Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir Kullanıcı, 10 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
34.011
Cevap
396
Favori
1.158.644
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Diğer >> PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU
Giriş
    112 Mesaj
    Boost mode ile alakalı genel bi toparlama yapmak gerekirse benim işime pek yaramaz çünki eski oyunların hepsini oynadım sadece Witcher 3 de NG+ yapıcam yaşadığım düşüşleri bi daha yaşamam bu iyiliği dokundu bana.Birde şu oyun içi aldığımız resimleri arka plan yapma özelliği çok hoşuma gitti çok iyi olmuş o, yani ne biliyim bana çok gerekli gelmedi yeni konsol alan bir kullanıcı için büyük nimet ama çünki oynamadığı oyunları oynayacak adam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeRo3506 -- 9 Mart 2017; 17:45:59 >
    |
    |

Henüz güncellenmedim ben ama mantıken çıkarabilmen lazım. Haliyle ana sayfada o harici diskteki oyunlar gizlenecektir veya açmaya çalıştığında diski takın gibi bir şey der. 4.50 olan ve harici hdd kullanan bir arkadaş bunu doğrulanabilir.

Benim en merak ettiğim konu boost mode pro patch li oyunlarda gerçekten etki gösteriyor mu yoksa placebo efekt mi :) Pro normal ps4 e göre fps konusunda bf1 de iyi olsa da sağlam aksiyonlarda 30-40 lara geliyor . Akşam test vakti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ACtemh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Asla öyle bir beklentim olmadı. Grafik takıntım yoktu ama iyi bir PC(Aslında masaüstü değil laptop alacaktım) 5000 tl demek ve laptop olduğu için tam verim alamamaktan korktum ve o kadar para verip her şeyi kafama takacağıma sürekli oyun çıkacak PS4 Slim alırım dedim. Olay bu.

Ve şu AA olayı da ayrı sıkıntı maalesef.

Neyse ben Scorpionun çıkmasıyla indirim bekliyorum Proya. O zamana kadar ne olursa olsun 400 dolar vermeyi şimdilik düşünmüyorum...

@Tansusus
    Hocam siz pro kullanıyorsunuz size oyunlar garanti çıkacak PS5 çıkana kadar ama Standart PS4'ün akıbeti belli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Centaurus A -- 9 Mart 2017; 17:51:23 >
    |
    |
    Bahsedilenler: dark dragon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör Tansusus

Aynı nesildeyiz dostum zaten, Proya özel oyun çıkmayacak rahat olabilirsin.
    |
    |
    Bahsedilenler: Centaurus A
    ps4 ve ps4 proyu ilk cıktıgı gün kuyrukta bekleyerek almış biri olarak soylemelıyım kı bu pro olmamış bu benım gorusum tabi nedenleride madde madde yazacagım.

1-Cd takıp oyunu acınca donma sorunu

2-Ana menülerde kasma sorunu

3-Dinlenme moduna aldıktan sonra acmak ısteyınce hata vermesı

4-Cok iginçtir ki,ps acıkken tv kapadıgımda tekrar acınca ekrana goruntu gelmıyor yanı mesela 10 dakıka ara verdım o sırada tv ekranı kapadım tekrar actıgımda ekrana goruntu gelmıyor,ps kapadıgımdada cıhazın duzgun kapatılmadıgını fişten cekmeden kapamam gerektigni söylüyor!

5-bugunku boost guncellemesınden sonra cihazın internetınden film dizi vb izleyemez oldum açılan filmler yada diziler takılıyor donuyor kare atlamaları oluyor.benle benzer sorunları yasayıpta çözen varsa yardımcı olsun lütfen

|
    |

Hocam inşallah çıkmaz. Bu şirketlerin sağı solu belli olmuyor.
    |
    |
    NeRo3506 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam bende aynı sorunu yaşadım az önce. Ağ ayarlarından internet bağlantısını kapatın. Kapalıyken ps i yeniden başlatın sonra ağ bağlantısını tekrar açın. İnternet bağlantısını test et diyin son bağlandığınız ağa otomatik bağlanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.Sahin -- 9 Mart 2017; 18:2:14 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Heat15 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör torres71

Çıkarabiliyormuşuz hızlı menüden genişletilmiş depolama alanını kullanmayı bırakmayı seçiyoruz sonra çıkarıyoruz. Not: ben direk çektim düzgün çıkarılamadı dedi onarma işkemi yaptı:)

|
    |
    onurkarakas94 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: NeRo3506

Aynı nesildeyiz dostum zaten, Proya özel oyun çıkmayacak rahat olabilirsin.

Sony bunu resmi ağızdan belirtti dostum öyle bişey yok merak etme, tak oyununu keyfine bak öyle ahim şahim fark yok zaten neticede aynı nesildeyiz Sony bunu 4K TV ve VR kullanıcıları için üretti temel sebebi bu.
    |
    |

Dostum görüntü gelmesi için ayarlar/sistem/hdcb yi etkinleştir sekmesini etkinleştirmiyceksin.Youtube netflix e bağlanacağın zaman da etkinleştireceksin.Olur da unutursan etkinleştirdiğini hdcp yi ,öyle kapattıysan tv ni ve ps4 pronu,görüntü gelmezse sadece tv yi açıp kapatacaksın.

Umarım en azından bir sorununa çözüm olur yazdıklarım.

|
    |
    SonatKayahan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar arada arkadaşlarla fifaya giderim. Ps4 olarak tabi. Ama geçen gün media markt'ta Xbox one oynadım ve fifanın grafikleri çok daha iyi geldi gözüme. Gerçekten de öyle bir fark var mı? Size sormak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peace Sells.. -- 9 Mart 2017; 18:13:40 >
    Bu boost mod ile pro nun gerçek gücünü kullanabileceğiz çoğu oyunda artık 30 fps kili kalkıyor , normal ps4 ten farkı yok alınmaz diyip 1699tl den almayanlar şimdi 1899 fiyat ile almayı düşünüyordur.

Yok hocam dediginizi yaptim hala boyle. Ne yaptıysam olmadı.

|
    |
    E.Sahin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bencede sıkıntı yapma tak oyununu oyna keyfine bak ps5 çıkınca 5 i alırsın olır biter
    Teknoloji hiç durmuyor yerinde kafaya takılacak bir durum yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Centaurus A kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Teologin09

Dostum görüntü gelmesi için ayarlar/sistem/hdcb yi etkinleştir sekmesini etkinleştirmiyceksin.Youtube netflix e bağlanacağın zaman da etkinleştireceksin.Olur da unutursan etkinleştirdiğini hdcp yi ,öyle kapattıysan tv ni ve ps4 pronu,görüntü gelmezse sadece tv yi açıp kapatacaksın.

Umarım en azından bir sorununa çözüm olur yazdıklarım.

dostum ilgin için teşekkür ederim,dedıgını deneyecegım ama tv kapayıp acmanın sorunu cozecegıne sanmıyorum cunku daha once denemıstım sorunun tv de oldugunu dusunuyordum,tekrar teşekkürler hdcp olayını deneyınce yazarım tekrar

|
    |

Tvden kaynaklıdır belki hocam. Ps kafelerde genelde masraftan kacmak icin ucuz tv kullaniyorlar :)

|
    |
    Peace Sells.. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hop beddua edeceğine sat kurtul... XBONE al sen ama S versiyonunu...
    |
    |
    Centaurus A kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    5 Not
    boost mode makineyi kendine getirmiş resmen menü geçişlerinde hızlanma dyıng light e gta oyununda fps artışı var

efsane oldu bu boost mode

. Drive club VR - Batman VR - Tom clancy - Siege -VR Worlds - Sports Bar - Headmaster - NFS 2015 Fifa 17 - The witcher - Ufc 2 - MGS: Phantom Pain - Grand Theft Auto V - Last of Us - Rigs VR - Job simulator VR Robinson The Journey
  • Yüzbaşı
    617 Mesaj
    PSVR ile 3D film izlemek gerçekten harika olmuş

|
    |
son dakika
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.