Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
32.855
Cevap
373
Favori
1.056.286
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Diğer >> PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      426 Mesaj
      11 Şubat 2019 12:43:09
      quote:

Orijinalden alıntı: ado102 Sony garantili hocam. Gönderirsem cihazı mı değiştirir Alıntıları Göster
      Servise verin hocam cihaz tamir değil değişim talep edıyorum değin yardımcı olur yetkili servis
      |
      |

• Teğmen
      103 Mesaj
      11 Şubat 2019 13:14:52
      quote:

Orijinalden alıntı: Merakımdan soruyorum neden Xbox ı sattınız Alıntıları Göster
      One x gerçekten çok hoşuma gitmişti.kalitesi, dizaynı, büyük oyunları hiç ses çıkartmadan çalıştırması(2metreden oturup gece oynuyorum genelde, tv nin sesi de kısık gece olduğu için dikkat edip tv nin sesi kapatmadan duymuyorsunuz bir şey), müşteri hizmeti(r1 tuşunda bozukluk oldu. Salı günü gönderdim perşembe sıfırı geldi. Sony'de bu nasıl bilmiyorum.) Gamepass benim için iyi bir şey olabilir diye düşünmüştüm, iyi bir uygulama aslında ama ben aşırı seçiciyim. Bir kaç hafta oyunlara baktıktan sonra hiç bir oyunda tutunamadım. Cihazı sattım. Sony exc leri oynamış olsaydım kesinlikle satmazdım. Şimdi mesela daha kalitesiz cihaz için daha çok para vereceğim sırf oyunlar için 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      378 Mesaj
      11 Şubat 2019 14:52:30
      quote:

Orijinalden alıntı: Konsol için her türlü yeterlidir. Alıntıları Göster
      Teşekkürler cevap için

|
      |

• Teğmen
      125 Mesaj
      11 Şubat 2019 17:30:31
      Şu an için cihaz ses çıkarmıyor. Yalniz yüksek kalitede uzun zamandır oyun oynamıyorum. Acaba ondan mi, yoksa yapılan güncellemelerle düzeltmişler mi ?

• Teğmen
      126 Mesaj
      12 Şubat 2019 09:54:24
      quote:

Orijinalden alıntı: B87 Şu an için cihaz ses çıkarmıyor. Yalniz yüksek kalitede uzun zamandır oyun oynamıyorum. Acaba ondan mi, yoksa yapılan güncellemelerle düzeltmişler mi ?
      Valla 7016 sürümü var bende. Ara ara coşuyor ama çok rahatsız edici bir fan sesi yok.
      bir keresinde TV sehpasının kapalı bölmesine koymuştum PS4 ü, cihazı soğutabilmek için fan öyle bir çalışıyordu ki uçacak sanıyordum. Sonra tekrar yukarı açık alana çıkardım cihazı normale döndü.
      |
      |

nasildesemki.blogspot.com
    • Teğmen
      157 Mesaj
      12 Şubat 2019 20:40:39
      Dostlar iyi akşamlar.

Ps4 pro ile kullandıgınız tv deneyimlerinizi aktarma şansınız varmı ? Yani konsol için arastırma yapıp aldıgınız bir model varmıdır ?

55nu8000 55nu7400 modelleri öncelıklı olacak sekılde farklı markalarda olabilir düşüncelerinizi bekliyorum. Özellıkle ps4 pro için önerilmeyen vestel markasında , performanslı bir 4k oyun odaklı tv kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olmalarını umuyorum.

• Binbaşı
      1949 Mesaj
      13 Şubat 2019 02:17:47

bence güzel sonuçlar alırsınız o tv'lerden fakat inç'leri yüksek olduğundan fps türü oyunları oynarken zorlanabilirsiniz. Fps oyun düşünüyorsanız 4k, hdr, 30-32 inç maks. monitör alın derim.

futbol, exclusive gibi oyunlar da büyük inç tv'de oynamak daha büyük keyif verecektir bu da ayrı bi durum.
      |
      |
      guasar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PS4 Pro//PS3//PS2//PS1
    • Binbaşı
      1278 Mesaj
      13 Şubat 2019 02:58:51
      Bu ikinci el bölümünde millet coşmuş

şöyle bir bakayım dedim sıfır fiyatından 200 300 TL düşüğüne satanlar var

ulan almak istesem gider 200 TL fazla verir sıfırını alırım millet para göz mü, ben mi ölücüyüm çözemedim

|
      |

Bu alem geçmiş kendinden, ne gelir elden...
    • Yüzbaşı
      526 Mesaj
      13 Şubat 2019 20:08:57
      diğer konuya yazdım ama burada da sorayım kusura bakmazsanız:

merhabalar,

yakın zamanda iki ay civarı bir süre hastanede yatmam gerekecek. bu süre zarfında ps4 pro konsolumu da yanıma alıp vakit geçirmek düşüncesindeyim. fakat iki sorum var:

oyunlarımın neredeyse tamamı psplus oyunları, sanırım bunları internet bağlantısı olmadan oynamam mümkün değil. peki telefonumdan hotspot açıp ps ile oradan internete bağlanarak oynayabilir miyim oyunları? internet tüketimi ne kadar olur (gow gibi single yahuy steep gibi multi oyunlar için)?

ikinci sorum ise şayet hastane odamdaki tv ps ile bağlantı sorunu çıkarırsa, ps için idare edecek el boyutundaki projeksiyonlardan almak mantıklı olur mu? küçük ve ucuz olanlar hem görüntü hem ışık açısından performans vermezler ama sonuçta oynayacağım şey de mafia 3 falan. önemli olan idare etmesi. var mıdır bu tarz bir projeksiyon tavsiyesi olan?

şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi untypicalgemini -- 13 Şubat 2019; 20:10:39 >

msi x470 gaming plus---ryzen 7 2700x---asus turbo gtx 1080---corsair vengeance 3200 mhz ddr4 2x8---aerocool 750w 80+ gold---samsung evo 860 500gb---dark n10

• Yüzbaşı
      729 Mesaj
      14 Şubat 2019 01:19:34

Plus oyunlarını oynamak için internet gerekmez. Üyeliğinin bitiş tarihine göre ayarlanmış oluyor onlar.

|
      |
      untypicalgemini kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      526 Mesaj
      14 Şubat 2019 01:28:42

cevap için teşekkürler hocam fakat internet olmadan o tarihin geçmediğini nasıl anlıyor konsol? pc ve telefondaki gibi kendimiz ayarlamıyor muyuz tarihi sonuçta?

bu arada internete gerek yoksa baya iyi olur benim açımdan, eylül'e kadar devam ediyor aboneliğim, rahatça kurtarır.

tabi hastane tv'sine uyarsa.

|
      |
      Anil.K kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

msi x470 gaming plus---ryzen 7 2700x---asus turbo gtx 1080---corsair vengeance 3200 mhz ddr4 2x8---aerocool 750w 80+ gold---samsung evo 860 500gb---dark n10
    • Yüzbaşı
      660 Mesaj
      14 Şubat 2019 10:49:33
      Arkadaşlar projeksiyon cihazıma bağladıgım cihazlarda nedense 60hz ayarlı olanlarda pırpır etme sorunu yaşıyorum görüntüde. Bilgisayarda ve Mi Box S kutumda 50hz ayarlayarak bu sorunu çözebiliyorum fakat PS4 Pro ile 50hz ayarlayacak yer bulamadım ayarlarda. Bunun bir çaresi var mıdır bilgisi olan arkadaşlar söylerse sevinirim. İyi günler.

|
      |

• Yarbay
      4178 Mesaj
      14 Şubat 2019 13:38:56
      quote:

Orijinalden alıntı: ado102 Hocam daha bir aylık cihaz. Acaba bu şekilde ses çıkarması normal mi Alıntıları Göster
      Normal hocam bi sıkıntı yok merak etmeyin. Malesef bu cihaz sesli çalışıyor ona yapacak bişey yok. Ben 7216B aldım geçenlerde ona bile sessiz denmesine rağmen sesli çalışıyor ya da ben ONE X'in sessizliğine iyice alıştığım için bu bile gürültülü geliyor.

LG 65B7V 65" Oled- XBOX One X 1 TB- Nintendo Switch JoyCon 6.2- Apple Macbook Pro Retina- Apple iPhone 8
    • Yüzbaşı
      360 Mesaj
      14 Şubat 2019 13:40:49

Cevabınız için teşekkür ederim. Etrafı biraz kapalıydı. Etrafını açınca ses biraz azaldı. Dediğiniz gibi normalmiş. Sesi takıntı yapmayıp oyunun tadını çıkarmak lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      OPM kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Binbaşı
      1593 Mesaj
      14 Şubat 2019 13:54:27

Hastane TV'sinde HDMI girişi olmasa bile TV'deki girişe uyumlu kablo veya dönüştürücü alabilirsin. Ben daha önce mecburiyetten XBox'ı tüplü TV'ye bağlamıştım, görüntü kötüydü tabi.
      |
      |
      untypicalgemini kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      526 Mesaj
      14 Şubat 2019 20:14:27

hdmi to scart tarzı bir şey mi dediğiniz hocam? çok pahalı değildirler sanırım, örnek bir ürün gösterebilir misiniz rica etsem?
      |
      |
      Nén-El kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
      29 Mesaj
      15 Şubat 2019 12:28:41
      PRO 15-16 ay garantili cuh 7116b kod v2 tek kol ve cihaz. (kutu fatura vs mevcut.) ederi nedir beyler? Ben de şuan 23 ay garantili slim 1tb 2 adet v2 kol (biri sıfır kutusunda) var 2216b bunu satıp alsam aynı para mantıklı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thecash50 -- 15 Şubat 2019; 12:31:0 >

• Binbaşı
      1949 Mesaj
      16 Şubat 2019 13:27:44

Bence slimde oynamaktansa pro da oynamak daha iyi ekstra 1 kol için değmez kesinlikle.

|
      |
      thecash50 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Teğmen
      187 Mesaj
      16 Şubat 2019 14:07:14
      Arkadaşlar usb vs taktığım zaman ps4 görmüyor hangi formatta olması lazım usblerin ve hddlerin

• Teğmen
      163 Mesaj
      16 Şubat 2019 22:59:54

fat32

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      LunarOgred kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hızlı Cevap

Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
son dakika
web tasarım
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.