Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (5978. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
121.006
Cevap
561
Favori
3.399.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 59765977597859795980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yuh ya 100 tl zam yapmışlar!!!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    tam zamanında almışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 27 Nisan 2018; 13:56:34 >
  • Uncharted 4 de Türkçe dil yazmıyor, konsol ile gelenler de Türkçe dil var mu?
    Bu arada konsol ve oyunlar geldi.

• Rwenzori kullanıcısına yanıt
    türkçe oyun
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam.

• Birde full game download voucher code var, bunu ücretsiz gelen oyunları aktive etmek için mi kullanıyoruz ?

• Konsolun arada durması sıcaklık olarak sorun yaratır mı, slim kasa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 27 Nisan 2018; 17:38:2 >
  • Selamlar. Plus usa hesap, TR'den oyun alırsam sıkıntı çıkmaz değil mi online için ? Monster hunter TR psn'de 134 TL, us store'da 176 liraya geliyo. ilk defa usa'den 42 TL hesaplı bir oyuna denk geldim kaçırmak istemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Konsolun arada durması sıcaklık olarak sorun yaratır mı, slim kasa.

yaratır.. mümkünse her tarafı açıkta olmalı.. duvara da fazla yaklaştırılmamalı..
  • Aklımda ps4 pro almak vardı ama dün güzel bi fiyata ps4 slim 1 tb +2 kol eurasia garantili sıfır (1250tl) denk geldi ve aldım.(link yok beyler arkadaştan aldım :) ) Zalmanın laptop soğutucusu var psnin altına onu mu koysam dikey stand mı alsam ne yapsam bilgili arkadaşlar yanıtlarsa çok sevinirim.
  • Tr psn'de kredi kartı sorunu alıyorum çözüm bilen var mı ben de araştırıyorum bir yandan. Bilgiler doğru değil diyor, 3 kere denedim, kontrol ettim, kartı silip tekrar denedim işe yaramıyor
  • quote:

Konsolun arada durması sıcaklık olarak sorun yaratır mı, slim kasa.

çok fan sesi yapar. Çok hızlı dönen fan çok toz toplar. Teknik olarak sıkıntı olmaz (Yanma gibi.) ama konfor açısından sıkıntı olur. :)

Bizzat denedim arkası açık ps4 pro ile bu şekilde bir rafta ps4 pro'yu. birinde fan sesi hiç gelmezken birinde süpürge gibiydi..
  • Hocam henüz yer değişikliği yapmadım, gow4 vs oyunlar oynuyorum, rahatsız edici fan sesi olmadı ama altına soğutucu gibi birşey almak istiyorum.
    Ps4 ü ya yere koyacağım el ayak çarpacak, daha çok tozlanacak belki, yada soğutucu alacağım.

Tavsiye soğutucu alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 3 Mayıs 2018; 9:54:47 >
  • quote:

Hocam henüz yer değişikliği yapmadım, gow4 vs oyunlar oynuyorum, rahatsız edici fan sesi olmadı ama altına soğutucu gibi birşey almak istiyorum.
    Ps4 ü ya yere koyacağım el ayak çarpacak, daha çok tozlanacak belki, yada soğutucu alacağım.

Tavsiye soğutucu alabilirim.
    Dostum ek fanın gözle görülür bir farkı yok. Neredeyse aynı degerlerde olacak ısı. Daha da kötüsü çok tozlanıp sogutucu blogu tıkama ihtimali. O zaman işte ps4 bozulabilir işte. mevcut fanı ywterli yapmışlar. Boşvermeni öneririm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS4 1TB SONY EURASİA GARANTİLİ CUH-1216A 1376 tl alınırmı sıfır ürün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SxDark -- 3 Mayıs 2018; 15:14:0 >
  • Arkadaşlar son zamanlarda PS4 slimm veya pro yanında kol+oyun veren kampanyalara denk geldiniz mi? Onerebileceginiz güvenilir yerler var mı? Gow çıkınca almaya karar verdim.Kolu,oyunları ayri ayrı alırsam yüksek bir fiyata gelecek Hepsiburada falan uygun satıcılar var ama guvenemedim fazla sorunsuz alışveriş yapan, tavsiyesi olan var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DiyarDilimPırasa

Dostum ek fanın gözle görülür bir farkı yok. Neredeyse aynı degerlerde olacak ısı. Daha da kötüsü çok tozlanıp sogutucu blogu tıkama ihtimali. O zaman işte ps4 bozulabilir işte. mevcut fanı ywterli yapmışlar. Boşvermeni öneririm.

Tamam hocam, masanın yanına büyük bir sepet var onun üstüne koyayım o zaman, tak çıkar da kolay olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir haftadır araştırıyorum. Hepsiburada vb sitelerde çok fazla seçenek var.
    Ama çoğu ithalatçı garantili ve bu riske girmek istemiyorum.
    En çok kafamı karıştıran ise oyunlar. Vatan, Teknosa vb yerlerde 260tl olan Fifa 18 bazı yerlerde 170tl civarı. Aradaki fark 2. el olması mı? Gittim, orijinal kutusunda satanı da var. Nasıl oluyor bu? Erken indirim dönemi falan alınmış olabilir mi? Çok bilmediğim için sallıyor da olabilirim
    Son kararım Eurasia garantili oyun ve kol hediyesi olmayan bir cihaz almak oldu.
    Sonuçta 2. kol şu an için çok önemli değil. Onun yerine oyun alırım daha iyi.
    Pro almayı düşünmüyorum, 4k tv yok. Ps5 çıktığı zaman yenilerim diye düşünüyorum.
    500gb şu an için bana yeter. Çok fazla oyun oynayacağımı düşünmüyorum. 3-5 oyunu geçmez.
    HDD değişimi de yapılabiliyormuş zaten. Çok sıkıntı olursa ileride değiştiririm.
    Şu an için Eurasia garantili 1400tl ye buldum. Onu almayı düşünüyorum.
    Slim, 2116A serisi. 500gb. Muhtemelen beyaz alırım.
    Almayı düşünen arkadaşlar için yazdım. Bana göre hepsini(ps4-oyun-2.kol) aynı anda almak gereksiz.
    Tek tek almak mantıklı gibi geliyor. Sonuçta oyun takas ve değişim gibi şansımız da var.
    Varsa başka önerisi olan arkadaş dinlemek isterim.
    İyi forumlar
  • Tom Waits kullanıcısına yanıt
    Bu kadar uzun yazı vakit kaybı okunmaz .

• Rwenzori kullanıcısına yanıt
    Overwatch de yoksun PS4 almışsın demekki.

Nasıl memnun musun şuan son durum nedir? Bende alb teknoloji de dikkatimi çeken var bir tane arada kaldım .

Kutu falan açılmış mi daha önce ,pal diye ntsj cihaz gönderiliyordu ps3 zamanında var mı öyle bir durum ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 59765977597859795980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.