Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1326. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.311.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13241325132613271328
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nemanja Bjelica

quote:

Orijinalden alıntı: kaptankaa06

Bu fan olayını çok okuyorum bu forumda ps4 proya sahibim 6 ay oldu sanırım alalı, daha bir gün olsun fan sesi duymadım. Acaba serilerine göre mi değişiyor ki ? mesela bir de ben dik kullanıyorum makineyi.

Uncharted 4 de çok oluyor.onda denediniz mi?
    oyuna tıklar tıklamaz belli oluyor uçak sesi

Yok hocam uncharted serisi hiç oynamadım. :) hani zorlayıcı oyunlardan sayabileceğim belki witcher 3, gta 5, titanfall 2 oynadım daha sesini duyamadım. Unchartedı alırsam bu indirimde deneyip yazarım :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nemanja Bjelica

quote:

Bu fan olayını çok okuyorum bu forumda ps4 proya sahibim 6 ay oldu sanırım alalı, daha bir gün olsun fan sesi duymadım. Acaba serilerine göre mi değişiyor ki ? mesela bir de ben dik kullanıyorum makineyi.

Uncharted 4 de çok oluyor.onda denediniz mi?
    oyuna tıklar tıklamaz belli oluyor uçak sesi

Yok hocam uncharted serisi hiç oynamadım. :) hani zorlayıcı oyunlardan sayabileceğim belki witcher 3, gta 5, titanfall 2 oynadım daha sesini duyamadım. Unchartedı alırsam bu indirimde deneyip yazarım :)

peki hocam
    Uncharted 4 en iyi grafikli oyun olduğu için normal bence o gürültü
    Nba 2K,Horizon Zero Dawn gibi oyunlarda da aşırı fan çalışıyor biliyorum

• Lion_Army kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam. Slim hakkında ne düşünüyorsunuz? Slimle pro arasındaki fark sadece görüntü kalitesi mi? Ayrıca ps4 ile ps4 pro arasındaki fark sadece görüntü kalitesi mi? Tv eski olduğundan ps4 alsam tv aldıktan sonra pro ya da 5 alsam daha mantıklı olmaz mı sizce?
  • Ben fan sesini hiç kafaya takmadim buzamana kadar. Belli oyunlarda hız seviyesini arttırıyor doğru oda oyunun işlemciyi gerektiğinden fazla kullandığı için hızlanıyor. Yani beni rahatsız etmedi şimdiye kadar lakin fanı hızlandıran tüm oyunlarıda oynadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • salihsekerci S kullanıcısına yanıt
    Tv eski dediğin nedir? Eğer 1080 p ise tv'n pro al geç. İlerde 4k tv + ps5 combosu yaparsın olur biter. Ha 4k tv alirsanda pronda hazırda 😎

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Duyduğum en yüksek fan sesi sanırım Wolfenstein 2 de son dönem oyunlarında alet iyice zivanadan çıktı..

• quote:

Orijinalden alıntı: wolfgangg

Duyduğum en yüksek fan sesi sanırım Wolfenstein 2 de son dönem oyunlarında alet iyice zivanadan çıktı..

cod ww2 oynadinizmi hocam fan sesinde tek gecerim

• wolfgangg kullanıcısına yanıt
    Benim proda wolf 2 oyununda duyduğum sesi hiç bir oyunda duymadım.

• Hele bir bölüm vardı tam hatırlamıyorum hangi bölüm olduğunu oyun takılmaya ses gelmemeye başlayınca tırstım cihazı hemen kapattım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sercan3734 -- 23 Kasım 2017; 22:46:10 >
  • Last of Us'ta oyunun kasması normal mi? Bildiğin fps düşüyor özellikle karlı sahnelerde ve bazı çatışma sahnelerinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

quote:

Orijinalden alıntı: wolfgangg

Duyduğum en yüksek fan sesi sanırım Wolfenstein 2 de son dönem oyunlarında alet iyice zivanadan çıktı..

cod ww2 oynadinizmi hocam fan sesinde tek gecerim

Wolfenstein dan önce onu oynamıştım ama wolfdaki ses bir başka uçak motoru gibi ses çıkartıyor havalanacak falan sanıyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: sercan3734

Benim proda wolf 2 oyununda duyduğum sesi hiç bir oyunda duymadım.

Fan sesinde top 3 üm Wolfenstein 2, Codww2, Hellblade.

• Bf dolayısıyla pro fiyatları inmedi mi ?

• mustang_88 kullanıcısına yanıt
    İnmedi hocam aksine arttırıp %5 indirim yapanlar var. HB'de 1.799'du, BF 22.00 öncesi 1.845 TL yaptı fiyatı sonra %5 indirim diye satıyor şuan fiyat 1.798,32 TL :).
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustang_88

Bf dolayısıyla pro fiyatları inmedi mi ?

amazondan hersey dahil 1300liraya alinabiliyor

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Nereden alınıyor hocam? Alayı TR'ye gönderilmiyor diyor.
  • Schroef kullanıcısına yanıt
    dün aliniyordu forumdanda alanlar oldu hatta ama bugun kapatmişlar gönderimi. 1300lira iyi fiyatti

https://www.amazon.de/gp/product/B0774PWPG4/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1&tag=donanimhaber-21&ie=UTF8&language=tr_TR

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Peki gümrükte takılmıyor mu abi bu? Ben Dubai'den de alabilirim orada vergi "0".
  • Schroef kullanıcısına yanıt
    hiç bisey olmaz hocam kapina kadar gelir. gumruk masraflari vs dahil zaten 1300liraydi.

• 
Sayfa: önceki 13241325132613271328
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.