Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1626. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.311.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16241625162616271628
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

konu 1629.sayfaya ulaşmış. o yüzden şöyle bir sayfalarda gezineyim diyemedim.

ps4 pro => denon avr x4400h => Samsung q7fn qled tv

sadece 1080p çöznürlükte görüntü alabiliyorum.
    2160 yaptığımda sinyal kayboluyor

aynı sıralamayla 4k medya player ile apple 4k tv bağlı ve herhangi bir sorun yok.

çözüm nedir?

teşekkürler
  • Arkadaşlar attığım linkteki ürün sony garantili mi? Birde CUH kodunu göremedim sizce alınır mı?

https://www.amazon.com.tr/Sony-PlayStation-Pro-Konsol-Siyah/dp/B07BGZMG58/ref=gbps_img_s-5_538d_b10d768f?tag=donanimtr01-21&ie=UTF8&language=tr_TR
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarikahmet

günaydın..

aynı sıralamayla 4k medya player ile apple 4k tv bağlı ve herhangi bir sorun yok.

çözüm nedir?

teşekkürler
    http://www.paugge.com.tr/paugge-v20-premium-hdmi-sertifikali-4k-60hz-orgulu-altin-uclu-2m-hdmi-kablo-7na72pro/

• quote:

günaydın..

çözüm nedir?

teşekkürler
    Dostum sorunun avr ps4 arası geçiş ile ilgili olabilir bende de eski pioneer avr mevcut bazı böyle problemlerle karşılaşmıştım bende ki cihaz 1080p ve hdr taşımadığı için görüntüyü direk ps4 tv arasından yapıp sesi de optik ses çıkışıyla tv den avr ye tv/sat çıkışından dts li alıyorum ama sende ki avr 2160p hdr hdcp 2.2 ve sağlam bir avr.Sorunun samsung hdmi geçişinden de kaynaklanıyor olabilir herşeyi dene derim zamanında benzer problemleri yaşadım gerçekten adamı sinir ediyor çünkü sorunun tv den mi ps4 den mi avr den mi geldiğini bulmak insanı uğraştırıyor Allah kolaylık versin şimdiden =)

• O videoda saç kurutma fanıda var orada gördüm
    Bende ayın 25 inde yeniden ps4 pro aldım medya maktan 7116B
    Hiç ses mes duymadım full 36 saat açık kaldı oyunlarımı
    Yükledim oynadım ne bir fan sesi ne yüksek bir ses duymadım
    Alın arkadaşlar yılbaşından sonra zam var
  • quote:

Orijinalden alıntı: smmmcevo

Ps4 proya usb hard disk taktim icindeki dosyalari gormedi sonra cihazda diski biçimlendirdim simdi pc den film atmak istiyorum ama pc taktigimda bilgisayarimda gozukmuyor hard disk nasil cozum bulanilirim yardimci olabilcek var mi

Çünkü bilgisayar NTFSC sistemini kullanıyor daha seri bir sistem windowsa ait
    Play statıonda FAT sistemini kullanıyor hdd lerde bu sistem 4 gb lık bölümlerle kullanılıyor daha ilkel bir sistem
  • punkerem kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

Sorun hdmi kablosundan kaynaklanıyormuş. Daha doğrusu uzunluğundan. 3 değil de 2mt olanı kullanınca sorun düzeldi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Teşekkürler

Sorun hdmi kablosundan kaynaklanıyormuş. Daha doğrusu uzunluğundan. 3 değil de 2mt olanı kullanınca sorun düzeldi.
    Evet dostum bildiğim kadarıyla hdmi 2.0 kabloları 2mt ye kadar destekliyor.Sorunun kabloda olması güzel haber diğer türlü her halükarda can sıkıcı durum alıyor maalesef.
  • punkerem kullanıcısına yanıt
    bunun söylediğin iyi oldu
    2mt kablo ile bağlantıyı yaptım ama hareket alanım biraz daraldı
    herkesin önerdiği Paugge kablodan almayı düşünüyorum
    ama en az 3mt lazım bana. bir iki bakındım 2 ve 5mt var.
    bu bilgi kesin mi?

Ps4 Pro en fazla 2mt hdmi kabloyu mu destekliyor?
  • quote:

bu bilgi kesin mi?

hdmi 2.0 olduktan sonra 5 metre olması sorun olmaz gibi.

problem olursa iade edersiniz.

Olay kablo kalitesinde bitiyor.
    https://www.planar.com/blog/2014/12/15/displayport-13-vs-hdmi-20/

Max Cable Length
    >30 meters @ 1080p
    >10 meters @ 4K

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi viper17 -- 28 Aralık 2018; 15:15:28 >

• yaklaşık 1 haftadır ps4 pro kullanıyorum ancak internet bağlantı problemi yaşıyorum.devamlı bağlantı kopuyor ve şifre istiyor.neyden kaynaklanıyor bu? daha önce başına gelen var mı?
  • xyz35 kullanıcısına yanıt
    Usta o sorunu yaşayan biri vardı bizim grupta bir bak istersen. İmzam da var.
  • Merhaba,
    Pro'yu samsung 4k tv'den çıkartıp Sony 1080p TV'ye taktığımda görüntü kalitesinde çok fazla düşüş oluyor.
    PC'de 1080p monitörden 720p çözünürlükte oyun açıldığındaki gibi bir durum var. Hatta normal Ps4'ün youtubeda gördüğüm oyun içi videolarından bile kötü görüntü alıyorum diyebilirim

Bunun bir ayarı var mı?
    Teşekkürler.
  • mogue M kullanıcısına yanıt
    Cihaz kapalıyken power düğmesine ikinci bip sesi gelene kadar basılı tutun. Güvenli mod açılacak. Oradan görüntü ayarlarını sıfırlayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xyz35 kullanıcısına yanıt
    Nete bağlı başka bir cihazla IP çakışması yaşıyor olabilir. Elle ip vermeyi deneyin. Birde wireless ise sinyal zayıfladığı için kopuyor olabilir.

• playstation kafe işletiyorum, hiç bilmediğim bir alanda esnaflığa başladım, acemilik çok fazla yani.

bazı ps4 makineleri açınca doğrudan kullanıcı seçme ekranı geliyor, fakat bazı makinelerde ise kullanıcı seçili olarak oyunların olduğu ekran geliyor.

ben istiyorum ki, her makine açılışında kullanıcı seçme ekranı gelsin.

bunu nasıl yapabilirim?
  • quote:

bu bilgi kesin mi?

Hayır söyle söyleyim bildiğim kadarıyla 2 metre ye kadar hdmi 2.0 desteği yani Ps4 pro da 4k hdr desteği 2 metreden sonrası hdmi 1.4 yani standart 4k hdr geçişi yok diye biliyorum ama siz yinede kendiniz de araştırıp öyle alın ben vention marka kullanıyorum aliexpress den almıştım oldukça başarılı ugreen de çok iyi

• Pubg ps4 pro da grafik olarak mobile pubg gibi neredeyse. BF 5 açıyor bu makine pubg grafikleri nedir böyle ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mert25

playstation kafe işletiyorum, hiç bilmediğim bir alanda esnaflığa başladım, acemilik çok fazla yani.

bazı ps4 makineleri açınca doğrudan kullanıcı seçme ekranı geliyor, fakat bazı makinelerde ise kullanıcı seçili olarak oyunların olduğu ekran geliyor.

ben istiyorum ki, her makine açılışında kullanıcı seçme ekranı gelsin.

bunu nasıl yapabilirim?
    Ayarlar-oturum ayarları-ps4 sisteminde otomatik olarak oturum aç

bu seçenekteki işareti kaldırırsanız artık hangi hesabı seçmek istediğinizi soracaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ygrkmklnc -- 29 Aralık 2018; 14:1:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stalker(1979)

--Arkadaşlar ben PS4 pro alma niyetim var. 2020 de PS5 çıkacak diyorlar? Sizce şu anda almak mantıklı mı PS5'i mi bekleyeyim? PS5 çıkınca PS4 e oyun çıkmayacak mı?
    --- ben PS4 e portable bir ekran takabiliyor muyum? Bağlantı nasıl oluyor hdmi mı yoksa bağlantı mı? Türkiye de satılmıyor herhalde?

---Playstation 4 pro aldım diyelim online için para veriyor muşuz? Şu anda aylık ne kadar acaba?
    --- Playstation 4 oyun cd sini alıp oynadıktan sonra satabiliyor muyum?
    Çok soru sordum kusura bakmayın. PC ile sürücü kur, şunu kur bunu kur pc ye oyun çıkmadı, oyun açılmıyor, gücü yetersiz usandım artık.
    Bu tür sorunlar PS4 de yoktur umarım.
    Not: Arkadaşlar Amazon.com.tr de PS4 pro 2.519,10 TL görünüyor ancak yurtdışından geldiği için gümrüğe takılmaz mı? 22 euro yurtdışı sınırı var diye biliyorum??
    Akşam akşam ne soru sordum beeee forumdakiler dövmez umarım
    Aynı durumdayız.Ben de mart nisan gibi ps4 pro alacaklardanım.Bence Ps5i beklemek mantıksız.Tüm gelişmeler en erken 2020 orta veya sonlarına doğru çıkacağını gösteren Ps5i hazır evde 4K tv de varsa beklemek doğru değil.Nerden baksan 2 sene var çıkmasına.Last of us horizon zero dawn GOW vs vs exlusiveler bile yeterli sebep almak için.Zaten Pcye çıkan her oyun PSye de çıktığı için beğendiğini alıp oynayabilirsin gene.Kutulu alınıp spotçular veya elden satıp takas da edebilirsin oyunları.Oyuna para vereceksin diyenlere aldırmamak gerek.Her oyunu 4K veya 2Kda ultra ayarlarda yağ gibi akıcı oynatacak ve uzun yıllar yetecek bir sistem kurmak istesek minimum 10 bin tl gözden çıkarmak gerek.Zaten gidişata göre yeni konsol gerçek 4K akıcı fpsye odaklanacak canavar gibi bir makine olacağa benziyor.O yüzden 4 pro yu al keyfine bak,5 duyurulup çıkmaya yakın da 4ü sat üstüne para ekle 5i al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smartboy38 -- 29 Aralık 2018; 16:18:37 >

• 
Sayfa: önceki 16241625162616271628
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.