Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (6013. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 60116012601360146015
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet ama 14 günlük deneme pc üzerinde değil konsolda görünüyor diye biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marco Luigi

Şu fiyatlardan ps 4 alanın aklında sorun vardır paranı koy kenara kasım'da 5 çıkınca o fiyata playstation 5'i çok rahat alacaksın zaten 5.000 lira ps 4'e verilirmi 😮 kriz bu kadar da fırsata çevirilmez yani.
    dolara bakılırsa kasımda 4000 liranın altında ps4 mümkün değil.
    ayrıca ps5 üretilemiyor ve gümrükler kapalı. kasımda ps5 sadece tanıtılır türkiyeye kimbilir ne zaman gelir
    korona heryeri vurdu böyle devam ederse eski fiyatları çok ararız

• World of tanks oynayan var mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Play Station 5'in kolu DualSense 5'in tanıtımı yapıldı ve özellikleri yayınlandı! Bu videoda Dualsense 5'in özelliklerini ve tasarımını inceledik...
  • Smyrn3. kullanıcısına yanıt
    Oha bedavaya alsaymışın. Ben 1.700 TL gözden çıkardım. Bulamıyorum malum sitede. İstanbul.

• Çok gürültülü çalıştığı için yan kapağını çıkarıp elektrikli süpürgeyle temizledim ve sanırım bu yüzden fanı bozdum. Makineyi açtığımda ölüm sessizliğinde çalışıyor ve 5 dakika içinde aşırı ısınma hatası verip kapanıyor. Öneriniz var mı?
  • saredsa kullanıcısına yanıt
    Vape grubu vardı whatsapptan arkadaşın biri yazdı , evde var oynamıyorum düşünen var mı diye? 1 ay önce , bende parayı ayarlayınca mesaj attım hala duruyormuş öyle güzel denk geldi. Sahibinden değilde LETGO'ya ve facebook marketplace de bulabilirsiniz.

Dün 2 adet kol 1 tb 8 tane oyun (güncel hepsi) fat kasa evimin dibinde 2000TL'ye verdi. Param olsa gidip alırdım uygundu çünkü
  • beyler, usb cogaltici almak istiyorum harici. scuff derken usb yer yok , kullandiginiz onerebileceginiz bir urun varsa yardimlarinizi beklerim.

• 350 dolarlık Pro cihazını 6.000 TL'den satıyorlar, ülkede rekabet kurumu yok ki ceza kessin, fahiş fiyat cezasız kalıyor, 6.000'den alıp 10.000'den satıcam ben de. PS5'i 10.000'den aşağı beklemeyin bu arada, 699 Dolar bandından çıkar, kur da o zamana kadar 8-9 olur çok rahat, vergilerle 10.000 çoooook rahat. Kaydedin bu mesajı görüşürüz 10 aya kadar.

• Controller olarak N11'de 180TL'ye satılan bir model aldım, çok memnun kaldım. DS3 ile aynı kalitede , fiyatına göre performans iyi. Öneririm herkese
  • PS4'teki En İyi 10 Aksiyon Oyunu

-----

PS4'te Bu Hafta

• Arkadaşlar merhabalar. Tecrübesiz olduğum için sizlerden fikir almak istiyorum. Affınıza sığınıyorum şimdiden. Bu evde geçen günlerde ikinci el bir PS4 almayı düşünüyorum. Fakat ikinci ellerde kutulu oyun verenler var yada digital hesabını verenler var. digital hesapta güvenilirlik nasıl oluyor ? İşleyiş tam nasıl oluyor onu anlamadım. Ve alırken dikkat etmem gerekenler tavsiyeleriniz nelerdir ? Şimdiden teşekkür ediyorum..
  • tufless kullanıcısına yanıt
    Hocam, eski kaslardan denk gelirse sadece bir tarafi parlak olan, eski kasalar var onlardan alma onlarin bazilarinda kronik sorunlar var üzerindeki tuşlar dijital oldugundan CD içinden kendi kendine geri atamasi gibi eski kaslarda sonra bu olayi düzeltiler komple yüzeyi mat kasa çikardilar o sorunsuz bildiğim kadarıyla dijital oyun olan, alirsan içerisinde alir almaz o oyun olan, hesabin tüm şifrelerini vs degiştir yoksa satan kötü niyetliyse hesabi çalabilir gerçi sen şifre bile degişsinn sony tel edip hesabim çalindi der senin hesabi o şekildede alabilir bilgin olsun düzgün bir insandan almakta fayda var konsolu

• cevik001981 kullanıcısına yanıt
    bilgilendirme için çok teşekkür ederim hocam eline sağlık
  • tufless kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam ikinci el alirsan iz birde fan sesine dikkat edin şöyle grafikleri güçlü bir oyun açin fan uçak sesi gibi ses çikartyorsa fan dagitmiş olabilir benim başima geldi çünkü bilginize

• Ps4 slim 1 tb sımdi ne kadara gıdıyor yakın zamanda satacam

• ps1 oyunlarım ve anılarım :) izlerseniz sevinirim arkadaşlar :)https://www.youtube.com/watch?v=sD24LdAt2SQ&t=392s
  • Bir sey sormak istiyorum. Kaydettigim video klipi youtube uzerinden yaplastim ama proflimde medya kisminda video klipler sekmesinde gorunmesini istiyorum arkadaslar tarafindan da bir turlu gelmiyor nasil yapiyoruz?

• Arkadaslar sizlerden bir ricam olacak monitor almayi dusunuyorum sadece ps4 de kullanilacak gevellikle fifa ve gta tarzi oyun oynaniyor agirlik fifa online , onerdiginiz bir monitor varmi kullandiginiz ve memnun oldugunuz fiyat olarak 1500 e kadar cikabilirim ve ayrica sizce en ideal ekran inc hangisi iyi olur tesekkur ederim

• SONY konsolunu tamire gönderenlere bedava oyunlar ve konsol teması ile sürprizler yapmış. KRALSIN

Kaynak:https://mp1st.com/news/sony-surprises-fan-with-free-game-after-sending-ps4-in-for-repairs
  • 
Sayfa: önceki 60116012601360146015
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.