Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.311.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11761177117811791180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İkinci eli hiç kale bile alma kardeşim delirmiş millet.Hiç mi piyasaya bakmazlar.Sıfırdan pahalıya veren var.Kafayı yemiş millet.Ben mesela şimdi ikinci el satmaya kalksam 1500 civarı koyarım.Ayıptır ya kullan beğenme sıfıra yakın fiyata satmaya çalış.X box istediği kadar üstün cihaz çıkarsın kardeşim ne işe yarıyacak.Ps yi sattıran exclusives oyunları.Benim bildiğim 6-7 türkçe düblaj oyun var.Ki hepside konsol aldıracak kalitede.X box da türkçe düblaj hadi geçtim altyazılı türkçe oyun varmı.Tabi xbox ın oyunlarını daha iyi bulan illaki vardır saygı duyarım.Zaten rekabet olacakki bize yarasın.Benim scorpio yu beklemememin sebebi elle tutulur 2 oyunları olması.Forza ve gow.E ben bunları pc de de oynarım.Bu yönden bakıtığım için tercihimi pro dan yana kullandım.
  • şu an eurasia garantili 0 cihazlar 1700 altına bulunabiliyor. eskisi kadar pahalı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagcag06 -- 24 Mayıs 2017; 10:58:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEZ74

Bu arada yılların pc oyuncusu olarak ilk gün beni pro mest etti.Ps1 den sonra hiç bulaşmamıştım sony e ama ekran kartı yerine pro alayayım dedim iyikide öyle yapmışım.Gerçi oyunları tuzlu ama ne yapalım nathan drake türkçe mükemmelmiş yahu.Daha 1.oyun böyleyese 4.sü nasıl kimbilir.Aslında proya kaymamın asıl sebebi pes2017 nin pc de vasat olması.Ps de daha iyi yapmaları beni ekran kartı yerine ps ye kaydırdı.Sony ve konami tam çakal firma tuzaklarına düştüm.Bu arada 1000 tl çok güzel slim cihazlar var ama ben kıydım proya geçtim.İçimde hep pro kalacaktı yoksa.Pes2018 i 4k oynarız herhalde.

Pc'de geçen zamanına yazık, pes'i falan boş ver bir sürü güzel oyun var kaçırdığın onlara yönel.
  • Red dead redemption 2 ertelenmiş. Umarım bu ve benzeri oyunlar ps5 çıkmadan gelir de pro aldığımıza değer. Tamam uncharted 4 until down order 1886 horizon zero dawn falan var ama ps5 çıkmadan 1 2 baba oyunun pro da akmasını istiyorum. Pc'ciler görse ağlıyor der ama böyle yani... Pro nun hakkı olan oyun istiyorum...
  • Hocam pahalı diyorsunuzda scorpio bundan aşağı fiyatta mı çıkacağını sanıyorsunuz. Önemli olan oyun, tflops değil. İlla sony garantili almak zorunda değilsiniz. İndirim ve çek kovalamanız lazım. Burda konuşuldu konsol çıktıktan sonra fiyatların döviz bahane edilerek arttıralacağı. Ayrıca yazın bir bundle yapıp uygun fiyata koyarlar aceleniz yoksa bekleyin yazı kesin bi indirim olur tekno marketlerde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TEZ74 T kullanıcısına yanıt
    Hocam 2017 4K 2018 den ne bekliyorsunuz onu anlamadım. Fifa ve Pes upscale etmiyor direk 4K 60 fps veriyor.

Estağfurullah hocam çok teşekkürler anlatımınız için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ps4 harici harddisk destegi geldi sormak istedigim 3.5 harici diskmi almalıyız yoksa 2.5 harici diskte oluyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KawaiiHawk

Arkadaşlar ps4 harici harddisk destegi geldi sormak istedigim 3.5 harici diskmi almalıyız yoksa 2.5 harici diskte oluyormu?

farketmez hepsi uyumlu.USB 3.0 olması şartıyla
  • cagcag06 kullanıcısına yanıt
    Ben 1700 altına satan görmedim. Varsa alırım

• quote:

Orijinalden alıntı: VolkanElçin

Ben 1700 altına satan görmedim. Varsa alırım

SYD 1749 tl'ye 1 TB eurasia garantili satıyor. çek ve 75 tl bonus ile uyguna geliyor.
    Oynadığım oyunlar belli fifa, nba 2k, Battlefield 1 Araba yarışı. Onun dışında uncharted horizon falan ıyi oyunlar ama işte birkaç saatlik oyunlar. Ikıncı el bulsam 1.500 tl ye ps4 pro hemen alırım o kıvama geldik. Ikıncı eller sıfırıyla aynı hatta daha pahalıya satanlar bile var.

• cagcag06 kullanıcısına yanıt
    Şuan 1799 tl den satıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: VolkanElçin

Şuan 1799 tl den satıyor

Aynen bende çok merak ediyorum ancak etrafımda PS takılan pek kalmadı. PS4 Pro çok mu farklı görüntü olarak. Yani PS4 Pro aldık ama televizyon Güncel değil :D pek bir fark olmayacak mı?
  • Arkadaşlar bende aynı durum da kaldım. 4K tv im yok alma planım da yok. 1tb slim mi alsam pro mu karar veremedim. Hangisi olursa olsun 2.el almak istiyorum ama bütçemi zorlayıp pro mu alsam karar veremedim.

Yol gösterirseniz sevinirim...

• quote:

Orijinalden alıntı: erol.star

Arkadaşlar bende aynı durum da kaldım. 4K tv im yok alma planım da yok. 1tb slim mi alsam pro mu karar veremedim. Hangisi olursa olsun 2.el almak istiyorum ama bütçemi zorlayıp pro mu alsam karar veremedim.

Slim al keyfine bak..

• quote:

Arkadaşlar bende aynı durum da kaldım. 4K tv im yok alma planım da yok. 1tb slim mi alsam pro mu karar veremedim. Hangisi olursa olsun 2.el almak istiyorum ama bütçemi zorlayıp pro mu alsam karar veremedim.

Yeni Playstation alınacaksa bu saatten sonra tercih kesinlikle pro olmalı. Televizyon isterse Hd ready olsun.

• quote:

eğer ardaki fark çok zorlamayacaksa pro alın bence de.
  • Selam arkadaşlar bir sorum olacak
    ps4pro alacağım , hediye çekiyle alacağım için sadece 2 mağazadan alabilirim:
    Media Markt veya D&R .
    Online'da D&R da tükenmiş gözüküyor mağazarlarda var mı yok mu bakacağım artık.
    Media markt in de ( bu da öyle mi bilmiyorum ama bilgisi olan benimle paylaşırsa sevinirim) paralel ithalat mevzusunu sevmiyorum.
    Hangisini tavsiye edersiniz ?
    Bu pro eski ps4 gibi böyle kit/paket halinde vs satılıyor mu ?
  • 
Sayfa: önceki 11761177117811791180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.