Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (6014. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 60126013601460156016
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 ay önce daha uygundu fiyatlar. Suan delirmis durumda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar benim ps4'tr güç kablosunu taktığım yer tam oturmuyor. Çok hassas, ps açıldıktan sonra dokunsam temassızlık yapıp kapanacak gibi. Niye böyle acaba? Bir de cihaz sony garantili, bir sıkıntı olursa garanti iyi hizmet veriyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. Fifa 20 oyununa online olarak bağlanamıyorum. Offline olarak sorun yok. Online bağlanmak istediğimde, EA sunucularına bağlanıyor derken sol üstte "engellenen sahneye girdiğiniz için oyun kaydı duraklatıldı" yazıyor ve oyun donuyor o ekranda. Forumlara baktım ancak çözümünü bulamadım. Çözümünü bilen biri yardımcı olabilir mi?
  • 2x3 2 kullanıcısına yanıt
    Ps serverlarinda sorun var ondan olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar PS4 için kulaklık alacağım ama kaç gündür bakıyorum bir türlü hangi marka hangi ürün 7.1 destekli bulamadim bana kullanan varsa öneri yapabilir mi acil yardimcilarinizi bekliyorum

Fiyat :500- 750 arasi

• quote:

Orijinalden alıntı: sehlaw

Bu mesaj silindi.
    Hocam uzun araştırmalar sonucu 3 kulaklık arasında karar vermeye çalışıyorum

1.turtle beach 600p 7.1 lisanlı PS4 kulaklığı 7.1 desteği var
    2. Hyperx cloud II güncelleme yapıldığında sanal 7.1 PS4 desteği var
    3. Sony Gold kendi kulaklığı 7.1 desteği var

Bunlar harici şeytan dürtüyor astro a40 mixamp ama bütçemi çok zorluyor ama bir ihtimal

• PS4 için aldık bakalım inşallah iyi performans alırız 7.1 olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

PS4'teki En İyi 10 Aksiyon Oyunu

-----

PS4'te Bu Hafta

Top 10 Best Action Games On PS4 bu videodaki oyunlardan nioh2 ve god of war harici tamamı xbox one x'de oynanabiliyor hem de gamepass ile ücretsiz.
    ps'ye para kaptirmayin artik.
  • crozwise C kullanıcısına yanıt
    Playstation Now'da da çok kaliteli oyunlar var.Biraz geliştirilirse Xbox'a kafa tutar.Neyse hocam konu dışına çıkmayalım

• arkadaşlar ps4 pro aldım eski psn hesabımı bağladım ancak psn store bir türlü türkçe dile çeviremiyorum. Fiyatlar felan TL gözüküyor, herşey türkçe/türkiye ayarlı ama psn store türkçe değil. Nedeni nedir acaba ? Bug gibi bir şey oldu sanki.
  • Aydindril kullanıcısına yanıt
    Hesabın TR olduğuna emin misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Hesabın TR olduğuna emin misin?
    evet hesap TR. çok ilginç yani anlamadım bende. Epey zaman olmuştu açalı, TR olup olmadığı nerede yazar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aydindril -- 27 Nisan 2020; 7:4:8 >
    PC'den giriş yap. Bakalım nasıl olacak.

https://store.playstation.com/tr-tr/home/games
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Çözdüm, başka hesabımı kullandım oldu. Sanırım o benim hesap usa hesap idi. Teşekkürler

Üst mesajda fiyatlar TL görünüyor demişsin, öyleyse o da TR hesaptır ama hesap ayarlarından store dilini İngilizce seçmişsindir. Pcden hesabına giriş yaptımtan sonra isim, adres bilgilerinin olduğu kısımda store dilini Türkçe veya İngilizce seçebiliyorsun

• Ps4 oyun oynarken dondu ve öyle kaldı, fişi cekmek zorunda kaldım,yeniden acmak istediğimde güncelleme istedi.usb belleğe güncelleme yi yükledim güvenli modda açıp yükleme yapıyorum ama sürekli hata veriyor, dosya yı doğru oluşturdum ps4 update şeklinde ama olmuyor.makine kafayı yemiş durumda.çozum önerisi olan varmı ????

• Koç_hisarlı K kullanıcısına yanıt
    Şu linkleri okuyun.

-----

PS4 Sistem Yazılımı Güncellemesi
    https://www.playstation.com/tr-tr/get-help/ps4-system-software/

Güvenli Mod'u kullanarak PS4 Sistem Yazılımını Güncelleme
    https://www.playstation.com/tr-tr/get-help/help-library/system---hardware/system-software/update-ps4-system-software-in-safe-mode/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 27 Nisan 2020; 12:28:43 >
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Burdan yapmıştım zaten olmuyor hard disk arızasıymış yeni öğrendim.bi yer ile görüştüm 450 tl istedi cok geldi bana bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koç_hisarlı -- 27 Nisan 2020; 13:55:16 >
  • edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Osiris34 -- 2 Eylül 2020; 2:34:24 >
  • Koç_hisarlı K kullanıcısına yanıt
    Diski değiştirecektir, 1TB diskler neredeyse o fiyatlara geldi usd 7’ye dayanınca

• 
Sayfa: önceki 60126013601460156016
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.