Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1652. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.310.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16501651165216531654
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ps4 e kesin gelir.Adamlar salak degıl ya sen kaldırmaz dedin diye sana oyunu optimize etmeden vericek değildi ya.RDR2 gibi birşey olur belki bi tık daha fazlası.Ps4 pro rahatlıkla kaldırır.Ps5 in çıkıp oturması baya bir vakit alıcak.Daha o zamana kadar ps4 pro devri bitmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaNCeR91 -- 13 Mayıs 2019; 14:52:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • :D :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herkese Merhaba

İnternetimle ilgili garip bir sorunum var. 16mbps hızında internetim var bu dönemde acı ama gerçek. Modemimi resetledim , fabrika ayarlarına döndürdüm ve tekar kurulum yaptım. İnternete bilgisayarımdan girebiliyorum. Hız testinde herşey normal. Playstation 4 üme kablolu olarak interneti bağlamaya çalıştığımda ağ zaman aşımına uğradı atası alıyorum ve bir türlü playstation internete bağlanamıyor. Dns değiştirdim , ip sabitledim ama sonuç aynı. Playstation üzerinden web browser dan hız testi yaptığımda problem yok. Aynı zamanda web browser dan internete girebiliyorum ama bir türlü playstation store ya da başka bir şeye bağlanamıyorum. Sorun nerede anlamadım ?
    Aynı zamanda bugün fark ettim wi-fi üzerinden iphone umu internete bağlayarak apple store üzerinden uygulamada güncelleyeniyorum. Bir şey engelliyor gibi.
    2 tane airties modem var 2 side aynı. Ne olur yardım edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cobalt_evan -- 14 Mayıs 2019; 8:3:25 >
  • Arkadaşlar benimde soracağım bir konu var. Ben hala pc hissi alamadığım için iki senedir ısınamadım ps4'e mouse klavye almak istiyorum ancak bir kaç marka ve tepkime sürelerinden bahsediyorlar. Sizce hangisini almak en mantıklı ve alıp kullanan memnun olan var mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet45kaya

ps4 pro alınır mı şu an için? ilk konsolum olacak pc oyunculuğundan sıkıldım artık :D alırken nelere dikkat etmeliyim?
    ayrıca konunun discord grubu var mı
    Hocam iyi düşün taşın Bende 15 sene pc kullandıktan sonra pro aldım pcyi sattım. Isınamıyorum mouse klavye olmadan. Her oyun için değil tabi ama ne biliyim Pubg de mousesiz oynamıyor mesela head atmak mucize ve şansa örneğin.
  • Gimx adaptor al yanına birde raspberry pi zero stabil bir şekilde oyna klavye mouse ile sorunsuz hemde hesapli

• quote:

Orijinalden alıntı: RaNCeR91

Gimx adaptor al yanına birde raspberry pi zero stabil bir şekilde oyna klavye mouse ile sorunsuz hemde hesapli
    Araştırayım hocam dediklerinizi. Siz kullandınız mı peki bu şekilde?
  • Selamlar, Ps4 Fat model ve 4K TV sahibiyim.
    Ps4 Pro'ya geçmek ne kadar maktıklı olur şu dönemde.
    Önceki birkaç sayfaya hızlıca göz atabildim, bir kanıya varamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kozkir

Selamlar, Ps4 Fat model ve 4K TV sahibiyim.
    Ps4 Pro'ya geçmek ne kadar maktıklı olur şu dönemde.
    Önceki birkaç sayfaya hızlıca göz atabildim, bir kanıya varamadım.
    Ps4 pro kullanıcısı olarak 4k tv de varsa kesinlikle geç derim.2019 tv leri beklediğimden şimdilik 2k monitörde super sampling ile oynuyorum.
  • kozkir kullanıcısına yanıt
    Mevcut PS4’ün varken PRO’ya geçme bence.

Bu soru geçen sene sorulsaydı gow, detroit, rdr2 den önce yani; cevap kesinlikle evetti.
    Fakat ps5'e 1 sene kalmışken, ps4 oyunlarının ps5'de geriye uyumlulukla oynanabileceği artık konuşuluyorken, sana bu saatten sonra ps5 parası biriktirmek düşer arkadaşım.
    Ps5 çıkınca 4k nın tadına varacagın çok ca geç değil bekle ps5 al

Ps5 in 4-5 yıl zamanı var bence
    Çıkışından sonra olgunlaşması en az 2 yıl sürer. Bana kalırsa proya geçmekte sakınca yok.

• Arkadaşlar oğlana okul tatil olunca PlayStation sözü verdim. Nereden almak benim için daha kârlı. Daha uygun fiyata alabilirim? Alırken nelere dikkat etmeliyim?

• hamunpatra H kullanıcısına yanıt
    Hocam bence 2. eli değerlendirin, sıfır ps4 alacağınıza garantili 2 el ps4 pro alırsınız. Şahsen ben öyle yaptım. 2000TL verdim ps4 pro cuh 7116 tek kol.
  • Arkadaşlar merhaba,
    Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. Teknosa dan aldığım bir ps4 slim cihaz var elimde. 4k destekli bir tv’de mevcut.
    Daha önce kullandığım için aklım proda kaldı açıkçası. Bir site üzerinden aşağıdaki ilanı buldum.
    Slim ile pro takasına girip üzerine bir miktar para vereceğim. ( altı-üstü henüz konuşmadık. )
    Cihaz amazondan alınmış ve 21 ay global garantisi olduğu söyleniyor.
    Global garanti nedir tam olarak? Bir sorun yaşarsam muhattap bulabilir miyim ve sıkıntı yaşar mıyım?
    Birde slim vs pro takasında böyle bir hamle mantıklı mı sizce? İki cihaz arasında grafik farkı ve performans olarak çok fark var mı?
    Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler şimdiden

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-oyun-konsolu-playstation-4-pro-1-tb-3-kutulu-oyun-21-ay-garanti-692561099/detay

• gfblugano35 kullanıcısına yanıt
    Hocam takası bilmem ama amazondan aldığınız cihazın garantisi Türkiyede işe yaramaz.
  • gfblugano35 kullanıcısına yanıt
    İkinci elde alacağınız kişiye güveniyorsanız, ve uygun fiyata geliyorsa proya geçin.
    Global dediği amazon kendisi 1 yıl garanti veriyor diyorlar. Bilgi sahibi değilim. Problem çıktığında kolay mı zor mu bilmiyorum.
    Birde pro alacaksanız bu 7016 71** 72** kodlarına dikkat edin. Son çıkandan almaya çalışın.7016 en eskisi.
    İlandaki cihazda da kararsızım. Ben 2. el olayına sürekli korkarak baktığım için güven hissetmem lazım ki ancak bu işe girerim.
  • Arkadaşlar Ps4 Pro için monitor almayı düşünüyorum 4k monitörler çok pahalı geldiği için lg markalı şu ürünü almak istiyorum önerir misiniz sanırım 2k çözünürlük

LG 25UM58-P 25" IPS Panel LED Monitör

https://www.amazon.com.tr/LG-25UM58-P-IPS-Panel-Monit%C3%B6r/dp/B07BPYDKFL/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&crid=26OMXGJUS9I4M&keywords=lg+25um58-p&qid=1558037426&s=gateway&sprefix=lg+25%2Caps%2C300&sr=8-1

• -'Pro da 2k seçemiyorsunuz, ya 1080p ya da 4k seçebilirsiniz, 2k almayın' demişti bir arkadaş geçenlerde!!!
  • 
Sayfa: önceki 16501651165216531654
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.