Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (5958. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 59565957595859595960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acil olarak cevaplaya bilecek birisi varmi acaba sony eurasia ile sony turkiye garantisi arasinda fark varmıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.turkanoglu

aynı playstationda ayrı hesapların oynaması için. Oyunun alındığı hesabın O playstationa ana hesap olması yeterli. hatta şöyle yapın tek tek kontrol edin playstationdaki tüm hesapları ve hepsini ana hesap yapın.

Teşekkürler.bi deneyeyim.

• beyler pste plus olan hesabima giris yapamiyorum, digerlerinde giriyor psn kullaniliyor ama plus yani pri olarak kullandığım hesap giris yapamıyor. sorun ne olabilir?

ekleme: helal sony, kullanıcı anlaşmasını yenilemişler ve bilgisayardan hesabıma bağlanıp kabul edince düzeldi. bu nasıl bir iştir anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mike4peace -- 14 Ekim 2017; 21:10:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps4 normal kasa 950tl eder mi 1tb 2.el yaninda fifa 17 ve nfs rivals var

Arkadaşlar öncelikle yanlış yere mi yaziyorum bilmiyorum oyle ise özür dilerim.

Ps4 slim ariyorum temiz az kullanılmış yada hic kullanılmamış. garantisi olan(eurasia) 500 yada 1tb orada sıkıntı yok.

Takas yontemi ile ödeme olacaktır elimde hic kullanmadim 0 sadece paketi acilmis s6edge var garantisi devam ediyor. Eger ki gerçekten böyle bi sey düşünen varsa bana ozelden ulasabilir mi?

• Arkadaşlar ben de dahil birçok kullanıcının profiline girince oyunları gözükmüyor.Herkesten gizlenmiş olarak yazıyor.Ayarlarından düzeltmeme rağmen bir türlü düzeltemedim.Genel bir sorun var anladığım kadarıyla güncellemeyle düzeltirler umarım.

• Arkadaşlar bir sorum olacak biraz pimpirik yapıyor olabilirim diye düşünüyorum emin olmak için danışmak istedim.Bilindiği üzere forumda ayrı bir konu başlığı bile var dijital oyun satış ve takas ile ilgili.Zaten çift hak oyunlara bakıyorum bir sıkıntı olma ihtimalini en aza indirmek için.Birde referansı yeterince olmalı tabi.Ama yine de birşey almış değilim şu ana kadar çekincem de olurda psn den banlanma gibi bir durum olur mu diye.Bir miktar ucuza oyun oynayacağız diye asıl yatırım yapmış olduğumuz hesabın kilitlenmesi acı olur kanımca.Nihayetinde bu konularda tecrübeli olmadığım için danışmak istedim.Kardeşlik yada aynı hesabın defalarca el değiştirmesi sistemden banlanma riskini de beraberinde getirirmi?

• Beyler standart ps4üme yakın zamanda harici harddisk alıp taktım ve az süreler oynadığım oyunları harddiskin içine attım.

Ara ara harddiski çalıştırıp oyunlara girdiğimde bazen ds4 donukluk yapıyor gibi oluyor. Yani örneğin division açıyorum çatışma sırasında bazen analog sola basılı kalmış gibi kalıyor bir iki saniye. PS4 ana ekranında bazen tuslara basmama rağmen yanıt vermediği oluyor.

Harddiski çıkardığımda ise böyle bir sorun ile karşılaşmıyorum.

Böyle birşey başına gelen var mı? Varsa bir çözümü var mı bilgi verirseniz sevinirim.
  • SevimliHaya1et kullanıcısına yanıt
    bence etmez.
  • aLdacTrack kullanıcısına yanıt
    bende de aynı sorun var hocam 5.0 dan sonra oldu sanıyorum
  • Wi-fi ağına bağlanma sorunu yaşayan var mı? 2 3 kez yeniden başlattığım zaman bağlanabiliyorum. bu sorunu yaşayan çözümü bilen arkadaşlar yardım ederse sevinirim.
  • Psn bilgilerini değişirsem(mail şifre) içindeki oyunlar silinirmi?
  • Arkadaslar en iyi online oyun deneyimi icin ps4u kablolumu kablosuzmu baglamali?

• ___NeO kullanıcısına yanıt
    Kablolu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ___NeO kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle kablolu

• chestter kullanıcısına yanıt
    Modem ip atamakta sıkıntı çıkarıyor olabilir. İp çakışması olabilir. Modemden ps4 e sabit ip vermeni tavsiye ederim. (192 168 1 56 gibi)

• quote:

Orijinalden alıntı: ___NeO

Arkadaslar en iyi online oyun deneyimi icin ps4u kablolumu kablosuzmu baglamali?

kablolu. hatta mümkünse kabloyu da çok kısa tutmak lazım ;)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ps4 pro sahibiyim, bağladığım tv Samsung 49mu8000... bu televizyonda ekstra ayarlar yapmam gerekiyor mu ? Mesela hdr+ özelliği var açayım mı ?

Kısacası hiç bir ayarı bilmiyorum bilen varsa yardımcı olabilir mi arkadaşlar ?

• PlayStation Store Öne Çıkanlar - 18 Ekim 2017

• a.turkanoglu kullanıcısına yanıt
    Hocam modeme biraz uzagim 15m kablo cektim gayet memnunun hic bi sorun yasamadim simdilik :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ___NeO

Hocam modeme biraz uzagim 15m kablo cektim gayet memnunun hic bi sorun yasamadim simdilik :)

tabi ki belirgin, bariz bir sorun yaşanmaz. benim demek istediğim ps4 modeme ne kadar yakınsa o kadar iyi performans alırsın ;)
  • 
Sayfa: önceki 59565957595859595960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.