Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1628. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.311.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16261627162816291630
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2.) ps4 pro'nun 4k verdiği söyleniyor ama verdiği o 4k değil, 2k'dır ve çoğu oyunları 60 fps'de oynatır.

3) alınır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15 aralıkta toplam 1650 liraya(270 euro) aldığım ps4 proyu 1 haftadır kullanıyorum hiç bir sıkıntısını görmedim. Almak isteyen olursa diye link bırakıyorum.
    https://www.amazon.de/PlayStation-Pro-Zertifiziert-General%C3%BCberholt-Controller/dp/B07DNM3MT9/ref=sr_1_9?ie=UTF8&qid=1546211736&sr=8-9&keywords=ps4+%28Zertifiziert+und+General%C3%BCberholt%29

• Amazon Fransa'dan PS4 PRO Red Dead Redemption 2 Bundle'ı almak istiyorum. Cihaz CUH-7216B
    https://www.amazon.fr/gp/product/B07HR7HKF1

Ödeme adımına geldiğimde ürün için 449 EUR, kargo için 41,51 EUR yazıyor. Amazon ABD gümrük işlemleri için gerekli olabilecek parayı da satın alırken kesiyordu. Buradan bu şekilde alındığında gümrükten geçiyor mu? Bizim gümrükte tekrar ödeme yapmamız gerekiyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Çakır91

15 aralıkta toplam 1650 liraya(270 euro) aldığım ps4 proyu 1 haftadır kullanıyorum hiç bir sıkıntısını görmedim. Almak isteyen olursa diye link bırakıyorum.
    https://www.amazon.de/PlayStation-Pro-Zertifiziert-General%C3%BCberholt-Controller/dp/B07DNM3MT9/ref=sr_1_9?ie=UTF8&qid=1546211736&sr=8-9&keywords=ps4+%28Zertifiziert+und+General%C3%BCberholt%29
    Türkiye gümrüğünde sıkıntı olmuyor mu?

• Merhaba. PS4 pro'da youtube ve netflix uygulamalarında kullanmak için aşağıdaki kumandayı almayı düşünüyorum. Bildiğim kadarı ile PS4 için Sony'nin kendi ürettiği bir kumanda yok. Zamanında PS3 için yapmışlardı diye hatırlıyorum.

Dobe Sony PS4 Uzaktan Kumanda

• quote:

Orijinalden alıntı: stalker(1979)

Türkiye gümrüğünde sıkıntı olmuyor mu?

Alıntıları Göster
    Gümrük ücretlerini sipariş verirken ödüyorsun ondan sonrasını amazon hallediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çakır91

Gümrük ücretlerini sipariş verirken ödüyorsun ondan sonrasını amazon hallediyor.

Alıntıları Göster
    Biraz önce Amazon dan bir ekran almayı denedim Türkiye ye gönderim yok dedi? Siz nasıl alıyorsunuz???
  • quote:

Orijinalden alıntı: stalker(1979)

Biraz önce Amazon dan bir ekran almayı denedim Türkiye ye gönderim yok dedi? Siz nasıl alıyorsunuz???

Alıntıları Göster
    Her ürünün türkiye'ye gönderimi yok. Ayrıca bazı ürünlerin açıklamalarında türkiye'ye gönderim yok yazıyor fakat sepete ekleyip sipariş verince gönderiliyor.
  • Gecen ay ikinci el ps4 pro aldim. 7000 modeli sanirim. Sıfırlar cok pahaliydi gecen ay ama bu ay fiyatlari dusmus. God of war verdiler yaninda oyunu oynadim ama redditte de demisler jet motoru diye tecrube etmis oldum. Soyle bir sıkıntı var cihazi tahminimden daha cok sevdim ama bu ses meselesi biraz canımı sıktı dogrusu. Sizce aldigim fiyata cihazi verip yurtdisindan 7200 almam dogru olur mu yoksa bu asiri ses gow gibi her oyunda oluyor mu? cihazin normal calisan sesi cok rahatsiz etmedi ama bazi sahnelerde zirve yapiyor ses. Boyle bir ugrasa deger mi 7200 fark ettiyor mu çok? diger oyunlar gow gibi degilse yine idare edilir gibi duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kısa bir soru 2 adet psn üyeliğim var
    1-uk
    2-tr (plus buna baglı ) trden dlc aldıgımda , uk hesabında sorun cıkarır mı aynı bolgeye baglı bılıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrhyldrm

Merhaba. PS4 pro'da youtube ve netflix uygulamalarında kullanmak için aşağıdaki kumandayı almayı düşünüyorum. Bildiğim kadarı ile PS4 için Sony'nin kendi ürettiği bir kumanda yok. Zamanında PS3 için yapmışlardı diye hatırlıyorum.

Dobe Sony PS4 Uzaktan Kumanda
    resmi lisanslılardan almanızı öneririm. Sony üretimi değil ama resmi en azından. İlk verdiğim linkte ki ürün güzel ve sade gözüküyor.

https://www.amazon.com/dp/B072C7YZFC?tag=price124490d-20&ascsubtag=wtbs_5c2a06c33c8b8562e227da20&m=ATVPDKIKX0DER
    https://www.amazon.com/PDP-Universal-Media-Remote-PlayStation-4/dp/B00ZJRHSZO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 31 Aralık 2018; 15:12:36 >

• Ben 2 ay önce vatandan aldım. Fan sesi sinir bozucu olabiliyor sanki odanın içinde uçak kalkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: margornn

Ben 2 ay önce vatandan aldım. Fan sesi sinir bozucu olabiliyor sanki odanın içinde uçak kalkıyor.
    Sizinki 7100 serisi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: margornn

Ben 2 ay önce vatandan aldım. Fan sesi sinir bozucu olabiliyor sanki odanın içinde uçak kalkıyor.
    Sizinki 7100 serisi mi?
  • stalker(1979) kullanıcısına yanıt
    Evet

• Arkadaşlar birşey soracağım. Ps4 Pro cihazım var. Biliyorsunuz hunlar ses girişi jack yeri yok. Elimde philisp marka kafa üstü kulaklıgım var. Hifi modeli. Bunun şu aparatı almaz ps4 görürmü acaba

https://www.logitech.com/tr-tr/product/bluetooth-audio-adapter

• quote:

Orijinalden alıntı: UcanHollandali

Gecen ay ikinci el ps4 pro aldim. 7000 modeli sanirim. Sıfırlar cok pahaliydi gecen ay ama bu ay fiyatlari dusmus. God of war verdiler yaninda oyunu oynadim ama redditte de demisler jet motoru diye tecrube etmis oldum. Soyle bir sıkıntı var cihazi tahminimden daha cok sevdim ama bu ses meselesi biraz canımı sıktı dogrusu. Sizce aldigim fiyata cihazi verip yurtdisindan 7200 almam dogru olur mu yoksa bu asiri ses gow gibi her oyunda oluyor mu? cihazin normal calisan sesi cok rahatsiz etmedi ama bazi sahnelerde zirve yapiyor ses. Boyle bir ugrasa deger mi 7200 fark ettiyor mu çok? diger oyunlar gow gibi degilse yine idare edilir gibi duruyor.
    Merhaba bende buldum 7016 PS4 pro, slim ile fark verip takas edeceğim.Ama ses problemi benimde kafamı kurcalıyor.Son durum nedir cihazınızla ilgili

• Son seriyw bakın ciddi anlamda ses azalmış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UcanHollandali

Gecen ay ikinci el ps4 pro aldim. 7000 modeli sanirim. Sıfırlar cok pahaliydi gecen ay ama bu ay fiyatlari dusmus. God of war verdiler yaninda oyunu oynadim ama redditte de demisler jet motoru diye tecrube etmis oldum. Soyle bir sıkıntı var cihazi tahminimden daha cok sevdim ama bu ses meselesi biraz canımı sıktı dogrusu. Sizce aldigim fiyata cihazi verip yurtdisindan 7200 almam dogru olur mu yoksa bu asiri ses gow gibi her oyunda oluyor mu? cihazin normal calisan sesi cok rahatsiz etmedi ama bazi sahnelerde zirve yapiyor ses. Boyle bir ugrasa deger mi 7200 fark ettiyor mu çok? diger oyunlar gow gibi degilse yine idare edilir gibi duruyor.
    Her oyunda olmuyor o gow da cidden jete bağladığı olmuştu. Şuan bf5 oynuyorum sabahtan beri ses yok cihazda mesela. Birde güçlendirme modu açıksa onda da çok ötüyor. Her zaman açmıyorum onu ben sende de açıksa kapatıp birde öyle bak ses çıkıyor mu çok.

• Ps4 pro almak istiyorum. En uyguna nereden alabilirim ve son seriyi nereden bulabilirim acaba? Teşekkürler.

Mümkünse taksitli alışveriş yapabileceğim bir yer olursa da iyi olurdu.

• 
Sayfa: önceki 16261627162816291630
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.