Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir (7 Mobil) - 6 Masaüstü7 Mobil
34.368
Cevap
387
Favori
1.183.334
Tıklama
Giriş
    2544 Mesaj

Merhaba.

Ben 3 model arasında kaldim. Odamda Sony 32v5500 var ve 8 senesi oldu . 4K tv almak niyetinde değilim. Sadece ps4 pro için monitör arıyorum

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-28-lu28e590dsuf-1-ms-uhd-4k-gaming-monitor.html

http://www.vatanbilgisayar.com/lg-27-27ud58-b-ips-4k-hdmi-freesync-gaming-monitor.html#urun-ozellikleri

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-28-pb287q-1ms-4k-hdmi-dp-gaming-monitor.html#yorumlar

Sizce hangisi ? Fikir verebilir misiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cobalt_evan -- 17 Şubat 2018; 11:37:27 >
    |
    |
    Omer687 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    17459 Mesaj

En alttaki Asus u es geç çünkü 1.4 Hdmi birimi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 17 Şubat 2018; 11:43:34 >
    |
    |
    cobalt_evan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2544 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: C-İ-E_SN

En alttaki Asus u es geç çünkü 1.4 Hdmi birimi var.

Teşekkürler. Diğerleri 2.2 destekli mi ? Çok anlamıyorum kusura bakmayın.

O zaman sizce Lg mi ? Samsung mu ?

Birde Lg ips panel. Daha mı iyi olur ? İnput lag da ips daha mı iyi ? Sizde lg var sanırım. Memnun musunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cobalt_evan -- 17 Şubat 2018; 11:50:39 >

En üstteki Samsung LU28E590DS/UF modelini kullanıyorum uzun zamandır piyasadaki en hesaplı 4K monitör. Teknik özellikleri bakımından da güncel bir monitör Tam bir fiyat performans ürünü tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer687 -- 17 Şubat 2018; 12:0:40 >
    |
    |
    hazark

Hocam ben öyle olacağını sanmıyorum. HDMI bir kere Sony nin de içinde olduğu bir markalar grubu ile kuruldu. Şu an üretilen en son model tv ler de bile displayport yok. Ve 5 sene sonrasında da olmaz. Çünkü displayport(1.4)un HDMI(2.0) a göre avantajlı çoklu monitör desteklemesi ve 4k 120hz i vermesi. Zaten konsollarda 120hz de çoklu monitör de desteklenmiyor. Hadi 120hz olsa bile HDMI 2.1 ile zaten 4k 144hz, 8k gibi çözünürlüklere ulaşılacak. Bir dahaki nesil 4k olacağından 4k 120hz konsol için bir hayal olacaktır. 4k 60fps yeni neslin göreceği en yüksek performanstır.

Kısacası displayport daha çok Gamer PC ciler için üretilmiş bir şey. Hatta yanlış hatırlamıyorsam arkasında AMD olmalı. Yukarıda dediğim gibi konsollar en iyi 60fps gördüğü için displayport gereksiz kalıyor. Sony genel olarak konsolu tv ye göre baz alıyor. Açıklamalardan da belli. Pro için en az 60inç TV tavsiye ediyoruz diyorlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExuleD -- 17 Şubat 2018; 12:5:52 >
    |
    |
    C-İ-E_SN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2544 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Omer687

En üstteki Samsung LU28E590DS/UF modelini kullanıyorum uzun zamandır piyasadaki en hesaplı 4K monitör. Teknik özellikleri bakımından da güncel bir monitör Tam bir fiyat performans ürünü tavsiye ederim.

Cevap için teşekkür ederim. Kimi yerlerde 4k desteği var ama alamıyorum diyenler vardı ps4 pro için. Sanırım hdmi 2 girişine takmamız gerekiyormuş kabloyu doğru mu ? Siz sorunuz bir şekilde 4k alıyorsunuz değil mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Olur hocam olur şuan yavaştan piyasaya oturmaya başladı Display port. Yeni nesilde bu port kesinlikle kullanılır diye düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    hazark kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynen öyle HDMI 2 girişi 3840x2160p 60 Hz sunuyor. HDMI 1 ise 2160p de 30 Hz görüntü sağlıyor. Ben Pro yu HDMI 2 ye PC yi de display port a bağladım 4K 60 Hz görüntü alıyorum her ikisinden de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer687 -- 17 Şubat 2018; 12:48:35 >
    |
    |

Bende LG modelini kullanıyorum 2.siradaki olan. Ben çok memnunum monitörden ps Pro performansı çok iyi ips panel olması artı avantaj renkler çok canlı bu oyunlarda müthiş bir etki yaratıyor. Hdmi 2.0 çift Hdmi ve Display port mevcut. Karar senin tabiki Samsung ve LG arasında.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arkadaşlar, sony 55xd8505 televizyonum var. Masaüstü bilgisayarımı sattım şimdi bir konsol alma arefesindeyim. Xbox one x ile arasında çok gidip geldim ve ps4 pro almaya karar verdim. Alabilceğim kampanyalı tavsiye edebil eğiniz var mı ?

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
  • Binbaşı
    1431 Mesaj

2-3 gün önce SYD Gittigidiyor'da 1756'yı gördü. Ben de takipteyim. Playstation Sıcak Fırsatlar konusunu takip edin. Eğer denk gelirse yine 1750 TL , ben de alacağım ve orada da paylaşırım .
    |
    |
    sardemir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Xbox : Fenes#9536
  • Binbaşı
    1964 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: FatihEnesKoc.

2-3 gün önce SYD Gittigidiyor'da 1756'yı gördü. Ben de takipteyim. Playstation Sıcak Fırsatlar konusunu takip edin. Eğer denk gelirse yine 1750 TL , ben de alacağım ve orada da paylaşırım .

Hepsiburada alb teknoloji 1799 a satıyor . Bu cihazda eurasia sony garantilimi acaba

• Binbaşı
    1431 Mesaj

Hayır değil . 1850TL olan Eurasia garantili.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    618 Mesaj
    Aldığımdan beri toplasan 10 gün oynadım.

Be heves yapmıştım halbuki :/

Alet güzel sorun bende:(

quote:

Orijinalden alıntı: FatihEnesKoc.

Hayır değil . 1850TL olan Eurasia garantili.

Teknosa da 2040 tl grandtrousmo oyunlu değer mi ?

• Binbaşı
    1964 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Partizan3407

Aldığımdan beri toplasan 10 gün oynadım.

Be heves yapmıştım halbuki :/

Alet güzel sorun bende:(

Satıyor musun hocam ?

• Binbaşı
    1431 Mesaj

Etmez bence . 1800 ' den alınca bile Pro 150 TL de oyun eklense . 1950 TL. Arada 100 TL fark problem olmazsa alınabilir.
    |
    |
  • Binbaşı
    1322 Mesaj
    Bende ps4 pro ailesine katılmış bulunmaktayım.bir sorum olacak.bende logitech x540 modelinde analog 5.1 sistem mevcut.playvision marka,sesi analogtan dijitale çeviren dönüştürücü kullanıyorum ve çok memnunum.ps4 den youtube kanalına girdiğimde dolby 5.1 ve dts ses testleri yaptığımda testtekki gibi birebir hoparlörlerden ses gelmiyor.örnek sol ön kolon testinde hem en hem arka kolondan ses geliyor vs.

Acaba ps4 pronun ses çıkışlarını nasıl yapmam gerekir tam dts kodunda ses alabilmem için.

Yoksa bu sistem ve dönüştürücü ile ancak bu kadar mı oluyor?

|
    |

Hocam 10000 yazacaktınız heralde . Burda en çok sony xe 9005 tavsiye ediliyor pro için

|
    |
    -RAUL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sohbet
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.