Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (3 Mobil) - 5 Masaüstü3 Mobil
34.368
Cevap
387
Favori
1.183.334
Tıklama
Giriş
    1533 Mesaj

Geçen de bir arkadaş yazmıştı tetik tuşları bozuk olabiliyor hocam o yüzden dedim bir kontrol edin pc den diye

Tavsiyem bi iki hafta oyna otursun tuşlar bir de o zaman dene sesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    boye585858 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Algenthor

quote:

Orijinalden alıntı: -RAUL

Katılmıyorum.

Tamamen pc gibi olmalı isteyen istediği tarz oynayabilmeli. Ben dahi çok kişi PS4'ü PC'ye parası yetmediği için alıyor.
    Haksız rekabet diye bir şey olmaz. İsteyen istediği tarz oynayabilir. Örneğin Rocket League oyunu'da controller için daha rahat. Ben PC'de bu oyunu oynarken controller ile oynayanlarla yarışamıyordum ama ben de controller ile oynayabilir miydim? Evet ama TERCİH sebebi oynamadım.

Sen herkesi kendin gibi düşündüğünü sanıp genelleme yapmışsın.Ben de bir genelleme yapayım o zaman PS4 oyunları genelde single player oyunlarda boy gösterir bu da senin controller ile oynamana engel değil. Gördüğün gibi genelleme yapmak kulağa ne kadar saçma geliyor.

Lütfen hem yazdıklarımı bir kez daha gözden geçirin hem de kendi yazınıza dönüp bir kez daha bakın.
    Katılmayabilirsiniz ama fikirlerimin sizce ne kadar saçma olduğunu bu şekilde dikta ederek belirtmeniz doğru değil.

PC'ye paranız yetmiyorsa Ps4 oyunlarını almak için bütçeyi nasıl bulabiliyorsunuz? Sizin PC almaya gücünüz yetmiyor diye PS4'lerin PC olması harika fikir mi?
    Örneğin HD TV alamayanlar için de grafik kalitesini düşürüp tüplü TV'lere uygun kalite ayarlaması yapılsın mı?

Hocam zaten tv de alamıyorum.
    Hocam kırmak istemem inanın bilmiyorum sizin ekonomik durumunuz nasıl ama benim şahsen yok.Bir süre salondaki TV oynayacağım.Bunun taksiti bittiği zaman monitor alacağım.

Bunu belirttim ama asıl gerekçesi inan maddiyat değil. Siz koltuğunuza yaslanıp FPS oynamak isteyebilirsiniz ama ben öyle düşünmüyorum kendi oyunumda masada pür dikkat oynarım. KARŞIMDAKİNİN ve TAKIM ARKADASLARIMIN da aynı sekilde oynamasını isterim.

Bu benim görüşüm tabi ki katılmıyor olabilirsiniz ama controller ile oynamayacaksanız gidin pc alın demek bana çok saçma geliyor kusura bakma.

• Yarbay
    2020 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    hazark

Hocam kendi objektifinizden haklısınız fakat bir şeyi unutuyorsunuz. Konsolun en önemli özelliği EŞİTLİK tir. Herkes aynı ekipmanla oynar ve tamamen el becerisi yüksek olan daha başarılı olur. Konsolu tercih edenlerin kayda değer bir kısmı(bende dahilim) eşitlik nedeni ile konsolu tercih ediyor. Yani bu konsolun kökeninde var. 20 yılı aştı. Şu an Sony nin yaptığı bu dengeyi bozuyor. Bu hem gamepad hem de klavye mouse lehine olabilir. Rocket league de dediğiniz gibi gamepad avantajlı iken battlefield 1 online da klavye mouse avantajlı olur. Bu da eski toprak konsol oyuncularının hoşuna gitmiyor. Konsol özel bir platformdur. Başka platformlara benzemez. Konsola yeni geçen konsola kendisi uyum sağlamalı. Konsol oyuncuya bu uyumu sağlamamalı.

Sizin ve sizin gibi pc den konsola geçenler pc deki ortamı istiyor. Direk kaldığım yerden devam edeyim diyor. Fakat bu işler böyle yürümemeli. Burası farklı bir platform ve sıfırdan başlanmalı. Diğer herkesin yaptığı gibi. Hiç kimse anasının karnından gamepad ile doğmuyor. Herkes bir alışma süreci geçirmiştir. Ben bu süreci yaklaşık 13 sene önce geçirdim.

Tekrar söylüyorum. Bu klavye mouse desteği ps4 jenerasyonunun en berbat olayıdır. İkinci berbat olan da ps now desteğinin pc ye gelmesidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExuleD -- 15 Şubat 2018; 0:9:10 >
    |
    |
    -RAUL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1511 Mesaj

Tamam hocam,peki bu sebepten garantiye gönderilir mi? Çok rahatsız etmiyor ama yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    mustang_88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1533 Mesaj

Gönderen arkadaş tetik tuşunun yeterince basmadığı için yollamıştı galiba. Sende böyle bişey yoksa göndermeye deymez tabi ..

|
    |
    boye585858 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ekonomik durumum ülke şartlarını, mesleğimi ve gelirimi göz önüne alırsak emin olun buradaki bir çok kişiden kötüdür. Bu yüzden evimde sadece bir TV var ve bütün ekipmanlarım aynı TV’ye bağlı. PC dahil. PC için gayet iyi bir monitörüm de var ancak ben onu da TV de kullanmayı tercih ediyorum çünkü ‘bari oyun oynarken rahat olayım’ istiyorum. 23 senedir kesintisiz çalışıyorum, hayatımın geri kalan kısmında hiç bir güç bana masa başında mesai yapar gibi oyun oynatamaz. Adı üstünde, oyun. İşte bu yüzden 7 yaşımdan beri kullandığım bilgisayarları artık evde kullanmıyorum.

Yine özetle aynı yere geliyor konu, sizin bilgisayarınız, klavyeniz, mouseunuz, sağlıksız masalarınız ve bozabileceğiniz düzgün omurgalarınız var. Konsolların hedef kitlesi de bu donanımlarla uğraşmak istemeyen ev oyuncuları.

Çok anlamsız gerçekten “Var zaten elinizde PC seçeneği”.
    Bizim konsol zevkimizi neden ısrarla yok etmek istiyorsunuz?

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    -RAUL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1493 Mesaj
    Şimdi düşündüm de, ekonomik durum ne alaka zaten?

Ekonomik durumu el vermeyen gerçekten oyun oynamak yerine ekonomik durumunu ‘oyun oynayabilecek’ seviyeye getirsin. Samimi söylüyorum.

Keyfe keder bir kültürdür oyun oynamak, ekmekten sudan temel ihtiyaçtan bahsetmiyoruz. Sağlık sorunu olmayan insan 2 ay çalışarak 5 sene kullanacağı PC sahibi olur.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3254 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hakkan034

quote:

Orijinalden alıntı: kabune

quote:

K&m Fortnite’a ozel...

Fortnite le iligili tüm hevesim kaçtı şuan K&m bağlamak bu kadar kolaysa;herkes k&m oynar o oyunu

Mehmet abi, sanirim onlari ayri server’a atiyor. Tam emin degilim

Ha öyleyse sorun yok. Aslında yukardaki tartışmaların çözümü de bu olmalı;yani k&m kullananların server ları ayrılırsa;isteyen istediği gibi aparatla oynar ve k&m ler kendi arasında ds4 ler de kendi arasında "adaletli" olarak oynamış olurlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    5216 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

K&m Fortnite’a ozel...

Fortnite le iligili tüm hevesim kaçtı şuan K&m bağlamak bu kadar kolaysa;herkes k&m oynar o oyunu

Ha öyleyse sorun yok. Aslında yukardaki tartışmaların çözümü de bu olmalı;yani k&m kullananların server ları ayrılırsa;isteyen istediği gibi aparatla oynar ve k&m ler kendi arasında ds4 ler de kendi arasında "adaletli" olarak oynamış olurlar.

İste bura da en buyuk sorun 3. Parti firmalarin yaptigi aparatlar oluyor. Cunki oyunun ana temelinde k&m olmadigi icin, oyun bu aparatlara farkli bir atama yapamiyor. Aslin da bunun cozumu belli; sony ve oyun yapimcilari, k&m’u butun oyunlarda secenek olarak sunarsa e oyunun alt yapisi bunu kaldiracagi icin, ayri server’lara atayacaktir

Ek; bu arada en son videomu izledinmi :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakkan034 -- 15 Şubat 2018; 7:42:01 >

• Yarbay
    19584 Mesaj
    Arkadaşlar eşimin kardeşime Doğum günü hediyesi olarak Pro almaya karar verdim vatan, mediamark olmazsa tekno sa en kötü d&r dan alacağım Sony bunları öneriyor ya o nedenle, peki kısa süre içinde bu mağazalara gitmiş ve cihazın yanında güzel bir hediye veren kampanya vesaire görmüş bir arkadaş var mı, madem fiyatlar aynı o zaman fark yaratan bir teklif olmalı değil mi, gidip onu alalım. şimdiden teşekkürler

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Arkadaşlar eşimin kardeşime Doğum günü hediyesi olarak Pro almaya karar verdim vatan, mediamark olmazsa tekno sa en kötü d&r dan alacağım Sony bunları öneriyor ya o nedenle, peki kısa süre içinde bu mağazalara gitmiş ve cihazın yanında güzel bir hediye veren kampanya vesaire görmüş bir arkadaş var mı, madem fiyatlar aynı o zaman fark yaratan bir teklif olmalı değil mi, gidip onu alalım. şimdiden teşekkürler

Hocam ben dün aldım en ucuz gittigidiyor'da gördüm 1856 tlydi(sony garantili hediye oyunsuz) geçen hafta bir arkadaş 1756 tlye düştüğünü söyledi.Belki bu hafta yine düşer diye bekledim dün 1756tlydi direk aldım

Belki gelecek hafta yine düşer. İnternetten almak istiyorsanız bilginiz olsun.

• Binbaşı
    1124 Mesaj

Hocam görünen o iki kimse birbirini ikna edemeyecek.
    Şuan için sony'in böyle bir amacı olduğunu düşünmüyorum. Fortnite'da var ama sanki isteyerek getirilmemiş gibi.- ana menüde imleç yok çünkü.
    Burada kapatalım bence konu çöplüğe dönüşmesin.
    |
    |
    Algenthor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben aynı durumda PS4 pro aldım :) ilerde durum değişecektir.
    |
    |
    eminent_86 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bizim kayınçoda sırf bizim ps4 pro ile sabah akşam oynamak için 350 kilometre öteden geliyor. Vay arkadaş ya
    |
    |
    BekirTemel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    19584 Mesaj

Raul hocam açıkçası 1900 lira verip yanında 2. Kol yada oyun Veren büyük teknoloji zincirlerinden almayı tercih edeceğim, kendime alsam gg kovalardım ama😁

Kaptan hocam hayat bu işte

Teşekkürler cevaplarınız için

|
    |
    Bahsedilenler: kaptankaa06 , -RAUL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mediamarkt, Vatan ve Teknosa'ya bakmıştım. Starwars temalı ve battlefront 2 hediyeli paket en uygun Vatan'daydı sanırım 2135 TL gibi bir şeydi veya istersen Gran turismo hediyeliler var ( temasız ) . Ben şahsen boş aldım.

• Yarbay
    19584 Mesaj

Bir ara 2. Kol bir ara da turismo veriyordu hediye olarak, kötü zamanlama benimki sanırım, teşekkürler hocam

|
    |
    pyori kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bir ara 2. Kol bir ara da turismo veriyordu hediye olarak, kötü zamanlama benimki sanırım, teşekkürler hocam

ne demek :) . Ben de zaten ps4 olduğu için oyun kol vs ile uğraşmadım ama hediye için 2.kol ve oyunlu güzel gider.

quote:

quote:

quote:

quote:

K&m Fortnite’a ozel...

İste bura da en buyuk sorun 3. Parti firmalarin yaptigi aparatlar oluyor. Cunki oyunun ana temelinde k&m olmadigi icin, oyun bu aparatlara farkli bir atama yapamiyor. Aslin da bunun cozumu belli; sony ve oyun yapimcilari, k&m’u butun oyunlarda secenek olarak sunarsa e oyunun alt yapisi bunu kaldiracagi icin, ayri server’lara atayacaktir

Ek; bu arada en son videomu izledinmi :)))

Ya da mp' de k&m işlemez sadece ds ile oynanabilmeli.
    |
    |

Reklamlar
Sohbet
Canlı Tv izle
kolayoto.com
SEO
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.