Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1092. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10901091109210931094
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

quote:

Orijinalden alıntı: BullCock

BF1'de boost Mode da kesinlikle fark var. Ps4'ü olan arkadaşlara büyük haksızlık oldu ve olacak.

az önce bende girdim boost mode açık şekilde fark göremedim, akşama farklı haritalarda ss alıp karşılaştırma yapacagım bakalım fark var mı.

edit: görsellik olarak değilde fps olarak bahsediyorsan pro da hep fark vardı zaten

Btf konusunda boost modeu kapatip denemedim hic update yuzundende olabilir ama oyun bariz sekilde prodaki ilk halinde ve ps4 le kiyasladiginizda malesef ps4 ozellikle dps konusunda cok kotu btfde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar Just Cause 3 yağ gibi olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FiFAMaster10

quote:

Orijinalden alıntı: NeCo67

%99niz boost modenin verdigi katkiyi göremez zaten
    bos yere abartilan bir olay daha iste
    bir elin parmagini gecmeyen eski oyunlarda az biraz fps sikintisini cözüyor o kadar

GTA 5

PROJECT CARS

METAL GEAR SOLİD PHANTOM PAİN

JUST CAUSE 3

RAİNBOW SİX SİEGE

GTA 5

THE WİTCHER 3

DYİNG LİGHT

nfs 2016

Lords of the Fallen

Borderlands

STEEP

FAR CRY PRİMAL

UNTİL DAWN

MAD MAX

FAR CRY 4

BF HARDLİNE

DRİVE CLUB

Senin kaç tane parmağın var dostum

ben daha demin witcher 3ü denedim öyle gözle görülür bir fark yok kardesim
    birkac eski 30fpsi tutturamayan oyunlarda fark olur o kadar iste
    senin koydugun liste de benim söylediklerimi dogruluyor zaten

• Witcher 3'de fark pek olmaz, zaten 50 tane güncelleme yedi oyun çok stabil oldu. Lords of fallen, ewil within, just cause gibi performansı kötü oyunlarda deneyin.

• AA ne durumda hocam AA çok kötü PS4'te

Bu olay çok başımı ağrıtmaya başladı bir şey olmaz bir süre devam eder diye 2 hafta önce aldım hale bak ya elimde patlayacak neredeyse ürün.

Anlaşılan bu daha başlangıç olmaya başladı çok nankör bir şirket bu Sony Allah bin belanı versin. Yakında standart ps4 kaldırmadı diye yalan söyleyip sadece ps4 proya oyun çıkartırlar. Sony'nin elinde patlasın her şeyi.

Nioh 720P olduğunu görünce şok oldum. Kasıtlı yapmışlardır hayvanlar. O kadar güçsüz mü bu konsol! 1100 tl saydım ya.

İlk PSN'nin indirme hızı çok yavaş diye dertlenmiştim. Bir de şu kardeşlik olayını iyice batırmaları var. Bu da son olacak sanırım.

Exc. oyun var diye aldım zaten yanında 3. parti oyunları daha rahat oynarım diyordum içine ettirecekler kasıtlı pro satılsın diye bütün oyunlar standart ps4'te ya çamur grafikli olacak ya da 10-15 fpsde oynayacağız.

• GTA 5 VE WİTCHER 3 'te değişim olmazsa mail yağmuruna tutarım sony , Rockstar ve CD projekt Red firmalarını
  • ac unity
    just cause 3
    tomb raider definitive edition

benim aklima ilk gelenler bunlar
    misal bunlar tam istenilen fpsi tutturamiyordu
    bunlarda fark olacaktir
    ama 2-3 senelik oyuna bu saatten sonra bir stabillik gelse ne olur gelmese ne olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremhsmlr

Beyler cihazımı dinlenme moduna aldıktan sonra açmaya çalışırken mavi ışık yanıp sönüyor ve cihaz açılmıyor açmak için fişini çekmem gerekiyor

Dostum bu sorunu yabancı forumlarda yaşayanlar var geçen bi arkadaşımda yaşadı açılırken sistem hatasıda veriyor sanırım, bu sorunun tamamen wi-fi kaynaklı olduğu ve asla bir arıza olmadığı söyleniyor.Kabloyla bağlayıp test edip bize sonucu yazarmısın ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeRo3506 -- 9 Mart 2017; 17:24:18 >
  • Hocam Ayarlar>güç tasarruf ayarları>dinlenme modunda kullanılabilen özellikleri ayarla>uygulamayı askıda tut seçeceğini kapatınca sorunum çözüldü ama artık dinlenme modunda oyunlar açık kalmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: keremhsmlr

Hocam Ayarlar>güç tasarruf ayarları>dinlenme modunda kullanılabilen özellikleri ayarla>uygulamayı askıda tut seçeceğini kapatınca sorunum çözüldü ama artık dinlenme modunda oyunlar açık kalmıyor

Dinlenme modunda bekletip açarken hiç sistem hatası aldınızmı veriler tekrar yükleniyor yazıp çubuk dolar.Eğer bu bir kez başınıza geldiyse dinlenme modunda kapanma sorunuda yaşayabilirsiniz onun için diyorum siz yinede bir kaç gün tavsiyem cihazınızı gece dinlenme modunda bırakıp sabah kontrol edin, Bakalım bu bahsettiğim sorunları yaşıycakmısınız.
  • Kardeşlik olayında ne gibi bir sorun var arkadaşlar. Bilen birisi açıklayabilir mi?

• Arkadaşlar genişletilmiş depolama yaptığımız hdd hep takılımı kalması gerekiyor ps4 te yoksa direk çıkartabilirmiyim

• Pro dan sonraki oyuarda aa sorunu yok ama boost mode eski oyunlarda aa yi duzeltmez.

• NeRo3506 kullanıcısına yanıt
    Aynen o sorunu yaşıyorum ama uygulamaları askıya alı kapatınca geçti

• Biliyorum boostla alakalı olmadığını sadece AA da ne gibi fark var diye sordum.

İnternette bakınca müthiş fark yok gibi gözüküyor yani bilmiyorum ne biçim iğrenç bir durum var sürekli böyle düşüneceğimi bilsem PC alırdım zaten .

Zaten ileride öyle yapacağım daha 2. haftadan özledim PCde oyun oynamayı. Ama 5000-6000 tl arasında olunca ne yapacağımı şaşırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Centaurus A

Biliyorum boostla alakalı olmadığını sadece AA da ne gibi fark var diye sordum.

İnternette bakınca müthiş fark yok gibi gözüküyor yani bilmiyorum ne biçim iğrenç bir durum var sürekli böyle düşüneceğimi bilsem PC alırdım zaten .

Zaten ileride öyle yapacağım daha 2. haftadan özledim PCde oyun oynamayı. Ama 5000-6000 tl arasında olunca ne yapacağımı şaşırdım

Hem 1000 liraya alayım hem 5000 liralık pc performansı versin diyorsun yani.

• Ben hic ozlemiyorum pc imi

Rahatim boyle

• Boost mode ile alakalı genel bi toparlama yapmak gerekirse benim işime pek yaramaz çünki eski oyunların hepsini oynadım sadece Witcher 3 de NG+ yapıcam yaşadığım düşüşleri bi daha yaşamam bu iyiliği dokundu bana.Birde şu oyun içi aldığımız resimleri arka plan yapma özelliği çok hoşuma gitti çok iyi olmuş o, yani ne biliyim bana çok gerekli gelmedi yeni konsol alan bir kullanıcı için büyük nimet ama çünki oynamadığı oyunları oynayacak adam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeRo3506 -- 9 Mart 2017; 17:45:59 >
  • Henüz güncellenmedim ben ama mantıken çıkarabilmen lazım. Haliyle ana sayfada o harici diskteki oyunlar gizlenecektir veya açmaya çalıştığında diski takın gibi bir şey der. 4.50 olan ve harici hdd kullanan bir arkadaş bunu doğrulanabilir.

Benim en merak ettiğim konu boost mode pro patch li oyunlarda gerçekten etki gösteriyor mu yoksa placebo efekt mi :) Pro normal ps4 e göre fps konusunda bf1 de iyi olsa da sağlam aksiyonlarda 30-40 lara geliyor . Akşam test vakti

• dark dragon kullanıcısına yanıt
    Asla öyle bir beklentim olmadı. Grafik takıntım yoktu ama iyi bir PC(Aslında masaüstü değil laptop alacaktım) 5000 tl demek ve laptop olduğu için tam verim alamamaktan korktum ve o kadar para verip her şeyi kafama takacağıma sürekli oyun çıkacak PS4 Slim alırım dedim. Olay bu.

Ve şu AA olayı da ayrı sıkıntı maalesef.

Neyse ben Scorpionun çıkmasıyla indirim bekliyorum Proya. O zamana kadar ne olursa olsun 400 dolar vermeyi şimdilik düşünmüyorum...

@Tansusus
    Hocam siz pro kullanıyorsunuz size oyunlar garanti çıkacak PS5 çıkana kadar ama Standart PS4'ün akıbeti belli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return to Monke -- 9 Mart 2017; 17:51:23 >
  • 
Sayfa: önceki 10901091109210931094
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.