Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Microsoft'a o kadar laf ettiler yok konsol upgrade olurmu konsol mantığına ters diye, Sony daha önce planlıyormuş direkt konsolu koydu ortaya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ps4_Neo

quote:

Orijinalden alıntı: Ps4_Neo

quote:

Orijinalden alıntı: Senjougahara Hitagi

"Elimizdeki konsolun güçsüz olduğu algısı da çok acayip geliyor bana. Sevgili dostlar oyun sayısı az. Uncharted 4, The Order, Star Wars , Ratchet And Clank, Driveclub ... vb oyunlar gördük, görüyoruz. Bu oyunların grafikleri kime yetmiyor cidden anlamıyorum. Daha iyi grafikli yeni konsol çıkacağına, şu oyunların grafik kalitesinde 100-200 tane oyun çıksa daha iyi olmaz mı cidden ? Hep daha iyi, daha iyi , daha iyisi olsun en yüksek grafik olsun, en çok fps'yi ben alayım diye aç gözlülük yapıp, oyundan keyif alma işi geri planda kalıyor gibi geliyor bana. Yanlış hatırlamıyorsam tanıtılan yeni GOW oyununun da standart PS4'te oynandığını söylemişti Sony. Daha ne bekleniyor cidden anlamıyorum."

Altına imzamı atarım. İnsanlarda ahmakça bir bağımlılık var. Bu durum telefonlarda bilgisayarlarda arabalarda ve aklınıza gelen her üründe var.

Tüketmek, tüketmek ve daha fazla tüketmek.

Bakma nickime aklıma bir şey gelmedi bu adı aldım. Kesinlikle 4k Tv si olmayanlar ve VR almayacaklar için gereksiz bir konsol ama evinde 4K tv si varsa ve VR da sağlam oyunları iy8 performans e grafikle oynamak isteyenlerin tek adresi NEO olacaktır. Rakipler Htc ve Oculus varken ve bu cihazlar High End Pc lerde çalışacağı gerçeği ayrıca SONY nin 4K Tv teknolojisinde öncü firmalardan olması yine NEO yu zaruri kılmakta. Onun dısında yok sen 60 fps de ben 30 fps de oynamışım hic önemli değil ta ki oyun 30 ün altına düşmezse yani ya 30 da kilitli olacak yada 60 max average 30 40 civarı bu grafik ve kaplamalar ile 2 yıl daha gitdin brn Neo almam direkt PS5 i beklerim bakalım görelim derim

Kendimi alıntılıyorum Ne dedim ? 4K Tv reklamı geldi bile

Kendimi alıntıladıktan sonra yine alıntılıyorum HEP HAKLI ÇIKARIM Şovdan önceki yorumum

• 400 dolara hem gerçek 4k hem 60 fps bana biraz zor geliyor.
  • PS4 ile arasinda pek fark yok..

o azicik farki anlamak icinde 4K ve HDR destekli TV gerekli..

PS5 beklemek en mantiklisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: LittleThings

4k oyun dedikleri 4k upscale muhtemelen xbox one s deki gibi

Hayır upscale değil.

3840 2160p

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

YA BEYLER FULLHD TV'LERDE PS4'E GÖRE GRAFİK FARKI,FPS FARKI VAR MI BİŞİ DEDİLER Mİ?

fps farkini soylemediler ama grafik farkini soylediler ve gosterdiler 1080p de
  • Sony eskiyi getir 300 liraya yenisini gotur kampanyasi falan yapta bari biseye benzesin bu is ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferdi1987 -- 7 Eylül 2016; 22:59:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun oynamak para gerektiriyor para yoksa nasıl oyun oynayacağız Allah aşkına para bol diye dalga geçiyorsunuz da oyunların fiyatı maşallah 200 diye gidiyor kardeşlik le 100 TL oldu çok mu ucuz oluyor yani.

PC de aynı bakmayın öyle Nvidia nin iyi kartlar çıkarttığına yarın gene unuturlar onu.

Napalım yani laptopta 1060 için 7 500 TL istiyorlar benim için güncel grafikler için 1200 TL 3-4 yıl da bir normal. 2 yıl olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Bu saatten sonra kimse 100 dolar daha az vermek uğruna 4.2TFLOPS konsol yerine 1.84TFLOPS konsol almaz diye düşünüyorum.

100 dolar fark güzel olmuş şahsen. Bir oyun 60 dolar zaten.

hangisi 4.2 Teraflop hangisi 1.84 Tflop ? aciklayabilir misin daha detayli olarak ?

ps4 u satmayip xbox scropio almak daha mantikli artik.
  • quote:

Bu saatten sonra kimse 100 dolar daha az vermek uğruna 4.2TFLOPS konsol yerine 1.84TFLOPS konsol almaz diye düşünüyorum.

100 dolar fark güzel olmuş şahsen. Bir oyun 60 dolar zaten. Düz PS4 alacağına NEO alıp bir, iki oyun daha az alırsın.

Aynen hocam hiç konsolu olmayan adam gidipde 4'ü alırsa büyük hata etmiş olur bence.Şimdi biz ne yapacaz asıl soru bu

• 4k ve gpu hariç aynı normal PS4

Ama illa bu yeni çıkan xbox ya da ps serisinden birini alacaksanız tabii ki PS4 Pro
  • cenkk34 kullanıcısına yanıt
    4k 60 fps oynanan bir call of duty gösterdi adamlar. 2 katı artırmışlar ps4 ün gücünü. Fps farkı kesin olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arda 88

Microsoft'a o kadar laf ettiler yok konsol upgrade olurmu konsol mantığına ters diye, Sony daha önce planlıyormuş direkt konsolu koydu ortaya.

Bu akımı Sony başlattı Microsoft son noktayı koyacak

• PS4ler kaça gider, ölücüler doluşacak şimdi yandık
  • PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU
  • Bende 4K ve HDR pro destekli Tv var.. Ben simdi pes2017 yi 4K formatinda mi oynayacam?

• Adamlar oraya kocaman yazmış hdtv diye bazı insanlar hala ısrarla sadece 4k için çıktı diyorlar.Açın konferansı bir baştan izleyin arkadaşlar.

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinobilly

quote:

100 dolar fark güzel olmuş şahsen. Bir oyun 60 dolar zaten.

hangisi 4.2 Teraflop hangisi 1.84 Tflop ? aciklayabilir misin daha detayli olarak ?

ps4 u satmayip xbox scropio almak daha mantikli artik.

Düz PS4 1.84TFLOPS
    PS4 PRO 4.2 TFLOPS (eğer daha fazla overclock yapmadılarsa tabi)
  • Evet beyler heyacan varmı satıyormusunuz ps4 leri geçiyormusunuz ps4 pro ya :)
  • 4K TV'im var ama almaya gerek görmedim, yeni PS4 alacak oysaydım PS4 Pro alırdım işin özeti bu benim için.ayrıca gerçek 4K ile oynayacağımızı düşünmüyorum muhtemelen upscale edecek.Zaten tersi olsa 100 dolar için kim PS4 ve PS4 slim'i tercih eder Pro varken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 7 Eylül 2016; 23:07:49 >
  • 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.