Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1177. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.310.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11751176117711781179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kardeşim dün bende alıyordum güvenilir firma olduğuna kanaat getirdim yapılan yorumlardan.Tam siparişi onaylarken mouse pili bitti kaldı sonra vazgeçtim.Bugün mediamerketin anında 150 indirim kodu geldi.Mağaza teslimli kaptım bende pro yu 1749 a.Kısmet mediamarketeymiş.
  • s3rhatt kullanıcısına yanıt
    Çok sağolasın kardeşim öğrenmiş oldum.Şifreyi alınca psn hesaba bağlı mailli değiştiriyoruz diye anladım.Gerçi şuan proyu sıfır aldım hesapla uğraşmama gerek kalmadı.SIfırdan kendime ait psn hesabı alırım artık.
  • Arkadaslar yardım ps4 den ps proya beri aktarimi bir turlu olmuyor yaklasik 11 gb da iken oyle kaliyor devam etmiyor ne kadar denediyaem hep ayni neden olur acaba bir bilen varsa yardim etsin lutfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar pro nun içinden demo cd gibi birşey çıkıyormu pro aldımda cd yok elimde bugün deneme amaçlı cd falan çıkıyorsa oyun için acele etmiyeceğim.
  • Urahara0 kullanıcısına yanıt
    İlk linkteki satıcının hiç yorumu yok.Fiyatıda yurtdışından ucuz ikinci el sanırım.Bu fiyata sıfır euroasia garantili veremez.Diğer alttaki linklerde de ithalatçı garantili besbelli.Bugün mediamarketin 150 tl indirimi var ilk 500 kişiye 1749 a ben aldım.Bir bakmanı tavsiye ederim.N11 de de 75 tl bonus var.75 tl indirim için riske girmedim ben internetten siparişi verdim mağazadan kendim seçip aldım.
  • LBJ_23 kullanıcısına yanıt
    HDMI colour tv nin görüntü seçeneklerinden aktif ediliyor ve pro daki 2160 RGB modunu seçebiliyorsun. RGB YUV dan daha iyi renk sunuyor diyorlar ama denemediğim için bir şey diyemeceğim.

• TEZ74 T kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam demo cd si çıkmıyor ama ps store da ücrersiz bölümünde bedava oyunlar var onları denebilirsiniz.

• tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    Çok sağol kardeşim dediğinizi deneyeceğim cd de olsa okumada bir sorun varmı denesem iyi olurdu.Ne yapalım bugün cd oyun almak lazım.Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEZ74

İlk linkteki satıcının hiç yorumu yok.Fiyatıda yurtdışından ucuz ikinci el sanırım.Bu fiyata sıfır euroasia garantili veremez.Diğer alttaki linklerde de ithalatçı garantili besbelli.Bugün mediamarketin 150 tl indirimi var ilk 500 kişiye 1749 a ben aldım.Bir bakmanı tavsiye ederim.N11 de de 75 tl bonus var.75 tl indirim için riske girmedim ben internetten siparişi verdim mağazadan kendim seçip aldım.

Hocam 2. dualshockla birlikte mi 1750' ye aldınız? Bir de internete özel mi o hediye çeki yoksa mağazadan alırken de veriyorlar mı?
    Cd li oyun biraz tuzlu oluyor. Dijital uygun oluyor ve ps store güzel indirimler oluyor birde forumdaki kardeşlik konusu var oraya bakarsanız uygun fiyatlı oyunlar bulursunuz. İyi günlerde kullanın

Hocam şu 150 TL hediye çekini nasıl aldınız anlatır mısınız? Bir dahaki sefere biz de yararlanalım sizin yaptığınız gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    En alttaki linkin satısıcı sony ve fiyatı 1700
  • bugra_091 kullanıcısına yanıt
    Kardeşim biraz geç oldu ama maile gelmiş ilk 500 kişiye 1500 tl üzeri 150 tl indirim kodunu internet siparişine yazdım teslimatıda mağaza seçtim.Raftan alıp proyu kasada onaylattım.Bugünde geçerli ilk 500 kişi dolmadıysa.
  • dartagnan90 D kullanıcısına yanıt
    Hayır kardeşim tek kol 1749tl ye.Aslında 2 kola ihtiyaç varsa 1899 tl tercih edilmeli ama sanırım bu kampanya bitti.Daha bir sürü kampanya olacaktır.Tek kol 1899 kesinlikle vermeyin.Benim 150 tl karım oldu.Tek kol yeterli dediğim için.
  • Urahara0 kullanıcısına yanıt
    Sony euroasia ibaresini göremedim.Sadece sony demiş.SAnırım 1 yıl sony gerisi ithalatçı garantisi.Resmi garantili satış linklerinde üstüne basa basa sony euroasia Türkiye resmi garantilidir diye belirtiyorlar.
    Bu arada yılların pc oyuncusu olarak ilk gün beni pro mest etti.Ps1 den sonra hiç bulaşmamıştım sony e ama ekran kartı yerine pro alayayım dedim iyikide öyle yapmışım.Gerçi oyunları tuzlu ama ne yapalım nathan drake türkçe mükemmelmiş yahu.Daha 1.oyun böyleyese 4.sü nasıl kimbilir.Aslında proya kaymamın asıl sebebi pes2017 nin pc de vasat olması.Ps de daha iyi yapmaları beni ekran kartı yerine ps ye kaydırdı.Sony ve konami tam çakal firma tuzaklarına düştüm.Bu arada 1000 tl çok güzel slim cihazlar var ama ben kıydım proya geçtim.İçimde hep pro kalacaktı yoksa.Pes2018 i 4k oynarız herhalde.
    Pes 2017 native 4K veriyor zaten proda.

• Sony fiyatı 1700 e çekmeyi düşünmüyor mu acaba. 1.900 bu konsol için çok pahalı. 1700 ken alıp satmıştım. Şimdi ikinci el ile sıfır arasında 150 tk fark var. Sıfır ne kadar 1900 adamlar kullanmış 2 ay filan 1800 e satmaya çalışıyor. Fiyat politikası böyle devam ederse. Xbox scorpio ile yola devam ederim. Tekrar ediyorum 1900 bu konsola çok fazla

• tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    Fark varmı kardeşim denedinizmi zaten 4k tv gerekli gibi oldu benim için.pes2017 de bile 4k da biraz fark varsa 2018 de bariz fark olacaktır.Yorumunuzu bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 11751176117711781179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.