Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1627. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.311.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16251626162716281629
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: smartboy38

Aynı durumdayız.Ben de mart nisan gibi ps4 pro alacaklardanım.Bence Ps5i beklemek mantıksız.Tüm gelişmeler en erken 2020 orta veya sonlarına doğru çıkacağını gösteren Ps5i hazır evde 4K tv de varsa beklemek doğru değil.Nerden baksan 2 sene var çıkmasına.Last of us horizon zero dawn GOW vs vs exlusiveler bile yeterli sebep almak için.Zaten Pcye çıkan her oyun PSye de çıktığı için beğendiğini alıp oynayabilirsin gene.Kutulu alınıp spotçular veya elden satıp takas da edebilirsin oyunları.Oyuna para vereceksin diyenlere aldırmamak gerek.Her oyunu 4K veya 2Kda ultra ayarlarda yağ gibi akıcı oynatacak ve uzun yıllar yetecek bir sistem kurmak istesek minimum 10 bin tl gözden çıkarmak gerek.Zaten gidişata göre yeni konsol gerçek 4K akıcı fpsye odaklanacak canavar gibi bir makine olacağa benziyor.O yüzden 4 pro yu al keyfine bak,5 duyurulup çıkmaya yakın da 4ü sat üstüne para ekle 5i al

Alıntıları Göster
    Benim laptop ekran kartı sıkıntı çıkardı. Yeni laptoplar da 9 bin den başlıyor :8 PS a yöneldim ancak şöyle bir sıkıntım var. Ps4 Pro CUH 7216B sürümü daha Türkiye de satışa çıkmamış 7100 serisi çok gürültülü diyorlar bu Ps4 Pro CUH 7216B serisinde ses sorununu çözmüşler ancak Türkiye ye gelmedi bu seri daha :( Birde portable ekran arıyorum ancak Türkiye de satılmıyormuş herhalde. Türkiye de de hiç bir şey yok anasını satıyım. Paranla bile bir şey alamıyorsun bu ülkede

• Ses sorunu yenilerde de var, hiçbiri PS4 Slim gibi değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7216b aldım bana kalırsa bi ses sıkıntısı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: stalker(1979)

Benim laptop ekran kartı sıkıntı çıkardı. Yeni laptoplar da 9 bin den başlıyor :8 PS a yöneldim ancak şöyle bir sıkıntım var. Ps4 Pro CUH 7216B sürümü daha Türkiye de satışa çıkmamış 7100 serisi çok gürültülü diyorlar bu Ps4 Pro CUH 7216B serisinde ses sorununu çözmüşler ancak Türkiye ye gelmedi bu seri daha :( Birde portable ekran arıyorum ancak Türkiye de satılmıyormuş herhalde. Türkiye de de hiç bir şey yok anasını satıyım. Paranla bile bir şey alamıyorsun bu ülkede

Alıntıları Göster
    Yurtdışından internetten alacaksın veya ordan tanıdık varsa getirttireceksin.7216 b nasıl yokmuş ülkede,buranın 2.el bölümü veya sahibinden de bulunabiir 7216 serisi.Kalkıp da en azından 5-6sene götürsün şöyle 1060-1070li bir laptop alayım desen en az 10-15 bin tl.Bir de birkaç yıl sonra kasmaya başlayınca al başına belayı.Nerden baksak geniş ekran Sony'e özel hikaye odaklı kaliteli exclusive oyunlar,pro'da harika grafikler derken PS en mantıklısı.Bir de özellikle fps oyunlarında gamepad'e tam alışabilirsem değmeyin benim keyfime

• quote:

Orijinalden alıntı: DegmesinYagliBoya

7216b aldım bana kalırsa bi ses sıkıntısı yok.
    Nereden aldın kardeş? Ses sorunu değilde bobin sesi mi ne geliyormuş o seride de? Youtube yabancı videolarda öyle diyordu? Fan sesi harici bir ses var mı ısınma sorunu var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: smartboy38

Yurtdışından internetten alacaksın veya ordan tanıdık varsa getirttireceksin.7216 b nasıl yokmuş ülkede,buranın 2.el bölümü veya sahibinden de bulunabiir 7216 serisi.Kalkıp da en azından 5-6sene götürsün şöyle 1060-1070li bir laptop alayım desen en az 10-15 bin tl.Bir de birkaç yıl sonra kasmaya başlayınca al başına belayı.Nerden baksak geniş ekran Sony'e özel hikaye odaklı kaliteli exclusive oyunlar,pro'da harika grafikler derken PS en mantıklısı.Bir de özellikle fps oyunlarında gamepad'e tam alışabilirsem değmeyin benim keyfime

Alıntıları Göster
    Gamepad e alışmana gerek yok. Biraz pahalı ama Horı Tactical Assault Commander Pro diye bir ürün var (playstation 4 uyumluluğu varmış ancak playstation 4 pro ya olur mu bilmiyorum?) Bunu takınca neredeyse pc olur makine Sony destek veriyormuş bu ürüne.

• ygrkmklnc kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim, bizi büyük bir sıkıntıdan kurtardın
  • Ps4 portable ekran sıfır temizliktehttps://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-aksesuar-ps4-portable-ekran-gaems-m155-sifir-ayarinda-640940398/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lopoponela -- 29 Aralık 2018; 23:53:3 >

• quote:

Gamepad e alışmana gerek yok. Biraz pahalı ama Horı Tactical Assault Commander Pro diye bir ürün var (playstation 4 uyumluluğu varmış ancak playstation 4 pro ya olur mu bilmiyorum?) Bunu takınca neredeyse pc olur makine Sony destek veriyormuş bu ürüne.

Alıntıları Göster
    ürünü 1,5 yıldır kullanıyorum. pc ye 5 basar :D çok pratik ama pahalı :P

• quote:

Orijinalden alıntı: eren73546

ürünü 1,5 yıldır kullanıyorum. pc ye 5 basar :D çok pratik ama pahalı :P

Alıntıları Göster
    Playstation 4 pro ya oluyor mu bu?
  • quote:

Alıntıları Göster
    Bu aparattan haberim var,fiyatı da 500-1000 tl arası diye biliyorum biraz pahalı yani ama asıl amacım gamepade alışmak,öyle ki gamepade alışınca fps oyunları dahil klavye mouse'a artık dönmek istemezsin diyen birçok kişi de gördüm,bence alışırım ama daha da alışamazsam yeni konsola geçerken böyle bir aparat aramak ilk işim olur,bu alışma olayı kişiden kişiye değişiyor biraz da

• Selam arkadaşlar,

Bugün Amazon'dan aldığım PS4 Pro ile aranıza katılmış bulunuyorum. Sohbet, muhabbet, oyun geceleri için PSN ekleyebilirsiniz.

PSN: SkylifeBros
  • quote:

Orijinalden alıntı: ControlYourDream

Selam arkadaşlar,

Bugün Amazon'dan aldığım PS4 Pro ile aranıza katılmış bulunuyorum. Sohbet, muhabbet, oyun geceleri için PSN ekleyebilirsiniz.

PSN: SkylifeBros
    Kardeş Amazon Türkiye den mi aldın? Yoksa yurt dışı mı? G kasa, yani 7216B mı aldın yoksa 7100 yani Türkiye de bulunan seri mi?
  • Gidin alın ses mes yok ben aldım medya marktan
    O kadar saat acık kaldı 48 saate yakın oyun yükledim oynadım
    Fan sesi falan duymadım aşırı olarak varsada ben duymadım kulağımı
    Dayadığım halde
    Oynamayı bilmeyen gelin yerim dar dermiş hesabı sizinkide
    Yeterki paradan haber verin para varsa herşey var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ControlYourDream kullanıcısına yanıt
    Senin eski psn hesabına ne oldu?
  • stalker(1979) kullanıcısına yanıt
    Dün yaklaşık 10 saat durmadan iki kişi battlefield 1 oynadık. Herhangi bir ses veya ısınma sorunu ile karşılaşmadım. Fransa’dan almıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gorkster

Senin eski psn hesabına ne oldu?
    Birader beni şuan geçmişe ışınladın harbiden , nickname'i hatirliyorum. Yeni PSN acayim dedim temiz olsun diye.

• quote:

Kardeş Amazon Türkiye den mi aldın? Yoksa yurt dışı mı? G kasa, yani 7216B mı aldın yoksa 7100 yani Türkiye de bulunan seri mi?

Alıntıları Göster
    Amazon TR'den kampanyalı fiyatıyla aldım. CUH-7116B geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DegmesinYagliBoya

Dün yaklaşık 10 saat durmadan iki kişi battlefield 1 oynadık. Herhangi bir ses veya ısınma sorunu ile karşılaşmadım. Fransa’dan almıştım.
    Fransadan derken? Amazon fransa mı?
  • Arkadaşlar fifa 19 ile birlikte satılan versiyon düz ps4 mü? ps4 pro'dan ne farkı var? son olarak 2200 tl'ye ps4 + fifa 19 alınır mı?
  • 
Sayfa: önceki 16251626162716281629
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.