Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1094. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.311.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10921093109410951096
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Menüde ki stabillik standart ps4 de bile farkediliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • E.Sahin E kullanıcısına yanıt
    Hocam ise geldim yarin sabah deniyecem cevap icin tesekkurler insallh hallolur

• quote:

Orijinalden alıntı: BullCock

Aynen menü bile yağ gibi olmuş. Eskiden de kasmazdı ama farklı şekilde akıyor şimdi

Menü hızınıdamı etkiliyor abi hani sadece eski oyunlarla alakalıydı ? Herkes farklı birşey söylüyor daha deneme fırsatım olmadı bu arada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler internete bağlanma sorununu çöze bilen var mı ben sabahtan beri deniyorum çözemedim

• Arkadaşlar ps4 boost moduna otomatik geçiyor mu güncelleyince yoksa biz ayarlardan etkinleştiriyoz mu ?

• oyun bile güncelleyecek yer kalmamıştı. hızır gibi yetişti 4.50

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

quote:

Aynen menü bile yağ gibi olmuş. Eskiden de kasmazdı ama farklı şekilde akıyor şimdi

Menü hızınıdamı etkiliyor abi hani sadece eski oyunlarla alakalıydı ? Herkes farklı birşey söylüyor daha deneme fırsatım olmadı bu arada

İlginç bir şekilde menüler dahi hızlı.

Açıkçası Pro'nun gerçek gücü şimdi belli olmuş.

• Vallex kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan etkinlesiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctrl-alt-delete -- 9 Mart 2017; 19:37:25 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

quote:

İlginç bir şekilde menüler dahi hızlı.

Açıkçası Pro'nun gerçek gücü şimdi belli olmuş.

Hocam boost modu açınca mı farkı gördünüz tam anlamadım yoksa Yeni sürüme geçince mi daha hızlandı

• keremhsmlr kullanıcısına yanıt
    modemden şifreyi sadece WPA olarak ayarla bağlanır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antired -- 9 Mart 2017; 19:50:6 >
  • Heat15 kullanıcısına yanıt
    torres71 kullanıcısına yanıt
    Hocam İnternette bayağı araştırdım ama net bir çözümü yok. Daha önceki güncellemelerde de olmuş bir sürü kişide. Ağ ayarlarını kurcalayarak şansınızı denemek kalıyor. Mesela kolay kurulum diyip WiFi adlarının olduğu kısımda üçgene basıp ağları tekrar tarayıp o şekilde tekrar şifre girip deneyin. Yada bu şekilde saçma sapan birkaç denemenin kombinasyonunu yapın tamamen şans yani. @Heat15

İnşallah sizde işe yarar hocam @torres71

• quote:

Orijinalden alıntı: owermars

" İlk kez PlayStation Network'e giriş yapmak için kullandığınız PS4 sistemi, artık ana PS4 sistemi olarak otomatik etkinleştirilir."

Kardes ben pek anlamam bu SEC PRI olayindan, ben yapmadim playstation kendisi pri yapmiscilar epey bi artacak piyasada anlasilan.

Kardeslik olayinda artik ultra hassas bi duruma gecmemiz gerekecek ince eleyip sık dokuyacagiz

gerekirse ekstra bi konu acip duzenbazlari kendi aramizda tartisacagiz

Hocam ben hala farkı anlamadım güncellemeden önce de sec sahibi isterse ana hesap olarak etkinleştirebilir,şifreyi emaili değiştirebilir,2 aşamalı telefon onay kodu varsa onu da onaylatmadan değiştirebilirdi.

Yani çalacak adam her türlü çalardı.bu özellik neyi değiştirdi ki?

• Varsayılan ayarlara geri döndüğüm halde şu lanet sorunu hala çözemedim. Halledebilen yok mu hala? modemin şifresini adını bile değiştirdim.
  • External SSD almıştım bununla kullanmak için Sandisk 250gb. Ama sevgili Sony mühendisleri süper iş çıkarmışlar ve sistem HDD'yi 240 olarak görüyor ve formatlamıyor. Bu yüzden kullanamıyorum. Arkadaş bu Sony neden hep böyle yarım yamalak işler yapıyor. Gir sistemine 250 yerine minimumu 240 yap nedir yani. Bilmiyor musun byte hesabından dolayı her zaman GB kaybı olur HDD'lerde. Bu aptallık yüzünden kullanamıyorum external SSD'yi.
  • ismailrasit İ kullanıcısına yanıt
    modemden kablosuz ağ ayarlarını güvenlik WPA yapıp öyle deneyin ben bu şekilde bağlandım
  • Cpt_Vader kullanıcısına yanıt
    Hocam onceden 6 ayda bi kere pri hesap deaktif edilebiliyordu onuda ancak pc uzerinden yapabiliyordun ve ilk hesabi acan bu islemi hesabi acar acmaz yapiyordu.. El degistirdikten sonra da pri hesabi alan bu islemi tekrarliyordu.. Simdi 6 aylik bi kisitlama yok en kötüsü ise sec hesabi sattığın kişi hesabi ps4 üzerinden acar acmaz pri yapabiliyor.

• Beyler fps farkı var mı şimdi single oyunlarda her kafadan bi ses çıkmış

• quote:

Orijinalden alıntı: owermars

Hocam onceden 6 ayda bi kere pri hesap deaktif edilebiliyordu onuda ancak pc uzerinden yapabiliyordun ve ilk hesabi acan bu islemi hesabi acar acmaz yapiyordu.. El degistirdikten sonra da pri hesabi alan bu islemi tekrarliyordu.. Simdi 6 aylik bi kisitlama yok en kötüsü ise sec hesabi sattığın kişi hesabi ps4 üzerinden acar acmaz pri yapabiliyor.

Yani artık bir kere hesap pri seçildiğinde bir daha makinayla bağlantısını kesemiyor muyuz?

• DARKBLUE82 D kullanıcısına yanıt
    Hayir hocam 24 saat kilitleniyor anladığım kadariyla.. Diyelim siz birinden sec hesap satin aldınız ps uzerinden hesaba girdiginizde direk pri yapabiliyorsunuz.. önceden "Bu hesap baska bir ps4 sisteminde etkinlestirilmis" diye hata veriyor ve pri yapamiyordunuz. Güncellemeden sonra ise sec sahibi hata almak yerine ana hesap yapip mail sifre vs degistirip ortadan yok olabilecek.. Benim şahsi fikrim sec hesap alan kisilere mail sifresinin verilmemesi ama bu bile çözüm olacağa benzemiyor.. Ilerleyen günlerde göreceğiz nasil bi durum olacak biz oyuncularin kardeslik sisteminde.

• owermars kullanıcısına yanıt
    O zaman artık çift almaya bakıcaz..

• 
Sayfa: önceki 10921093109410951096
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.