Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1616. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.310.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16141615161616171618
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: thecobra

Ben haftalardır kontrol ediyordum yoktu böyle bir fiyat hatta bu sabah baktım 3450 olmuş
    Urun geldi mi hocam? Hangi model ve bi sıkıntısı var mı? Suanda da 2700 civarı fiyatı var yorumlara baktıkça vazgeçiyorum almaktan...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BiggestNiko

www.digitec.ch Dun 200 adet vardı bitmiş ben satmak icin aldım ps4 pro jet black 7216b dikey stand+ spiderman kutulu oyun 250€ aldım.Almak isteyen yazabilir 300€ istiyorum izmirden elden teslim.
    Hocam, özelden de yazmıştım ama; konsolu sattınız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rfncskn

https://www.amazon.com.tr/gp/aw/d/B01MA5AVXM/ref=ox_sc_act_image_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM

satıcı amazon.tr mavi renk 242tl
    fiyat çok iyi gerçekten ama sunset orange hiç indirim görmedi ya nedense
  • Chris_Redfield C kullanıcısına yanıt
    Satıldı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BiggestNiko B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • uzaylioglan U kullanıcısına yanıt
    mrhb benden de bugun paraf karttan cekildi ucret 386 euro 2370tl

• Ps4 pro nun fanını değiştirme imkanımız oluyor mu daha sessiz bir fan ile ?
  • quote:

mrhb benden de bugun paraf karttan cekildi ucret 386 euro 2370tl
    Hızlı teslimatı seçtiniz sanırım. Normalde 373 euro + 1 euro = 374 euro çekiyor.

Ben bankaya bildirdim, güya euro olarak yansıyacak. Ama hala türk lirası yazıyor.

Sizde konuşun isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BiggestNiko

Satıldı.
    Üstat kaçırdık neyse artık.

245 euroya ps4 pro + spiderman neredeyse bedava gibi.

Türkiyede fiyatlar hakikaten uçuk.
  • Amazon.com.tr deki 2800tl lik proyu alan oldu mu? Yorumları çok kötü. Alıp almamakta kararsizim...

• quote:

Orijinalden alıntı: uzaylioglan

Hızlı teslimatı seçtiniz sanırım. Normalde 373 euro + 1 euro = 374 euro çekiyor.

Ben bankaya bildirdim, güya euro olarak yansıyacak. Ama hala türk lirası yazıyor.

Sizde konuşun isterseniz.

Alıntıları Göster
    Benim sipariş iptal oldu arkadaşlar. Tekrardan satın da alamıyorum, 412 euro olmuş fiyat. Sağlık olsun.
  • uzaylioglan U kullanıcısına yanıt
    neden iptal oldu hocam.

• quote:

neden iptal oldu hocam.
    Banka tr-euro çevirisi yapmadı bir türlü. Bankayla konuştuğumda çeviriyi yapacağız demişlerdi oysa.

Bu sabah tekrar aradım ve bu sefer de yapılmış bir satış üzerinden çeviri olmuyor, paranın tekrardan çekilmesi gerekiyor dediler.

Bende amazon.de üzerinden ödeme şeklini değiştir kısmına tıkladım, tıklayınca direkt komple sipariş iptal oldu.

Sandım ki sadece siparişin ödeme şekli değişecek. Belki oradan tekrar bir ödeme yaptırıp, bir önceki ödemeyi iptal edebilirim diye düşündüm.
  • Mediamarkt.de üzerinden Almanya dan bir yakınım 349 Euro ya ps4 pro cuh 7216b ve spiderman aldırdım, henüz konsol elime geçmedi 1 ay sonra gelecekler

https://www.mediamarkt.de/de/product/_playstation-4-pro-1tb-pro-jet-black-standalone-playstation-4-konsolen-2495539.html#product-ratings

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ridvan1903 -- 26 Kasım 2018; 14:16:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağlik olsun hocam dert etmeyin baska firsatlar gelicektir onumuz yılbaşi rdr2 bundle alirsin belki o fiyata belli olmaz.benim siparis bolumunde " Gönderim için hazırlanıyor.Mevcut olduğunda size e-posta göndereceğiz." diyor.InşAllah bi sorun çıkarmazlar.

• Aynen hocam. Artık ileri ki indirimlere bakacağız. Zaten çok acelem yoktu.
  • Arkadaslar bende 24.11’de Amazon.de uzerinden ps4 slim 500 gb , citf kol ve spider man bundle paketi toplamda 291€’ya sipariş ettim. 1806 TL+6TL bir provizyon bekliyor.

Ürün su an gonderime hazirlaniyor statüsünde. Kredi karti hesaptan parayi teslim aldiktan sonrami cekiyor Amazon?

• quote:

Orijinalden alıntı: RaNCeR91

Sağlik olsun hocam dert etmeyin baska firsatlar gelicektir onumuz yılbaşi rdr2 bundle alirsin belki o fiyata belli olmaz.benim siparis bolumunde " Gönderim için hazırlanıyor.Mevcut olduğunda size e-posta göndereceğiz." diyor.InşAllah bi sorun çıkarmazlar.
    Satıcıyla konuşayım dedim, belki bir ihtimal. Adam sandığımdan saygılı davrandı, yardım edeceğini söyledi. Bakalım artık.
  • ata_han kullanıcısına yanıt
    Hocam provizyon orada 10 gün bile duruyor sanırım yurt dışı ve 3d pin işlemi olmadan olduğu için o her hangi bir sorunda banka mevzuatla uğraşmadan parayı iade edebilir size. Teknik olarak da para yurt dışına çıktığı için muhabir bankada bekletiyor olabilir..

Provizyonda duran işlem gerçekleşmiş işlemdir, Amazon onu teslim eder size merak etmeyin.. Ben ps4 pro aldım Amazon trden. 1 hafta oldu konsolu 4 gündür kullanıyorum ödeme hala provizyonda
  • thecobra kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam, tesekkurler bilgi için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ata_han -- 26 Kasım 2018; 17:47:11 >
  • 
Sayfa: önceki 16141615161616171618
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.