Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1224. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.311.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12221223122412251226
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Hdd takarak hafıza nasıl yükselir?

What
  • arkadaşlar uzun süredir the division oynamıyordum.oyuna neredeyse 3 güncelleme geldi.dün gece biraz vakit geçireyim diye açınca birde ne göreyim ps4 pro cihazda oyun resmen kasıyor felaket fps düşüşleri oluyor bu sorununla karşılaşan var mı? cihaz ayarlarından güçlendirme modunu açtım kapattım yine fayda yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

Pro yu 2TB upgrade etmeyi düşünüyorum

Yakın zamanda alırsam buradan detaylı bilgi veririm

http://www.uzmanlarpc.com/urun/seagate-barracuda-2-5-2tb-128mb-5400-st2000lm015?ref=akakce&source=mobil&v=1.4

yazılım artık harici hdd yi de onaylıyor biliyorum. o meblayı ödeyip daha fazla kapasiteli hdd alın.

• quote:

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

Pro yu 2TB upgrade etmeyi düşünüyorum

Yakın zamanda alırsam buradan detaylı bilgi veririm

http://www.uzmanlarpc.com/urun/seagate-barracuda-2-5-2tb-128mb-5400-st2000lm015?ref=akakce&source=mobil&v=1.4

yazılım artık harici hdd yi de onaylıyor biliyorum. o meblayı ödeyip daha fazla kapasiteli hdd alın.

Evet hocam destekliyor ama ben öyle ortalıkta fazla kablo falan görmeyi sevmiyorum bunu almayı düşünüyorum ps5 çıkana kadar depolama yeterli gelir bana zaten 1 tb 800 küsür olarak kullanılıyor 2tb bildiğim kadarıyla 1800 küsür kullanılabilir alan sağlıyor yeterli olacaktır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• hdr oyun actigimda tvde sol üst kösede hdr video oynatiliyor diye bilgi mesaji cikiyordu. samsung 60ku7000 kullaniyorum. simdi cikmiyor öyle bir yazi. güncellemelerden sonra proya bi ayarmi yapmak gerekiyor acaba. ayni sorunu yasiyan varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • byvolcan kullanıcısına yanıt
    Hocam konsolun görüntü ayarlarına bak HDR otomatik modundan çıkmış olabilir

• Sayfadan biraz uzak kaldim arkadaslar eski promu satmistim bugun 65xe9005 son tv aldim ve ps4 pro alacagim kol kampanyasi bitmis baska uygun fiyata alina bilecek biryer varmi kampanya felan olan tesekkurler.

• Ben biraz önce 169 tl ye v2 kol aldım 10 tl de kuponum vardı 159 tl ye geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: guguk

Ben biraz önce 169 tl ye v2 kol aldım 10 tl de kuponum vardı 159 tl ye geldi

Nereden aldınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: tolgay007

quote:

Orijinalden alıntı: darkdevil35

quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Pro falan hikaye vr için çıkarttıkları belli. 2018 de çıkacak olan ex oyunlarda farkı biraz açarlar. xbox one x ex ix xxx te çıktıktan sonra ps5 haberleri çıkmaya başlar çalışmalara başlandı hesabı 2019 un sonuna doğru ps5 piyasaya düşer. Pro falan unutulur. Sonuç itibariyle ne gördük disk şeklindeki oyun da psn den alınan oyun da her iki cihazda sorunsuz çalışıyor grafik muhabbeti ayrı konu o beni bağlamıyor normal ps4 kullanıyorum yetiyor

Hikayemi? grafikten ziyade pro,ps4 ten 4 kat daha fazla keskin görüntü veriyor,1080p ile 4k yan yana koy,1080p

çamur gibi duruyor yanında,sırf 4k için alınır.

Ben yanyana hic koyup bakmadim ama teknik olarak anlamiyorum 1080p den upscale edilmis bir goruntu yanindaki 1080p goruntuyu nasil camur gibi gosterebilir anlamadim. Gercek 4k olsa tamam

Yanıldığın nokta,1080p den edilmiyor,2k dan ediliyor,yani 2560:1440p den,zaten 2k ile 1080p arasında 2 kat görüntü kalitesi var,1080p de 2 milyon piksel varken 2k da 4milyon piksel var.Yani hiç upscale olmasa bile 2 kat fark var.

• quote:

Orijinalden alıntı: OLIVERA

quote:

Orijinalden alıntı: darkdevil35

quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Pro falan hikaye vr için çıkarttıkları belli. 2018 de çıkacak olan ex oyunlarda farkı biraz açarlar. xbox one x ex ix xxx te çıktıktan sonra ps5 haberleri çıkmaya başlar çalışmalara başlandı hesabı 2019 un sonuna doğru ps5 piyasaya düşer. Pro falan unutulur. Sonuç itibariyle ne gördük disk şeklindeki oyun da psn den alınan oyun da her iki cihazda sorunsuz çalışıyor grafik muhabbeti ayrı konu o beni bağlamıyor normal ps4 kullanıyorum yetiyor

Hikayemi? grafikten ziyade pro,ps4 ten 4 kat daha fazla keskin görüntü veriyor,1080p ile 4k yan yana koy,1080p

çamur gibi duruyor yanında,sırf 4k için alınır.

4k oled'de normal ps4 kullanıyorum pro alıp almama konusunda kararsızım sebebi oynadığım oyunların zaten 1080p olması

oyun 4k'yı desteklemedikden sonra ps4 pro 4kyı desteklese ne olacak anlamıyorum bu sebepten karar vermedim alıp almamaya sadece arayüzü 4k kullanırsın.

4k oyun varmıdır tabiki vardır hiç bakmadım fakat önemli olan 4k oyun olması değil benim oynadıgım sevdiğim oyunlarda 4k olup olmaması.

4k oyun desteği neredeyse çoğu oyuna geldi,google listesi var,ve de yeni çıkacak bütük oyunlar destekli geliyor zaten,ayrıca last of us tan uncharted serisine kadar hepsi 4k desteği aldı.

• LBJ_23 kullanıcısına yanıt
    http://m.n11.com/sony-v2-nesil-dualshock-ps4-kol-P177062815

• Beyler bugün World of Tanks gireyim dedim zamanında 360 da ve one da yüzlerce saatimi gömdüğüm bir oyundur,proda ciddi derecede grafiksel fark var çimler olsun sular olsun çevre detayı Vs. Bayağı bir elden geçirilmiş Pro versiyonunda :) oyunun hayranı olan varsa bilgi amacıyla yazdım..

• Arkadaslar benim Pro da Pazartesi geliyor hayirlisiyla. Sirf Elite Dangerous icin aldim da bir sorum olacak.

Burada yuzlerce kez sorulmus olabilir ama. Eski PS4 u toptan yenisine kopyalamak istiyorum. 1 tb external hdd de var elimde. Nasil yapacagiz bu isi? Bir de HER SEY aktarilacak mi eski PS4'ten? Bir suru primary hesap filan var hepsi gececek mi, yoksa hepsini tek tek eklemem mi gerekecek?

4k ve HDR icin almadim bile sirf grafikleri farkediyor diye aliyorum, 1080p oynayacagim yine. Televizyonumdan da memnunum 1080p nin netliginden de :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 28 Temmuz 2017; 21:8:9 >
  • Merhaba arkadaşlar samsung S22B350 monitörde ps proyu kullanmaktayım yaklaşık bir aydır konsolu açtığımda siyah ekran sıkıntısı ile karşılaşıyorum güvenli moddan hdcp 1.4 vb çözümleri denedim yine de fayda etmedi benden başka böyle bir sorun yaşayan veya çözen olursa yardımlarınızı bekliyorum

• Dante kullanıcısına yanıt
  • Elektrik tüketimi çok fazla galiba Pro'da.

• guguk kullanıcısına yanıt
    Hocam kesinlikle orjinal mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

Elektrik tüketimi çok fazla galiba Pro'da.

Ps4 maksimum 165w

Pro maksimum 310w

• 
Sayfa: önceki 12221223122412251226
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.