Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1611. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.311.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16091610161116121613
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya şu kırmızı ya da mavi game pad lar var ya onlarında alasım varda elimde orjinali var ama tek kişiyim 2 tane gereksiz gelir mi diye düşnüyorum. sizde de yedek game pad bulunuyor mu çünkü alsam birisi öylece kalacak tozlanacak.
  • enevre kullanıcısına yanıt
    Hocam ucuza bulursanız alın gitsin dursun..

Bende de var ve evde tek oyun oynayan benim arada bir arkadaş geldiğinde oyunu açıp direkt dalmak gibi artıları var =)

Diğer türlü gidip ps cafelerden ds4 kiralıyorsunuz.

Ama dediğim gibi acele etmeyin baktınız ucuz bir yerde kampanya var ya da biri temizini 2. el uyguna satıyor alın dursun kenarda.
  • thecobra kullanıcısına yanıt
    Şuan indirimde mavi rengi 290 tl çok geldi zaten hocam dediğin gibi en fazla 100 liraya kadar çıkılır gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Yok abi 290 indirimli zaten 350 lira maksimum fiyatlar var. Yani kenarda duracaksa 2. el temiz almak mantıklı fakat onlar da 200 liradan en ucuz sanırsam
    O zaman 290 iyi sayılmaz mı 250 tl lere ikinci el alana kadar sıfır alırsın

Ben 8-9 ay önce 189 liraya sıfır almıştım. Bana göre şu an hep pahalı o yüzden acele etme hocam bekle biraz.
    Tamamdır hocam acelesi yok zaten kalsın :) spiderman oynadınız mı hocam güzel diyorlar da kararsız kaldm

Bana göre çok güzel.

Kuzenime göre sallan sallan nereye kadar =)
    Ben de 2 tane var 1 inin şarjı bitince diğerini kullanıyorum boş olanı şarj ediyorum böyle gidiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Xbox ile birlikte yada yakın zamanlarda tanıtılacağını düşünüyorum, o nedenle 2019 tanıtılma bana da çok zor geliyor

Bu arada güncelleme gelse iyi olur, ps pro bence daha iyi olma potansiyeline sahip

• Merhaba arkadaşlar,

Cuma gününü bekliyorum eşime süpriz yapıp pro almak istiyorum. aşağıdaki iki link aarasında 90 euro fark var ıkısı de pro neye göre bu fark bılgısı olan var mı ?

https://www.amazon.de/PlayStation-Pro-Konsole-inkl-FIFA/dp/B0756HTQHJ/ref=zg_bs_2583845031_29?_encoding=UTF8&refRID=K4XAFTJBN2YG6TFHFQPX&th=1

https://www.amazon.de/PlayStation%C2%AE4-Pro-Konsole-1TB-schwarz/dp/B07HSJW7HK/ref=zg_bs_2583845031_5?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=K4XAFTJBN2YG6TFHFQPX

• Bu ps5 çıksın artık yeter diyen arkadaşlar görüyorum youtubelarda orda burda, ben hiç anlam veremiyorum açıkcası maaşlarınız 9k üstü veya bekarsanız. Shift delete videosundaki elemanı dinledikce dellendim.

Çıkış fiyatı büyük bir ihtimal 499 yada 549 dolar olacak gib, bu kur ve süper ekonomimiz sayesinde zaten 5000 lira aşağısına satılmayacaktır, kim alır o fiyata akıl karı değil, birde oyunlar ps5 artık denilerek 549 liradan geçirirler ama abi gerçek 4k çimenler daha yeşil. Dolar 4,5 düşse bile artık sanmıyorum fiyatların düşeceğini, bizim milletimiz birbirini düdüklemeyi çok sever.

Ben açıkcası umrumda değil 60 fps imiş 4k mış bu en son god of war, rdr2 grafikleriyle 6 7 sene daha oyun görmek isterim, çünkü yeterli arkadaş, delleniyorum o tür mesajları gördükce. Söylentiye göre hiç ama hiç sanmıyorum ki direk sony kendini bitirir benim gözümde, last of us 2, death stranding, ve ghost of thusma ps4 e çıkarmayıp 5 e çıkış oyunu yaparlarsa kırarım konsolu.

• quote:

Orijinalden alıntı: 3bruli93

Merhaba arkadaşlar,

Cuma gününü bekliyorum eşime süpriz yapıp pro almak istiyorum. aşağıdaki iki link aarasında 90 euro fark var ıkısı de pro neye göre bu fark bılgısı olan var mı ?

https://www.amazon.de/PlayStation-Pro-Konsole-inkl-FIFA/dp/B0756HTQHJ/ref=zg_bs_2583845031_29?_encoding=UTF8&refRID=K4XAFTJBN2YG6TFHFQPX&th=1

https://www.amazon.de/PlayStation%C2%AE4-Pro-Konsole-1TB-schwarz/dp/B07HSJW7HK/ref=zg_bs_2583845031_5?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=K4XAFTJBN2YG6TFHFQPX
    Amazon.de'den daha önce alışveriş yapmadım. Gümrük/vergi vs olayları nasıl oluyor?

• iPhone kıranlardan sonra birde konsol kıranları kaldıramaz bu ülke.. hiç değilse çoluk çocuğa hediye edip sevindirin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 21 Kasım 2018; 21:49:19 >
  • Hahaha doğru diyorsun, koranlar gibi vallahi yan cepten diğer iPhone çıkaracak mali durumda da değiliz. Kırmak derken yazılımını kırdırırız yav :)

• Wight Lord kullanıcısına yanıt
    Hocam ne güzel dedin ya. Yaw benim laptop patates onda oynamadığım eski oyunlar oynuyorum bazen ne grafik takıyorum ne bir şey, 1080p neyimize yetmiyor anlamadım ki? Sen oyun iste oyun, sürekli oyun çıksın. Konsol çıkacak ona ayrı para oyunlarına ayrı para.

Zaten ps4 aldığıma bi unc4 gow rdr2 sayesinde pişman olmadım. Bırakın, oyunlar aksın, Konsol falan boşverin

• Arkadaşlar indirimler gelmeye başladı ps4 pro son seri cuh-7216b + spider man 350 euro ama bana kalırsa cumayı beklemeye devam rdr 2 li bundle daha uyguna olacaktır buyrun ürün linkihttps://www.amazon.de/PlayStation4-Pro-Spider-Man-Standard-PlayStation/dp/B07KBDT497?ref_=Oct_DLandingS_PC_eaea518d_NA&smid=A3JWKAKR8XB7XF
  • SultanApex S kullanıcısına yanıt
    AMD'nin durumu kritik diyen kim asıl intel kritik durumda...
  • baltalı-katil kullanıcısına yanıt
    AMD nin durumu kritik derken, ekonomik zorluk veya üretim zorluğu demedim. Ne yapacağı dedim? Hangi gpu mimarisi? nasıl bir chip? Ray tracing olacak mı?

Yoksa dediğinizde haklısınız intel üretimi şu anda sorunlu. AMD, Cpu da rahat; gpu işleri karışık...
  • KFMSKYM K kullanıcısına yanıt
    Baya kolay hepsiburada dan alışveriş yapmak gibiydi ama dünden bu güne baktğım 2 konsolada 100er auro zam gelmiş 350 auro olan 500kusur olmuş hatta black friday öncesi önce pahalandır sonra indirim yaptık de çok sinirlerim bozuldu günlerdir takip ediyordum :(
  • 
Sayfa: önceki 16091610161116121613
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.