Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1624. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.311.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16221623162416251626
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Poyrazsavas2018

Beyler an itibariyle ps4 pro amazon fransada 299 euro haberiniz olsun almayi dusunenler kacirmasin
    Turkiyeye gonderimi yok onların.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RaNCeR91 R kullanıcısına yanıt
    var, alıyor herkes forumda.
  • ps4 pro kargo gümrük herşey dahil 335€ yani 2040liraya geliyor. almayi düşünenler için güzel fiyat

https://www.amazon.fr/PS4-Pro-1-G-noir/dp/B07HSJW7HK/ref=mp_s_a_1_2?__mk_fr_FR=ÅMÅZÕÑ&qid=1545145020&sr=8-2&pi=AC_SX236_SY340_FMwebp_QL65&keywords=ps4%2Bpro&dpPl=1&dpID=318yZWQkovL&ref=plSrch&th=1&psc=1

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

var, alıyor herkes forumda.
    Alsın herkes alabiliyorsa

• RaNCeR91 R kullanıcısına yanıt
    önemi yok son aşamaya kadar gidip ödeme yapabiliyorsunuz, çoğu ürün böyle gözüküyor yurtdışı amazonlarda.
  • Öyleyse madem iyi bir fırsat gerçektende ben bf de 350 eurodan almistim.Sıradan bir gün için güzel indirim gerçi yavaştan ps4 fiyatları düşüyor onun etkileride olabilir

• 3 tane vardı çekmişler hemen demek ki

• https://www.amazon.fr/gp/offer-listing/B07HSJW7HK/

alabilirsiniz hala stok bittiği için diğer satıcı gözüküyor sadece

• Selam arkadaslar,

Supersampling ve boost modu gozle gorulur bir fark yaratiyor mu, ben pek anlamadim da?

• merhaba

biraz alakasız bır konu olacak ama sosyal medyayı aktıf kullanan arkadaslar belkı yardımcı olabılır
    playstatıon da yakaladığımız anlık fotoğraflarımızı paylastığımız album benım face hesabımda sadece ben olarak secılmıs durumda bunu ben duzeltemıyorum diğer albümlerde sağ üst kısımda üç nokta var oradan gızlılık ayarını yapabılıyorum ama playstatıon network photo albumu gızlılık ayarını değıstıremıyorum bılgısı olan varsa yardımcı olabılır mı
  • Arkadaslar kablosuz mdx1000 kulakligim var ama ps4 ile eslesmiyor mecbur tv ile eslestirmem gerekiyor bu seferde mic’i kullanamiyorum kabloyla joistige bagladigimda yine mic aktif olmuyor bur yontemi yokmudur.

• Amazonun fiyatı süper ama alsamda cihaz TLOU2'ye kadar yatacak ikilemde kaldım açıkcası. o zamana kadarda fiyatın iyice düşme ihtimalide var. XBOX One X ve Nintento var şu an. tüm oyunları bitirdiğim için zaten açmam kenarda duracak mecburen. Ne yapsam bilemedim fiyatta çok güzel.
  • Arkadaşlar merhabalar. Amazon tr nin indirimi hakkında ne düşünüyorsunuz?

https://www.amazon.com.tr/Sony-PlayStation-Pro-Konsol-Siyah/dp/B07BGZMG58
  • Arkadaşta ps4 pro var deneyim dedim hiç beğenmedim,bazen uçak gibi fan sesi çıkıyor,genel olarak slime göre çok daha gürültülü çalışıyor ve boyutu slime göre çok daha büyük.slimden proya geçmek saçmalık ps5 i bekleyeceğim.

Slim daha sorunsuz bi cihaz gibi anladım araştırdıklarım kadarıyla.

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit1044

Arkadaşta ps4 pro var deneyim dedim hiç beğenmedim,bazen uçak gibi fan sesi çıkıyor,genel olarak slime göre çok daha gürültülü çalışıyor ve boyutu slime göre çok daha büyük.slimden proya geçmek saçmalık ps5 i bekleyeceğim.

Slim daha sorunsuz bi cihaz gibi anladım araştırdıklarım kadarıyla.
    Airbus felanmi aldin yalnislikla allah allah
  • yigit1044 kullanıcısına yanıt
    Pro zaten görüntü kalitesi için niye Pro'ya geçmek saçmalık olsun ki. Tamam ses çıkartabilir ama her gülünde bir dikeni vardır değil mi? :)
  • Benim değil hocam arkadaşın

Sürekli slim kullandıktan sonra pro kullanınca ses farkı bariz belli oluyo

• Drxl kullanıcısına yanıt
    Bana göre öyle hocam şahsi düşüncem.Proyu beğenmedim ben ,Ps5 e geçerim direkt diye düşündüm.Slimden proya geçmenin avantajları olsa da dezavantajları da var fan sesi,maddiyat,boyut,ağırlık vs

Herkes farklı düşünebilir genelleme yapamam zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit1044

Benim değil hocam arkadaşın

Sürekli slim kullandıktan sonra pro kullanınca ses farkı bariz belli oluyo
    Takiliyorum ayni sorun bendede var aslinda ilk parti alan herkezde var o sorun Ps4 ve Ps4pro malzeme kalitesi ve iscilik bakimindan ps3ün yanindan bile gecemez senelerce oyun oynadim ps3te ne bir fan sesi nede bir isinma gördüm cihazda.Fakat normal karsilamak lazim bunca grafik gücü islemci gücü power suply hepsi bir kasanin icinde toplanmis. Sony'nin acilen vapor chamber teknolojisine gecmesi lazim microsoft gibi sakin bir ortamda tam oyunun akisina birakicaksiniz kendinizi bir bakmissiniz abuk subuk bir fan sesi ugultu hic hos degil

• 
Sayfa: önceki 16221623162416251626
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.