Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1607. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.311.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16051606160716081609
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben pro yu alali 5-6 ay oldu sanirim yeni seridir yipranmayan, onu bilmiyorum surekli oyun oynayan biride degilim fakat görüyorum kollarin parlak yağlanmis gibi durmasini hic sevmiyorum ileride satarsam kod o mad havasi yerinde olsun isterim.parlak olunca ciddi derecede yagli yagli hissediyorum igrenc geliyor his olarakta görüntü olarakta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spider man Ps4 pro bundle paketi 199 dolar olacakmış kara cuma’da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buzmavili -- 13 Kasım 2018; 16:26:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vip Üye

ben pro yu alali 5-6 ay oldu sanirim yeni seridir yipranmayan, onu bilmiyorum surekli oyun oynayan biride degilim fakat görüyorum kollarin parlak yağlanmis gibi durmasini hic sevmiyorum ileride satarsam kod o mad havasi yerinde olsun isterim.parlak olunca ciddi derecede yagli yagli hissediyorum igrenc geliyor his olarakta görüntü olarakta
    Dediğim gibi DS4 V2'de analogları korumanızı gerektiren bi durum yok eğer çok dikkatsiz kullanmıyorsanız. Analogların yağlı görünümü içinse pamuğu iyice ıslatın daha sonra biraz suyunu sıkın ve yavaşça çok bastırmadan silin. Daha sonrada saç kurutma makinesi ile kurutun bir kaç dakika. Ben hep bu şekilde yapıyorum kutudan çıktığı gibi duruyor. Kullanım ve temizleme şeklide önemli tabiki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 13 Kasım 2018; 17:0:54 >
  • Ben hiç temizlemiyorum ds4 falan oynuyorum sonra standa takıp yatıyorum. Pisliğim ben evet.

Bende proya geçiş yapacağım heyecan ile kara cuma bekliyoruz bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buzmavili

Spider man Ps4 pro bundle paketi 199 dolar olacakmış kara cuma’da
    Pro değil slim 199 dolar. Pro için bir haber yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msb_bjk -- 13 Kasım 2018; 17:27:56 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buzmavili kullanıcısına yanıt
    Dostum nereden aldın bu haberi?

Bende bir pro alayım diyorum sırf şu read dead için değermi acaba bilemedim ya.
  • EmreDFace kullanıcısına yanıt
    sony açıkladı. Ama bu fiyat abd için ve normal ps4 ve kutulu spiderman bundle ı
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreDFace

Dostum nereden aldın bu haberi?

Bende bir pro alayım diyorum sırf şu read dead için değermi acaba bilemedim ya.
    Read dead serisi aynı zaman da 72– cuh serisi ve kesinlikle hatalardan arındırılmış sessiz bir cihaz 👍🏻🎮

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ücretsiz kargo olayı olmamış bugün müşteri hizmetleri aradı beni olması için çok uğraşmışlar ama üstler onay vermedi dendi bilginiz olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustang_88

sony açıkladı. Ama bu fiyat abd için ve normal ps4 ve kutulu spiderman bundle ı
    Normal olanın fiyatı 199 olacak ise heralde pro da 299 gibi birşey olur gibi geliyor bana.Şuan 399 dolar red dead redemption içerikli bundle.
  • punkerem kullanıcısına yanıt
    Kargo zaten çoğu zaman iade edilmiyor ama bazı durumlarda karttan çekilen gümrükleme ile ilgili depozitonun bir kısmı iade olabiliyor. Yüklü deposit ödenen ürünlerde rakamın yüksek olduğunu düşünüyorsanız bir case açıp şansınızı denemek işe yarayabiliyor ama ilk başladığı dönemdeki gibi çok hata yapılmıyor gümrük ücretlerinde de.
  • ps4 pro için Black Friday de amazon de ya da abd den alındığında kargo dahil tahmini hangi fiyata denk gelir?Türkiye fiyatı ile almam mümkün değil beklemeye değer bi fiyat olur mu sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nurullah0661

ps4 pro için Black Friday de amazon de ya da abd den alındığında kargo dahil tahmini hangi fiyata denk gelir?Türkiye fiyatı ile almam mümkün değil beklemeye değer bi fiyat olur mu sizce?
    Benim şahsi fikrim içinde bir oyunla beraber (read dead yada spiderman olabilir) yaklaşık 2200-2400 arası kargo gümrük filan gelir gibime geliyor.
  • https://youtu.be/cUXUlzZHr3k

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buzmavili -- 14 Kasım 2018; 15:3:11 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kruezberq kullanıcısına yanıt
    uyku moduna alacağına kapat daha iyi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

6-7 önce 1600 e sıfır Sony garantili aldığım pro nun suan 3700-4000 arası söylenmesi gerçekten içler acısı yazık vallahi bu ülkeye
    Aynen bende 1600 tl almıştım 4000 tl fiyat çok fazla ps 5 6000 tl satılık artık.

• Amerikadan amazoncom dan Pro alsak voltaj farkı sıkıntı olur mu ? Malum onlarda 220 değil 110 mu neydi alan var mı Amerikadan
  • msb_bjk kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/amerika-dan-gelen-playstation-4-priz-voltaj-sorunu--86473939

Kablo ile sorunsuz kullanılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nurullah0661 -- 14 Kasım 2018; 22:54:37 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oyunlarda achievement kazanınca otomatik olarak ekran görüntüsünü kaydediyor alet. kapatmak için biraz kurcaladım ama bulamadım. nasıl kapatıldığını söyleyebilir mi birisi?

• 
Sayfa: önceki 16051606160716081609
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.