Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1431. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.311.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14291430143114321433
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cannesz61

Veririm tabide yardım eden yok . Biraz daha indirgedim monitörleri ıps leri eledim. Acaba ıps almak mı mantıklı bilmiyorum hiç anlamıypeum keşke bi arkadaş çıksada kardeş bunlar arasında en iyisi bu dese

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-23-6-vp247qg-1ms-75hz-full-hd-freesync-gaming-monitor.html#genel-bakis

http://www.vatanbilgisayar.com/aoc-led-24-g2460vq6-75hz-1ms-freesync-full-hd-dp-port-gaming-monitor.html#genel-bakis

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_vıewsonıc-vx2457-mhd-24-inç-full-hd-hdmı-vga-dp-amd-freesync-1ms-75hz-oyuncu-monitörü-1164817.html

Ben aoc olanını kullanıorum.online oyunda cok etkili kaplamalr galan hiç bozulmuyo ama lg buyuk ekran ıhd tv si vardı makinayı ona bağladınmı bilr görğntğ bariz sekilde daha kalıteli ve oynanıs daha zevkli oluyo.bu monitorler hdm 2.0 desteklese görğntğ daha iyi olurda hepsi 1.4 desteklio.dipnot bikemyenler için piyasadaki 4k monitorşer bile 1.4 1.7 arası destekliyo isteseniz bile 4 k oynıyamıosunuz. Ps pro 4k görğntğ aktarımını sadece hdm 2.0 ve üstünden sağlıyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• -RAUL kullanıcısına yanıt
    Monitore bulasma 4k görüntü alamazsın.4k monitorde bile.ps pro 4k30 hz goruntı aktarımını hdm 2.0 ve üstğnden sağlıgo.baktığım tğm monitorler 2.0 altında hdm porta sahip.bi kac tane gördüm onlarda 5 6 bin tl fiyata sahip

• quote:

Orijinalden alıntı: abel xavier

quote:

Orijinalden alıntı: cobalt_evan

quote:

Orijinalden alıntı: Omer687

Aynen öyle HDMI 2 girişi 3840x2160p 60 Hz sunuyor. HDMI 1 ise 2160p de 30 Hz görüntü sağlıyor. Ben Pro yu HDMI 2 ye PC yi de display port a bağladım 4K 60 Hz görüntü alıyorum her ikisinden de.

Cevap için çok teşekkürler. Monitörde dahili hoparlör yok. Ben ps4 koluna kulaklık taksam sesi öyle alabilir miyim ?

Alırsınız.

Teşekkürler.

• arkadaşlar merhaba. yeni bir konsol kullanıcısı olarak sormak istediğim sorular var. Aranıza 2. el aldığım ps4 pro ile katıldım. 4k çözünürlük ve rgb seçtiğimde renk formatı yuv422 olarak gözüküyor. Okuduklarıma göre hdmi 2.0 kablosu 4k çözünürlük açıkken hdr'yi kaldırmıyor. Bunun bi çözümü var mı? Televizyonum da philips 55pus6412. Ayriyetten şuan elimde olan tek oyun uncharted 4'de bazen fps drop oluyor.https://www.youtube.com/watch?v=v94FaNoThlA mesela bu bölümde analogu hızlıca cevirdigimde kalabalık yerde fps drop oluyor. Daha önce konsol kullanmadığım için bilmiyorum böyle droplar normal mi? Cihazi 2. el almıştım yoksa cihazda problem mi var? Bu arada boost modu açık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xzicdR -- 17 Şubat 2018; 20:14:8 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Omer687

Rica ederim :) Ds4 e kulaklık takarak ses alabilirsiniz. Ayrıca monitörde kulaklık girişi bulunuyor. Kulaklığınızı veya ses sisteminizi bağlayıp kullanabilirsiniz.

Çok teşekkürler cevaplarınız için.

• canbey_bjk C kullanıcısına yanıt
    Yani aoc iyi değil diyorsun . Belki diğerlerini kullanan çıkar

• quote:

Orijinalden alıntı: cannesz61

Yani aoc iyi değil diyorsun . Belki diğerlerini kullanan çıkar

Yok dostum tam bir gaming monitor.hele fiyat perforöans olarak cok iyi. Yanlıs bu pro cihazlarda fark yaratmıo.gercekten 4 k için monitor alıosan 5 6 nini cıkarıcan.gene soluorum sebebini playstatıon 4k goruntunaktatımı için hdm 2.0 cıkısı olması lazım dio.monitorlerde 5 bin tl altı 1.4 1.7 arası.4 k için tv daha iyi.he illa ben online pynıcam dersen satabilirim benim momitoru uyguna

• canbey_bjk C kullanıcısına yanıt
    Hayır hayır kesinlikle öyle bir bütçem yok 800 lira max monitör . Dün biraz monitör sıralamıştım onların arasından alıcam heralde

• cannesz61 kullanıcısına yanıt
    Ozaman markası onemli deil 75 hz 1 ms tum tn paneller aynı performans farkı yok oyle bi ark benq kullanıo aynı.i

• quote:

Orijinalden alıntı: canbey_bjk

Monitore bulasma 4k görüntü alamazsın.4k monitorde bile.ps pro 4k30 hz goruntı aktarımını hdm 2.0 ve üstğnden sağlıgo.baktığım tğm monitorler 2.0 altında hdm porta sahip.bi kac tane gördüm onlarda 5 6 bin tl fiyata sahip

Hocam yanlış bilgi vermiyor musunuz ?

Hdmi 2.0 destekli samsung ve lg marka monitörler var. 1800-1900 tl civarında. Ben almayı düşünüyorum 1-2 güne.

• cobalt_evan kullanıcısına yanıt
    Dostum siz alcanız modeli soyleuin bende bakıyım ama yok yani bende cok arastrdım

• Arkadaşlar merhaba burda teniyim birşey sormak istiyorum.Bu PS 4 PRO modeli kirilabiliyor mu GOD OF WAR 4 oyununuzun bu konsolu almak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: gavran

Arkadaşlar merhaba burda teniyim birşey sormak istiyorum.Bu PS 4 PRO modeli kirilabiliyor mu GOD OF WAR 4 oyununuzun bu konsolu almak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

kırılamaz
  • cobalt_evan kullanıcısına yanıt
    canbey_bjk C kullanıcısına yanıt
    LG27UD58 ve 68 modelleri, Samsung 590 lı bir modeli 1800 1900 civarına bulunabilen ve hdmı üzerinden 4K 60Hz (60 FPS) verebilen ürünler. Ayrıca model isimlerini bilmesem de Dell ve Asus un ulaşılabilir modelleri var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HDR derseniz anlarımda,hdmi 2.0 60 hz 4k bir sürü monitör var,sadece hdrli monitör modelleri çıkmadı diye biliyorum.

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-28-vp28uqg-1ms-4k-freesync-hdmi-gaming-monitor.html
  • Merhaba arkadaşlar PS4 PRO cihazımı satmak istiyorum sizdelerden fikir almak istiyorum fiyat konusunda
    1-ps4 pro bir yıl garantisi var (mediamarketten alınırken artı üç yıl daha garanti yaptırıldı )
    2- iki adet kol
    3-yanındada hesabla birlikte oyunlar : fifa 2017 gta 5 battlefield 1 uncharted 4 pes 2017 black ops 3 flatout 4 oyunlarıda verilecektir.

fiyat olarak ortalama kaç lira istemeliyim arkadaşlar şimdiden teşekkürler

İlgilenen olursa pm atabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tncygn -- 18 Şubat 2018; 0:28:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tncygn

Merhaba arkadaşlar PS4 PRO cihazımı satmak istiyorum sizdelerden fikir almak istiyorum fiyat konusunda
    1-ps4 pro bir yıl garantisi var (mediamarketten alınırken artı üç yıl daha garanti yaptırıldı )
    2- iki adet kol
    3-yanındada hesabla birlikte oyunlar : fifa 2017 gta 5 battlefield 1 uncharted 4 pes 2017 black ops 3 flatout 4 oyunlarıda verilecektir.

fiyat olarak ortalama kaç lira istemeliyim arkadaşlar şimdiden teşekkürler

İlgilenen olursa pm atabilir.

Bence 1800e gideri var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: -RAUL

Arkadaşlar 1000 liraya kadar TV tavsiyelerinizi bekliyorum. PS4 Pro var. Monitor almak istemiyorum tv olarak da kullanmak istediğimden ötürü.

gittigidiyorda regal 40r5020 4k tv vardı.Al 4k keyfine bak.1280 tl idi.Puanla belki 1150ye alırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xzicdR

arkadaşlar merhaba. yeni bir konsol kullanıcısı olarak sormak istediğim sorular var. Aranıza 2. el aldığım ps4 pro ile katıldım. 4k çözünürlük ve rgb seçtiğimde renk formatı yuv422 olarak gözüküyor. Okuduklarıma göre hdmi 2.0 kablosu 4k çözünürlük açıkken hdr'yi kaldırmıyor. Bunun bi çözümü var mı? Televizyonum da philips 55pus6412. Ayriyetten şuan elimde olan tek oyun uncharted 4'de bazen fps drop oluyor.https://www.youtube.com/watch?v=v94FaNoThlA mesela bu bölümde analogu hızlıca cevirdigimde kalabalık yerde fps drop oluyor. Daha önce konsol kullanmadığım için bilmiyorum böyle droplar normal mi? Cihazi 2. el almıştım yoksa cihazda problem mi var? Bu arada boost modu açık

++up

• quote:

Orijinalden alıntı: Stargate_0404

quote:

Orijinalden alıntı: -RAUL

Arkadaşlar 1000 liraya kadar TV tavsiyelerinizi bekliyorum. PS4 Pro var. Monitor almak istemiyorum tv olarak da kullanmak istediğimden ötürü.

gittigidiyorda regal 40r5020 4k tv vardı.Al 4k keyfine bak.1280 tl idi.Puanla belki 1150ye alırsınız.

Güzelmiş hocam peki Regal marka nasıldır? Tamam bir LG Samsung kalitesi beklenmez ama iki güne elimizde kalmasın?
    Birde dahili uydu alıcısı var mı tam göremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -RAUL -- 18 Şubat 2018; 1:23:53 >
  • 
Sayfa: önceki 14291430143114321433
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.