Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1622. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.311.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16201621162216231624
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar amazondan yeni aldığım proda sorunum var. Cihaz sürekli mavi ışıkta kalıyor. Bi kaç kez fişi çekip taktığımda açılıyor

Neredeyse her ps yi acisimda yasiyorum bu sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R.Romanoviç -- 10 Aralık 2018; 16:1:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • R.Romanoviç kullanıcısına yanıt
    Belki HDMI kablo veya bağlantıda sorun vardır.
  • R.Romanoviç kullanıcısına yanıt
    Selam hocam ne zaman almistiniz? Hangi cuh serisiydi? Pro da ilk defa bahsettiginiz sorunu sizden duydum

• Beyler bir sorum olacak yanlış yere konuyu açtıysam hepinizden özürdilerim yeni ps4 pro aldım ama şu anda ses sistemi yok sadece kulaklığı kola takarak ses alabiliyorum yeni bir ses sistemi alacağım bluetoothlu ses sistemi almayı planlıyorum ama internetten araştırdığım kadarıyla sıkıntı çıkıyormuş cihaz eşleşmeme durumu gibi bu konu hakkında bilgisi olan varsa benimle paylaşırsa sevinirim.

• Cih 7261b hocam kara cumadan almıştım 2 hafta önce

• bende amazondan fifalı pro 7216b alarak aranıza katıldım arkadaşlar

fakat fifada TR yok nasıl TR yaparım araştırdım bulamadım hemen hemen her dil var
  • BlackMon B kullanıcısına yanıt
    almanyadan aldıysan türkçe olması gerek.
    amerikadan aldıysan türkçe yapma imkanı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nemanja Bjelica

almanyadan aldıysan türkçe olması gerek.
    amerikadan aldıysan türkçe yapma imkanı yok.
    almanyadan aldım hocam bundle fifalı pro her dil var tr yok :)
  • BlackMon B kullanıcısına yanıt
    almanyadan alınan oyunlarda türkçe altyazı oluyordu.fifa da kesin oluyordu.bende şaşırdım şimdi.
    oyunun bölge kodu 2 mi.oyunun kutusunun arkasından baktınız mı
    birde ps4 ün dili Türkçe değil mi.
    bu ikisini kontrol ettiyseniz türkçe olması gerek.
    yada bizim burada spotçu çakallar yapıyor.kutuda 2.bölge yazıyor.ama cd 1.bölge koyuyorlardı içine önceden.
    bu ihtimal çok az ama
    amazon güvenilirdir olmaz öyle şey.
  • Arkadaşlar fransadan gelen sıfır ps4 proya türkçe kurulum yapılmış. Bu normal midir ?

Kurulum yapıp mı gönderiyorlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzaylioglan

Arkadaşlar fransadan gelen sıfır ps4 proya türkçe kurulum yapılmış. Bu normal midir ?

Kurulum yapıp mı gönderiyorlar ?
    hayır bandrollu yolluyoarlar ( ben almanyadan aldım etiket vardı ben kestim ) kurulumuda kolla yapıyorsun kabloyla baglayıp
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nemanja Bjelica

almanyadan alınan oyunlarda türkçe altyazı oluyordu.fifa da kesin oluyordu.bende şaşırdım şimdi.
    oyunun bölge kodu 2 mi.oyunun kutusunun arkasından baktınız mı
    birde ps4 ün dili Türkçe değil mi.
    bu ikisini kontrol ettiyseniz türkçe olması gerek.
    yada bizim burada spotçu çakallar yapıyor.kutuda 2.bölge yazıyor.ama cd 1.bölge koyuyorlardı içine önceden.
    bu ihtimal çok az ama
    amazon güvenilirdir olmaz öyle şey.
    hocam almanca yazıyor kutusunda içinde cıkan kagıtlarda vs evet tr hocam ben kurulum yaptım sıfırdan kurdum kapalı kutu etiket vardı kutuda ben kestim actım

mesela dvd kopyalanıp ilk oyuna girişte dil seçimi var ordada TR yok :) her dil var

• quote:

Orijinalden alıntı: R.Romanoviç

Arkadaşlar amazondan yeni aldığım proda sorunum var. Cihaz sürekli mavi ışıkta kalıyor. Bi kaç kez fişi çekip taktığımda açılıyor

Neredeyse her ps yi acisimda yasiyorum bu sorunu
    Bu sorun bazen TV'yi açıp kapatınca diğer cihazları kapatıp açan özellik yüzünden oluyor. Her TV'de adı farklı oluyor sanırım. TV'de bu özellik varsa bir kontrol edip kapatmayı deneyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackMon

hayır bandrollu yolluyoarlar ( ben almanyadan aldım etiket vardı ben kestim ) kurulumuda kolla yapıyorsun kabloyla baglayıp

Alıntıları Göster
    Anladım hocam teşekkürler.
  • Arkadaşlar Ps4 Pro kullanıcısıyım. Nisan ayına kadar garanti devam ediyor. Cihazla ilgili ufak bir sorun yaşıyorum. Bazen cihazı açtığımda TV ekranına görüntü gelmiyor. HDMI kablosunu çekip geri takınca (ki aynı HDMI girişine takıyorum) sorun çözülüyor.

Bazen dediğim %60 gibi düşünün siz. Bu bir sorun mudur? Garantiye yollamalı mıyım? 7016B serisi olması lazım cihaz. Yeni çıkan seriden değil. Şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s3rhatt -- 12 Aralık 2018; 13:27:57 >
  • s3rhatt kullanıcısına yanıt
    Sorun sırasında cihaz ışığı mavimi beyazmi hocam

Merhaba

Önce kabloyu kaliteli bir tanesiyle değiştirip dene
    Belki suç kablodadır
    TV portu bile bozuk olabilir ama o düşük ihtimal
    Kablo dene kablo

Güle Güle..
  • TV niz 4k ise playstation görüntü seçeneklerinden çözünürlüğü yuv420 olarak ayarlamayı deneyin . Bazen 4k görüntülerde bant genişliği sınırı aşıldığından görüntü gelmeyebiliyor.Philips tv imde bu tarz bir sorunu bu şekilde çözmüştüm.
  • Mavi ışık sonradan beyaza dönüyor yine de aynı hocam. İkisini de deneyeyim. Sonuca göre dönüş yaparım. Hepinize teşekkür ederim.

Bende de aynı sorun var. Benimki de 7016b sürümü. Benim oyun deneyimimi çok etkilemediği için fazla takılmıyorum ama ben sorunun kablodan kaynaklandığı kanaatindeyim. Ben de şu sıralar yeni bir HDMI almayı düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 16201621162216231624
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.