haziran 2019; 2:42:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr_Otis

Her ikisini de kullandım belki inanması zor ama Pro da aman aman bi fark göremedim , üstüne üstelik pronun çıkardığı fan sesi 7116B olduğu halde odada huzursuzluk etkisi oluşturdu. Slime geçtim rahatladım
    Ciddi misiniz hocam ses konusunda

Hangi oyunlarda fark görmediniz?

• G chassis yani GAMMA chassis dedikleri cuh7216b son sürüm bildiğim kadarıyla,sakın A yada B sürüm almayın...

• RaNCeR91 R kullanıcısına yanıt
    hocam adam elimde zaten cihaz var diyor niye bir daha onu satip bilmem kac lira fark ile ayni cihazin bir tık guclusune yonlendirelim ki
    ilk kez sıfır alacak ise tabiiki pro alsin onda hemfikiriz
    ps5 e yönlendirme konusuna gelirsek suan cikmis ve çıkacak tum ps oyunlarini her türlü slim cihazinda oynayacak parasini yeni konsola saklaması mantıklı değil mi ? hem daha stadia var belki komple bitirir konsollari :)

• 2K23 kullanıcısına yanıt
    Hocam cok vermişsiniz ya. Ben 1 ay önce 2. El 7116 serisi ve 16 ay garantili proyu 2k fiyata aldım. Keşke sizinkini satip ikinci el alsaydiniz

• Fox90 kullanıcısına yanıt
    Millete para bol . Tahminim o ps5 4-5 bin arası olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: ARTHUR.

Millete para bol . Tahminim o ps5 4-5 bin arası olacak.
    Mevcut kurla kaçınılmaz fiyatlar. Sony bizim gibi kurla mücadele etmeye çalışan ülkelere ülke bazında fiyat uygulayıp konsoldan kar etme çabasından vazgeçmediği sürece böyle devam eder.

Ben ilk çıkan fat kasa ps4 almıştım hala kullanıyorum hiç sorun çıkarmadı bana. Ps5 ilk çıktığı gibi alırım sonuçta geriye uyumluluk olacak.

• Arkadaşlar bu kampanya ile pro 2.700'e düşmüş. Son çıkan kasayı mı veriyorlar bu fiyata? Var mı bilginiz? Slim'i satıp Pro'yu alayım diyorum

• 
Sayfa: önceki 16551656165716581659
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.