Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (5957. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
562
Favori
3.399.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 59555956595759585959
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: buraqka

arkadaşlar, belki sorumun cevabı kolay bir şey ama acemi olduğum için sormam lazım. 1 tane ps plus üyeliğini kardeşlik yaptığım kişiyle ortak kullanabiliyor muyum?

Evet kullanabilirsiniz
  • arkadaşlar tr psn de driveclub satin almak istedigimde kullanilamaz diyor sizdede ayni mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DUALSHOCK alacağım nereden önerirsiniz fiyat olarak?
  • Selam arkadaşlar. Hayatımda ilk defa playstation alıcam. Kasım ayında almayı düşünüyorum. Sizce hangisini almalıyım ? Pronun fiyatı xbox x sebebiyle düşer mi ? Yoksa aynı mı kalır ? Bana biraz bilgi verebilir misinz ve sizce nereden almalıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: cankurt21

Selam arkadaşlar. Hayatımda ilk defa playstation alıcam. Kasım ayında almayı düşünüyorum. Sizce hangisini almalıyım ? Pronun fiyatı xbox x sebebiyle düşer mi ? Yoksa aynı mı kalır ? Bana biraz bilgi verebilir misinz ve sizce nereden almalıyım

fiyat düşmez.. garanti senin için önemli değilse N11 de kampanyalar oluyo. orayı takip et derim.

bir de benim görüşüm en az 55" 4K bir tv yoksa pro almaya gerek yok. slim al geç..
  • insane1907 kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum 4k tv sahibi değilsen slim al geç

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bir acemi olarak bir sorum daha var. Kardeşlik yaptığım kişiyle aldığım ortak Ps Plus hesabıyla aynı anda farklı kişilerle online oyun oynayabilir miyim peki?
  • Konuyla alakalı değil ancak birşey sormak istiyorum.Hd ready tv(1366 +768 ) ile ps4 oynanır mı? Görüntü kalitesi çok kötü olurmu oynayan vardır belki aranızda. 1-2 video izledim cok büyük bir fark yok gibi geldi bana.Mutfak için 24 ekran bir tv bakıyorumda arada orda da oynayabilirim sormak istedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraqka

Arkadaşlar bir acemi olarak bir sorum daha var. Kardeşlik yaptığım kişiyle aldığım ortak Ps Plus hesabıyla aynı anda farklı kişilerle online oyun oynayabilir miyim peki?

evet ikinizde oynayabilirsiniz.

pri hesap olan kişi plus un olduğu hesabı playstationuna ekleyecek ama ps deki başka bir hesabından oynayacak.

sec hesap olan kişide sadece plus un alındığı hesaptan oynayacak. zaten diğer hesaplardan oynayamaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Musbab

Konuyla alakalı değil ancak birşey sormak istiyorum.Hd ready tv(1366 +768 ) ile ps4 oynanır mı? Görüntü kalitesi çok kötü olurmu oynayan vardır belki aranızda. 1-2 video izledim cok büyük bir fark yok gibi geldi bana.Mutfak için 24 ekran bir tv bakıyorumda arada orda da oynayabilirim sormak istedim

konsol işi zevk işi.. benim kendi görüşüm kesinlikle zevk alamazsın..

teknik olarak bir sıkıntı olmaz.. takarsın çalışır oynarsın ama zevk alamazsın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: insane1907

quote:

Orijinalden alıntı: Musbab

Konuyla alakalı değil ancak birşey sormak istiyorum.Hd ready tv(1366 +768 ) ile ps4 oynanır mı? Görüntü kalitesi çok kötü olurmu oynayan vardır belki aranızda. 1-2 video izledim cok büyük bir fark yok gibi geldi bana.Mutfak için 24 ekran bir tv bakıyorumda arada orda da oynayabilirim sormak istedim

konsol işi zevk işi.. benim kendi görüşüm kesinlikle zevk alamazsın..

teknik olarak bir sıkıntı olmaz.. takarsın çalışır oynarsın ama zevk alamazsın..

Tesekkürler hocam cevabın için. Aslında cok grafik takıntım yoktur.İyi bir oyuncu değilim aslındaİnternetten 1-2 bakınca olabilir gibi gelmişti ama sen deyince korkmadım desem yeridir
  • PS2 den geçiş yapacağım çok yakında
  • Yüksek atlama yapmışın :)
  • Arkadaşlar merhaba ps4 slim alarak aranıza katılacağım yakın zaman da şu an fiyat avantaj kovalamacası içerisindeyim.
    Bir sorum olacak sizlere.
    http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_sony-ps4-1tb-e-f%C4%B1fa-18-oyun-konsolu-1176317.html

media markt, teknosa ve vatanda suan bu bundle mevcut. Fakat ps4 için "PS4 1TB E SLİM" ibaresi yazıyor buradaki "E" anlamı nedir bileniniz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.turkanoglu

Yüksek atlama yapmışın :)

Daha atlayamadım, uygun yerleri araştırıyorum, çok yakında
  • Selam arkadaşlar.kardeşim kendisine kullanıcı oluşturdu ancak oyunlara giremiyor.girdiklerinde de online oynayamıyor.neden acaba?yardımcı olursanız sevinirim...

• quote:

Orijinalden alıntı: mzhrdmr

Selam arkadaşlar.kardeşim kendisine kullanıcı oluşturdu ancak oyunlara giremiyor.girdiklerinde de online oynayamıyor.neden acaba?yardımcı olursanız sevinirim...

Oyunlar dijital mi? eğer dijitalse oyunların olduğu hesaplar playstationda ana hesap olmalı. ve online oynaması için plus olması lazım.
  • a.turkanoglu kullanıcısına yanıt
    Evet digital oyun.benim hesabım ana hesap.örneğin pes 2017 oynayabiliyordu online veya ofline.ama pes 2018 oynayamıyor.

• mzhrdmr kullanıcısına yanıt
    aynı playstationda ayrı hesapların oynaması için. Oyunun alındığı hesabın O playstationa ana hesap olması yeterli. hatta şöyle yapın tek tek kontrol edin playstationdaki tüm hesapları ve hepsini ana hesap yapın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 59555956595759585959
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.