Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1150. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.311.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11481149115011511152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4.50 güncellemesiyle gelen bazı sistem hatalarına karşılık çıkarılan bir güncelleme başka bir özelliği yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnrvrd1996 -- 11 Nisan 2017; 15:59:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrvrd1996

4.50 güncellemesiyle gelen bazı sistem hatalarına karşılık çıkarılan bir güncelleme başka bir özelliği yok.

Wifi zayıfladı gibi gelmişti. Onu düzeltiler mi acaba.

• DARKBLUE82 D kullanıcısına yanıt
    Ben güncelledimde kurcalamadım çok. Wifiden bağlanmama sorunu vardı onu düzeltmiş olabilirler çünkü bayağı geri bildirim aldılar ben kablolu bağlandığım için hiç denemedim birde şu bildirim ekranını eski haline getirselerdi keşke en azından seçenek sunsalardı ama nerdeee

• 4K geçiçi heves? yav he he... standartlaşınca 8K içinde aynısını dersin...
  • Güncelleme yaparken şu hatayı alıyorum SU-30625-6 büyük ihtimal sistem dosyalarında sıkıntı var ondan genellikle sistemi geri yükleyin yazılmış yeniden yüklersem oyunlar gidermi 850gb oyun var ve hepsi dijital eğer giderse sıkıntı büyük
  • Arkadaşlar cihazın bozulma/arızalanma ihtimalinr karşı save dosyalarımı nereye kaydedebiliriz? Plus'a?

• Arapkahvesi A kullanıcısına yanıt
    Usp ile yedekleme de yapabilirsiniz

• Benim ps4 de yer kalmadi.indiremedigim oyinlar var harici hdd ye kaydedebilitmiyim oyunlari...birde gecen ay 175 tl icin bu ay 35 tl verecekti bana bisey gelmemis..ne zaman gelicek bilen varmi

• Bugun 4.55 guncellemesini yaparken takildi, siyah ekranda kaldi. Cihazin ustunde mavi isik yanip sonuyor sadece. Mecbur fisini cektim taktim hala ayni. Nette bi yabanci sitede de ayni sorundan bahsetmisler fakat ben yazildigi gibi guvenli modda da baslatamiyorum. Hic bir tepki yok ne yapabilirim, lutfen yardim edin.

Edit: Tekrar tekrar guvenli modda baslatmak icin denedim, sonunda oldu. Sistem guncellemesi yap dedim, mevcut surum:4.55 gozukmesine ragmen indirme yapmaya basladi neyse ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugur_91 -- 12 Nisan 2017; 13:41:47 >
  • Akşam cihaza birşey oldu açtım siyah ekranda kaldı hiç tepki yok ışıklar ds4 falan yandı hiçbirsey yapamadım. Fişi çekip taktım sistem tarayarak başladı, bu seferde menü feci halde kasılarak açıldı sonra dondu kaldı. Tekrar fiş çektim taradı açtı yine dondu kaldı. Tekrar çek tak yapıp açtım taradıktan sonra düzeldi şükür. Hani ne oldu da yaptı bunu anlamadım. Cihaz kapalıydı güncelleme falan da yuklememistim hani. Tırstım valla bozuldu diye ama yazılımda sıkıntı var büyük ihtimalle. Ucuz atlattık. 😮😠

Ek: Ps4 pro bendeki var mı yaşayan böyle birşey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Not Today! -- 12 Nisan 2017; 14:24:1 >
  • Not Today! kullanıcısına yanıt
    TR deki elektrik akimi dostlar basina sabit degil inip cikiyor buda ps4/tv vs gibi ürünleri kötü anlamda etkiliyor bence siz oyun oynamadiginiz zaman, benim gibi tamamen fisi cekin ayrica makinayi kapatirken hemen kapatmayin 15-20 saniye bekleyin öyle kapatin böyle yaparsaniz sorunun yok oldugunu görürsünüz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Not Today!

Akşam cihaza birşey oldu açtım siyah ekranda kaldı hiç tepki yok ışıklar ds4 falan yandı hiçbirsey yapamadım. Fişi çekip taktım sistem tarayarak başladı, bu seferde menü feci halde kasılarak açıldı sonra dondu kaldı. Tekrar fiş çektim taradı açtı yine dondu kaldı. Tekrar çek tak yapıp açtım taradıktan sonra düzeldi şükür. Hani ne oldu da yaptı bunu anlamadım. Cihaz kapalıydı güncelleme falan da yuklememistim hani. Tırstım valla bozuldu diye ama yazılımda sıkıntı var büyük ihtimalle. Ucuz atlattık. 😮😠

Nedenini bilmiyorum ama bir daha olursa konsolun üstündeki açma kapama düğmesine basılı tutarak ikinci bip sesinden sonra kapatın. Fişten çekmek yerine böyle daha sağlıklı kapanmış oluyor. Tabii oda olmuyorsa mecbur fişten çekmek zorunda kalabilirsiniz.

böyle bir sorunla karşılaşmadım hocam, geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LordMurat55

quote:

Akşam cihaza birşey oldu açtım siyah ekranda kaldı hiç tepki yok ışıklar ds4 falan yandı hiçbirsey yapamadım. Fişi çekip taktım sistem tarayarak başladı, bu seferde menü feci halde kasılarak açıldı sonra dondu kaldı. Tekrar fiş çektim taradı açtı yine dondu kaldı. Tekrar çek tak yapıp açtım taradıktan sonra düzeldi şükür. Hani ne oldu da yaptı bunu anlamadım. Cihaz kapalıydı güncelleme falan da yuklememistim hani. Tırstım valla bozuldu diye ama yazılımda sıkıntı var büyük ihtimalle. Ucuz atlattık. 😮😠

Nedenini bilmiyorum ama bir daha olursa konsolun üstündeki açma kapama düğmesine basılı tutarak ikinci bip sesinden sonra kapatın. Fişten çekmek yerine böyle daha sağlıklı kapanmış oluyor. Tabii oda olmuyorsa mecbur fişten çekmek zorunda kalabilirsiniz.

Yaptım onu sadece disk çıkarma düğmesi bip sesi veriyordu kapama devre dışıydı 15 20sn falan basmışımdır tepki vermedi. Birdaha olmaz umarım büyük sıkıntı.

Bana da olmuştu önceden. Tek yapmanız gereken tv'yi fişten çekip kapatıp sonra da açacaktınız. Keşke boşuna proyu fişten çekmeseydiniz.

• TV ile alakası ne onu anlamadım donup kalan ps. Sizde tv ye birşey olmuştur belki. Farklı bence bu.

Demek ki durumlar farklıydı. Benim de ekrana görüntü gelmiyordu siyah ekran oluyordu ve ds4 ışıkları vs. açıktı. Tv fişini çektim ve taktım ardından düzeldi.

• quote:

gecmis olsun bunyamin..anlattigin sikintilar cihazdan ziyade hdd siyle alakali bir durummus gibi geldi bana..hdd ile sistem arasinda haber akisi duzensizlesmis gibi geldi yani sikinti olursa ilk is farkli bir hdd ile dene

• Bndede stock ps4 de kullandigim hdmi kabloyu proya taktigimda karincali ekran vermisti kabloda iyi kablo oysaki kutudan cikan duzeltti sorunu

• Eski kasa ps4'ümde aynısı bende de oluyordu. Cihaz açık ama ekran siyah, arada kesik kesik ses geliyordu. Ben de bozuldu sanıyordum ama pro'da da bi iki defa oldu. Benim sorunum tv ile alakalı sanırım

• 
Sayfa: önceki 11481149115011511152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.