Şimdi Ara

★★★ PLAYSTATİON®4 OYUNCULAR KULÜBÜ (ANA KONU) ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz )
120.242
Cevap
623
Favori
3.291.227
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Diğer >> ★★★ PLAYSTATİON®4 OYUNCULAR KULÜBÜ (ANA KONU) ★★★
Giriş
    3 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: tamehliyetsiz

Arkadaşlar cuma günü birşey yoktu bu nette haftasonu işe gittim geldim, pazar gecesi 10 dan beri ne fifa online oluyor nede battlefield ): psndemi sıkıntı var internettemi anlayamadım. Haftasonu bu sorunu yaşayan oldumu yoksa müşteri hizmetlerinimi arayayım.
    Haftasonu Fifa'da herhangi bir sorun yaşamadım.İnternet olabilir belki.

Aynen hocam teknik servis gelecek saat 4 ama bakalım iki üç siteye giriyor der ben burda bağlanmıo oyuna derim oyundan kaynaklı der sonra uğraş dur bakalım

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    ADMİRAL41 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    23 Mesaj

Hocam Psn'ye giriş yapabiliyor musunuz? Cihaz üzerinden bağlantı testi yaptınız mı hiç?
    |
    |
    tamehliyetsiz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: cypho

Hocam Psn'ye giriş yapabiliyor musunuz? Cihaz üzerinden bağlantı testi yaptınız mı hiç?
    Psn network başarısız diyor maalesef teknik servis çağırdım işte modemi vs değiştirdik gene düzelmedi bu sony kaynaklı ise cbox geçerim dk durmam ): bi oyun zevkim var onunda içine etti sony

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Psn network başarısız diyor maalesef teknik servis çağırdım işte modemi vs değiştirdik gene düzelmedi bu sony kaynaklı ise cbox geçerim dk durmam ): bi oyun zevkim var onunda içine etti sony

Buna benzer durum kışın ben yaşadım uydunette,3 ay da çözebildiler sorunu,modemi değiştirdiler bina kabloları değişti,değiştide değişti herşey ama çözüm merkezden yapıldı farklı bir IP tanınarak sorun çözdüler,büyük ihtimal senin sorunda aynı.

Şuan kullandığın IP merkez tarafında playstation için engellemişlerdir.

• Yarbay
    5137 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: radko

quote:

Buna benzer durum kışın ben yaşadım uydunette,3 ay da çözebildiler sorunu,modemi değiştirdiler bina kabloları değişti,değiştide değişti herşey ama çözüm merkezden yapıldı farklı bir IP tanınarak sorun çözdüler,büyük ihtimal senin sorunda aynı.

Şuan kullandığın IP merkez tarafında playstation için engellemişlerdir.

Alıntıları Göster
    Hocam sabah farklı ip de oluşturdular müşt hizmetleri ama gene sorun çözülmedi anlamadım ); iyice sinirim bozuldu ):

• Yarbay
    6445 Mesaj

Sorunun cihazla alakası yok hangi internet firması,başka bir ağa bağlan bak hiç bir sorun yok.

Değiştirklerine eminmisin kontrol ettinmi?

|
    |
  • Yarbay
    5137 Mesaj
    quote:

Sorunun cihazla alakası yok hangi internet firması,başka bir ağa bağlan bak hiç bir sorun yok.

Değiştirklerine eminmisin kontrol ettinmi?
    Superonline hocam 192 li ip vardı şuan 195 li ip var modemde değişti tekrar arayıp yeni bir ip mi istiyim ):

Superonline hocam 192 li ip vardı şuan 195 li ip var modemde değişti tekrar arayıp yeni bir ip mi istiyim ):

Deyin ki; başka bi internet sağlayıcısından playstationa bağlandığımda sorun yok fakat evde bağlanamıyorum modemi değiştirdiniz ıp değiştirdiniz hala sorun düzelmedi sizin tarafınızdan bir engelleme var cihazıma bunu çözümleyin,de.

• Yarbay
    5137 Mesaj
    quote:

quote:

Deyin ki; başka bi internet sağlayıcısından playstationa bağlandığımda sorun yok fakat evde bağlanamıyorum modemi değiştirdiniz ıp değiştirdiniz hala sorun düzelmedi sizin tarafınızdan bir engelleme var cihazıma bunu çözümleyin,de.

Alıntıları Göster
    Arıyım tekrar umarım çözülür ):

• Onbaşı
    23 Mesaj

Hocam bağlantınızı manuel olarak ayarlayıp Mtu değerini 1450 olarak düzenlemeniz gerekli. Bende aynı sorunu yaşıyordum, @O.o.spawn.o.O konuyla ilgili yardımcı oldu. Dilerseniz detaylı pm gönderebilirim.
    |
    |
    Bahsedilenler: O.o.spawn.o.O , tamehliyetsiz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bişey dio daha önce 3 aylık almıstım şimdi indirimde die uzatcaktım alamıyorum :/

|
    |
  • Yarbay
    6445 Mesaj

Durum nedir?

|
    |
  • Yarbay
    5137 Mesaj
    quote:

Durum nedir?
    Hocam değişen birşey yok hala aynı ): yarın tekrar arıyacağım baya sinirlendim bidaha aramadım şim küfür ederim vs diye ): daha önce 3 sene oluyor sanırım yine aynı durum başıma gelmişti kendi kendine geçmişti ): inşallah gene öyle olur bölgesel bir sorundur belkide teknik servisten gelenler bugün bu bölgeden çok şikayet aldık dediler, merkeze bildirdik dediler, umarım sorun geneldir diye ünit ediyorum. İlgine teşekkür ederim ayrıca ;)

Aynı süreçi yaşadığım için ne kadar sinir bozucu birşey olduğunu iyi bilirim.
    Bence bilerek yapılıyor oturduğun bölgede download fazlaysa oyun konsollarını engelleme yöntemleri var ve engelliyorlar taa ki o müşteri çıldırana kadar beni 3 ay çıldırttılar en son uydunet il genel müdürlüğüyle iletişime geçince hemen çözüldü.

|
    |
  • Yarbay
    5137 Mesaj

Aynen hala dizelme yok şimdi tekrar baktım, telefonun neti ile bağlanabiliyorum sorun yok fakat evimde kullandıpım iss bağlanmıyor. Sonunda benide çileden çıkaracaklar ya hadi hayırlısı ):

|
    |
    radko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar uzun süredir PS'den uzak kalmıştım, yeni oyunlar sebebiyle ps4 pro aldım. 2018'de çıkacak ilgimi çeken oyunların hepsini sipariş edeceğim, bir liste hazırladım. Sizlerin de ekleyeceği, tavsiye edebileceği oyunları bekliyorum:) Hepsini tek siparişte vermem gerekiyor, o yüzden yardımcı olursanız sevinirim. Mevcut listem aşağıdadır.

-Darksiders III

-Final Fantasy VII Remake

-God of War

-Vampyr

-Code vein

Bunlar dışında çıkmış oyunlardan da tavsiye verebilirsiniz tabi, çıkmış oyunlardan almayı düşündüklerim;

-Persona 5

-Nier Automata

-The Surge

-Monster Hunter World

Detroit: Become Human (Mayıs ayında çıkacak.)

Uncharted Serisini daha önce oynamadıysanız tavsiye ederim.

Horizon Zero Dawn

Until Dawn

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Zerathull kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1 Yıl yeter dostum zaten bu alacağın oyunlar :)
    |
    |
    Arkadaşlar Dualshock cihazı şarjsız durduğunda pilinde sıkıntı olur mu? İlla şarj mı olmalı pili? İleride sıkıntı çıkarmaması için.
son dakika
haberler
üniversite
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,781
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.