Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
34.373
Cevap
387
Favori
1.183.788
Tıklama
Giriş
    692 Mesaj
    Last of us 2 ve death stranding ps 4 e mi yoksa ps5 e mi çıkar arkadaşlar?
    Eğer ps5 e çıkarsa konsolu satmayı düşünüyorum o yüzden sordum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Last of Us 2, PS4’e çıkacak. Death Stranding’i bilmiyoruz. Ayrıca PS5 geriye uyumlu olup PS4 oyunlarını çalıştıracak.

|
    |
    Blackkk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkürler
    Elimde one x de var pro yu sadece özel oyunlar kullanıyorum eğer last of us olmasa satıcaktım konsolu

|
    |
    venomstr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

https://www.webtekno.com/haber/amp/68119

Adamlar online dan oyle para yediler ki koskoca ps4 neslinde bi tane adam akilli R oyunu gorduk. ps4 e demo versiyonunun gelecegini ben de saniyorum. Cunku yeni nesil ile hangi GTA oyunu satilmis? 2005 de san andreas cikti Ps2 ye. (Ps2 2000 de cikti)

Bunun boyle olmasi olmayacagini degistirmez tabi. Ama yeni nesil ile gelecek bile olsa 3-5 milyon kisiye gta niye satsinlar.

Gta VI Zaten hazirdir. Red dead deki atlari kaldir, araba koy alsana GtA tabi demo versiyonu

What did you mean we didn't understand?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    AlfieLowis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    207 Mesaj
    Arkadaslar bendeki ps4 proda arkada ps4 e giren güç kablosu tam takmama ragmen elimle oynattıgımda sanki takılı degılmıs gibi asagı yukarı oynuyor sizdese aynı durum varmı bu normalmi

Çok fazla deil ama biraz oynama oluyor bende

|
    |
    guasar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynı durum bende de var. Dokunsam elektrik gidecek gibi, ilk zamanları çok takıyordum şimdi hiç ellemiyorum öyle gidiyor. Çok saçma ama zararı olmayınca 2.03 senedir idare edip gidiyorum

|
    |
    guasar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: mustang_88

Aynı durum bende de var. Dokunsam elektrik gidecek gibi, ilk zamanları çok takıyordum şimdi hiç ellemiyorum öyle gidiyor. Çok saçma ama zararı olmayınca 2.03 senedir idare edip gidiyorum
    Yani hocam sanki tam oturmuyomuşta ps ye zarar verecekmiş gibi hissediyorum sürekli. Tam oturmaması saçmalık ama aşağı yukarı hareket etmesi hiç güven vermiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guasar -- 7 Mayıs 2019; 23:40:0 >
    |
    |

Alalı 1 hafta olu aynı sorunu bende yaşadım, hatta ilk taktım, cihazı biraz yan çevirmem gerekti, dokunur dokunmaz elektrik gitti. biraz iteledim falan sanki emanet duruyormuş gibi. Bunun sebebini ben ısınmaya bağlıyorum. Fan arkaya üflediği için kablo mayışmış gibi, eriyecek gibi bir hali var. Muhtemelen sıcaktan gevşeyip bollaşıyor.
    |
    |
    Bahsedilenler: mustang_88 , YigidoLegend , guasar
  • Yarbay
    2395 Mesaj
    |
    |
    nisa190303 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6097 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -IMAX-

Yav he he sony ve Rockstar yalan söylüyor Reddit doğru söylüyor Tamam sen ona inanmaya devam et Biz PS4 de GTA 6 oynarken sana güleceğiz
    Gta 6 gibi bir oyunun ps pro ya bile gelmesi mucizeyken standart ps4 e gelmesi neredeyse imkansiz..ps2 150 milyon sattiginda god of war 3 sadece ps3 e gelmisti..hemde 1-2 serisi ps2 deyken..gta 6 sizdirilan cikis tarihi 2022 oldugu soyleniyor ve bu zaman diliminde ps4 9 yasini asmis olacak..ben proya bile bir ihtimal verirken standart cikmasi nededeyse imkansiz diyorum..

|
    |
    2435 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Yıkama yağlama

https://www.webtekno.com/haber/amp/68119
    Şarjı ds3'e göre kısa sürede biten ds4 ve online oynamak için para verdiğimiz ps plus almak için yeterli bir sebepmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi choyrn -- 11 Mayıs 2019; 21:30:40 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: guasar

Arkadaslar bendeki ps4 proda arkada ps4 e giren güç kablosu tam takmama ragmen elimle oynattıgımda sanki takılı degılmıs gibi asagı yukarı oynuyor sizdese aynı durum varmı bu normalmi
    Aynı şekilde oynuyor ki gayet hassas kullanıyorum. 7116b model.

Ayrıca ısınıp soğudukça kasa da çıtır çıtır genlesip büzüşüyor. Muazzam bir malzeme kimse beklemiyor elbette ama plastik kalitesinin de bu kadar vasat olması anlamsız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimano -- 12 Mayıs 2019; 0:2:55 >
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Warrior90

Saka misiniz birader gta v ps3’e geldi. 256mb ram vardi o konsolda tabi yasiniz yetmiyodur o gunlere. Ps4 gtavi ve vii’yi dahi goturur.
    Ps3 icin gelistirilmisi oyun oyuzdne cikti..simdiki grafik ve acik dunya ogelerini baz aldiginda pro bile yetersiz kaliyor..divisiondannornek vermek gerekirse kaplamalarin gec gelmesi buna ornektir..bundan kat kat buyuk ve daha etkilesimli olacak dunya icin 1.8 tf imkansizdir..gelistirilmis efektler grafikler ve dunyasi ile yeni nesile cikar gta 6..pro ve one x e cikarsada mucize olur..cikarsada teknik anlamda cok kısarlar

|
    |
    3164 Mesaj
    Gta 6 ps4 e gelmemesi için hiç bir neden yok. Adamlar para kazanmayı düşünüyor her her şekilde ps4 ve pro Garanti bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARTHUR. -- 12 Mayıs 2019; 12:5:1 >
    |
    |
  • Yarbay
    15545 Mesaj
    Ps4 e hala gücü yeterli diyenler var cidden şaka gibi.Ps4 pro bile gücü anca yeten bir konsol.Ps4 le bundan sonra birşey beklenmesin.Eski çıkan oyunları bitirmeye çalışın.Zaten ps5 çıkışıyla ps4 ün kaderi ps3 le aynı olacak.Ps4 pro da şu anki ps4 seviyesine inecek.
    Intel Core i7 8700K(5ghz oc)--Sapphire Radeon RX 5700 8GB--LG 31,5" 32GK850F 1 Ms 2K 144Hz Freesync 2--GIGABYTE Z370 AORUS Gaming 7--16GB(2x8) GSKILL RipjawsV Siyah DDR4 3200Mhz CL16(3600 CL17 oc)--960 EVO 500 GB NVMe M.2 SSD--Samsung 250GB 850 EVO--Crucial M500 240GB--PHANTEKS P400S TEMPERED GLASS BLACK/RED--EVGA SuperNOVA 750 G2 80 GOLD--NZXT Kraken X62 Liquid Cooling System--HARMAN KARDON Soundsticks Wireless 2.1 Speaker System--CORSAIR K70 LUX Mechanical Gaming Keyboard--ROCCAT KONE EMP RGB Gaming Mouse--Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma USB Gaming Headset
Reklamlar
Canlı Tv izle
kolayoto.com
bankalar.org
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.