Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (5988. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 59865987598859895990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Usa'de kalan oyunları açamazsın artık. Şöyle bir durumda var; Tr Psn'e zam gelirde tekrar usa avantajlı olursa?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zopheal

Arkadaşlar merhaba,

Fi tarihinden beri USA ana hesabı ile plus kullanıcı olarak bir konuyu öğrenmem gerekiyor.

Şimdi ana hesabım USA ve plus üyesiyim. Haliyle bir çok plus oyunum var. Kasımda üyeliğim bitiyor. Geçen seneye kadar döviz kurlarından dolayı PSN plus daha avantajlıydı (60 Dolar) ancak şu an haliyle çok arttı ve TR PSN plus üyeliği daha avantajlı hale geldi.

Bu sebeple bir adet yeni TR PSN hesabı açıp plus aboneliği düşünüyorum. Ana hesap yapacağım. Peki bu durumda USA hesabımın plus oyunlarını oynamaya devam edebilecek miyim, oyun datalarımı aktarabilecek miyim? Yoksa onlar orada ölecek mi? Sanırım bu primary / secondary olayından biraz farklı bir durum.

Cevaplarınızı merakla bekliyorum.

Teşekkürler.
    https://gaming.stackexchange.com/questions/299632/can-another-account-share-its-playstation-plus-membership-to-play-my-plus-games

bu kaynağa göre oynayamazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zopheal

Arkadaşlar merhaba,

Fi tarihinden beri USA ana hesabı ile plus kullanıcı olarak bir konuyu öğrenmem gerekiyor.

Şimdi ana hesabım USA ve plus üyesiyim. Haliyle bir çok plus oyunum var. Kasımda üyeliğim bitiyor. Geçen seneye kadar döviz kurlarından dolayı PSN plus daha avantajlıydı (60 Dolar) ancak şu an haliyle çok arttı ve TR PSN plus üyeliği daha avantajlı hale geldi.

Bu sebeple bir adet yeni TR PSN hesabı açıp plus aboneliği düşünüyorum. Ana hesap yapacağım. Peki bu durumda USA hesabımın plus oyunlarını oynamaya devam edebilecek miyim, oyun datalarımı aktarabilecek miyim? Yoksa onlar orada ölecek mi? Sanırım bu primary / secondary olayından biraz farklı bir durum.

Cevaplarınızı merakla bekliyorum.

Teşekkürler.
    us psndeki plus oyunlarını oyanayamazsız, yanlarına kilit simgesi gelir ve save dosyalarını aktaramazsın. ps4ün ilk çıktığında ilk plusımı tr psnden almıştım, o zamanlar 100tlydi 1 yıllık ücreti. sonradan 1 yıllık plus 150tl olunca endonezyadan plus almaya başladım, o zamandan beri tr psnden aldığım ilk plus oyunlarını oynayamıyorum ve asıl oynadığım hesap tr psndeki hesap olduğundan ve plus endonezyalı hesapta olduğundan dolayı save dosyalarını buluta aktaramıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 24 Eylül 2018; 20:20:40 >
  • bozcan kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkür ederim. Şu an TR 175 e satıldığı için bir sene bile kullansam 2 senelik ücret çıkıyor aslında ama oyunlar için kötü oldu bu durum.
  • seçilebilirkişi kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkür ederim.
  • alpererez kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkür ederim. Kötü oldu bu olay.
  • Replikans kullanıcısına yanıt
    Doğru karar
  • ps 4 slim sahibiyim ve öğrenciyim hdmı monitörler çok pahalı onun yerine vga lı bir monitör alıp güç kaynaklı dönüştürücü ile ona bağlamak istiyorum, fujitsu marka monitörüm vardı dönüştürücüyü taktım ama out of range hatası vermişti o yüzden yeni bir vga lı monitör almak istiyorum, öneriniz var mı?
  • Şöyle bir sorum var;
    Psn hesabı olarak UK region hesabı kullanıyorum, o zaman TR psn çıkmamıştı. Bu yüzden bu seneye kadar plus üyeliğimi hep UK hesabı üzerinden aldım ama şu an döviz fiyatları yüzünden TR psn ile arasında büyük fark var. Şimdi TR hesabından plus alırsam ve bunu ana hesap olarak makineye kaydedersem, eski UK hesabımdan online oynayabilir miyim?
  • ebascholl kullanıcısına yanıt
    Online oynarsın ama plus oyunları açılmaz.

• bozcan kullanıcısına yanıt
    Oynadığım plus oyun yok zaten, online oynayabilmem yeterli
    Sağol cevap için
  • Herşeye zam yaptılar Plus'a sarılalım dedik, Plus da çöp oğlu çöp çıktı!

• quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Herşeye zam yaptılar Plus'a sarılalım dedik, Plus da çöp oğlu çöp çıktı!

Laser League'i baya övüyorlardı. Eurogamer'ın en yüksek notunu aldı. İlginç bir oyun, pek anlamamıştım videodan, plus ile denemeyi düşünüyorum.
  • Arkadaşlar rdr online çıkınca kullanmak için 2 tane 3er aylık psn plus kartı aldım fiyatı gayet uygunken alın derim.

https://www.hepsiburada.com/sony-playstation-psn-plus-turkiye-3-ay-uyelik-karti-pm-gameintpaz13149

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba...ps2 den sonra playstation olayını bırakıp tamamen kendimi bilgisayara adamıştım. Ama son zamanlarda ps4 oyunları beni cezbetti diyebilirim. Özellikle "ghost of tsushima" oyununu bayağı bi merak ettim. Bununla birlikte bir çok oyun için + klavye mouse kullanıldığı için artık geçmeye karar verdim. Aklıma takılan bir kaç şey var. Birincisi klavye ve mouse olayını youtube gibi sitelerde izledim, doğru gibi, durum nedir ? Klavye ve mouse kullanılıyor mu artık ? İkincisi oyunlar hakkında sorum olacak. Mesela bir oyun aldım diyelim, bu oyunu ps4'ün hdd'sine kaydedebiliyor muyum, yani cd'siz bir şekilde oyunlar hdd'de saklayabiliyor muyum ? Cünkü şu yüzden soruyorum, oyunu alıp daha sonra olursa eğer hdd içine depolayıp orjınal dvd oyunu değiştireceğim...Çok yeniyim ps4 konusunda. Bana yardımcı olursanız sevinirim. Özellikle oyunlar nasıl işliyor. Her oyunu dvd'den mi oynatmamız gerek ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lautreamont

Arkadaşlar merhaba...ps2 den sonra playstation olayını bırakıp tamamen kendimi bilgisayara adamıştım. Ama son zamanlarda ps4 oyunları beni cezbetti diyebilirim. Özellikle "ghost of tsushima" oyununu bayağı bi merak ettim. Bununla birlikte bir çok oyun için + klavye mouse kullanıldığı için artık geçmeye karar verdim. Aklıma takılan bir kaç şey var. Birincisi klavye ve mouse olayını youtube gibi sitelerde izledim, doğru gibi, durum nedir ? Klavye ve mouse kullanılıyor mu artık ? İkincisi oyunlar hakkında sorum olacak. Mesela bir oyun aldım diyelim, bu oyunu ps4'ün hdd'sine kaydedebiliyor muyum, yani cd'siz bir şekilde oyunlar hdd'de saklayabiliyor muyum ? Cünkü şu yüzden soruyorum, oyunu alıp daha sonra olursa eğer hdd içine depolayıp orjınal dvd oyunu değiştireceğim...Çok yeniyim ps4 konusunda. Bana yardımcı olursanız sevinirim. Özellikle oyunlar nasıl işliyor. Her oyunu dvd'den mi oynatmamız gerek ?
    1. Bluray aldığın oyunları oynayabilmek için kurduktan sonra da her oynayacağında Bluray'i cihaza takmak zorundasın.
    2. Klavye ve mouse için resmi destek yok. Harici cihazlar ile kullananlar var ama klavye/mouse ile oynanacak motivasyonu ile almak üzebilir.
    3. Online oynamak için PSN Plus aboneliği alınacak, an itibariyle yıllık 180 TL ancak zam gelecek beklentisi var. Alınmazsa online oynanamaz.
    4. Bir yada iki oyun için alınacaksa gidip PS4 Cafe'de oyunları oynamak daha ucuza gelir ve daha az üzer.
  • itachi237 kullanıcısına yanıt
    126 TL verip 6 aylık almak yerine online olarak 180 verip 1 yıllık almak daha mantıklı değil miydi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pablo Vader

126 TL verip 6 aylık almak yerine online olarak 180 verip 1 yıllık almak daha mantıklı değil miydi?
    hocam rdr online oyunun çıkışından 1 ay sonra açılacakmış, daha oyunun çıkmasına 1 ay vardı ben kartı aldığımda, 2 ay boşuna ödememek için dedim ama siz zaten online oynuyorsanız 1 yıllık almak daha mantıklı evet. ben zaten sadece tatillerde oynayacağım için bu sistem daha hesaplı oluyor.
  • itachi237 kullanıcısına yanıt
    52,49 TL'ye indirim yapmış Sony'de PSN üzerinden ama alır almaz etkinleşiyor, sizin kartları istediğinizde gireceksiniz muhtemelen sisteme o yüzden pek avantajlı olmayabilir.
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    2019 Mart mıydı neydi, vita ve ps3 oyunları verilmemeye başladığında kalite yüksebilir diye düşünüyorum

• 
Sayfa: önceki 59865987598859895990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.