Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (564. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 562563564565566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: The Chevin

Millet kafayı 2.ci el oyuna takmış , ya desteklese ne olur desteklemese ne olur asıl önemli olan psn kardeşliği yapılabilcekmi yeni nesilde ben bunu merak ediyorum.Bu konu 2.ci el oyundan daha önemli.

Destekleyip desteklememesi arasinda cok fark olur bazi insanlar digital oyuna sicak bakmiyorlar sana gore onemli olan onlara gore onemsiz oluyor anlayacagin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozi_41

quote:

Orijinalden alıntı: I-C-O

quote:

Orijinalden alıntı: lllmag07

Çok teşekkürler.

Zaten ben mesajlarımın üstüne gelinmesine alışığım bunda problem yok ama asıl moralimi bozan birşeye abayı yakıp her dediğini, en kokuşmuş eylemlerini/özelliklerini bile savunup kayıtsız şartsız kabûl edenlerdir.

Allah aşkına bu kadar savunanlardan kim, hangisi, hangi Ağaoğlu ya da ağanın oğlu
    />
    her ikinci el oyuna/takasa bile 60 Dolar verecek en basitinden? Dediğin gibi İnşallah kırılmaz da görürüz sadık kitleyi.

Bilinçli tüketici görmek-bulmak zor. Belediyeler aslında halkı eğitmeli böyle konularda.

Ya Microsoft oyunculardan ümidi tamamen kesip multimedia cihazı olarak oyun dışı insanlara yöneldi ya da intihar etmek istiyor.
    />

İnşallah doğru yola girer, ne diyelim.

Dostum çok güzel yazmışsın senelerdir iki cihazıda kullanan biri olarak hep demişimdir halada diyorum xbox 360 ulkemizde ve birçok yerde bu denli duyulmasının sebebi çakma korsan oyundur

Yoksa kimse ülkemize resmi olarak girmemiş donanımı 3k dan patlak ıvır zıvırı parayla satılan bir cihaza kolay kolay yatırım yapmak istemezdi

Ama bunu dedinmi troll oluyorsun fanatik oluyorsun

Ben adama ps da daha cok ex. Var ve olacaktır dediğimde veya ex saydıgımda bana adam ex oyun ismiyle cevap verecegine kaldıki veremiyor :D sony nin ex oyunlarına afedersin bok atma yönüne geciyor kendi savundugu makinanın acizliğini kapatmaya çalışıyor tutarsızca

Xbox daki online oyuncu sayisi ps4 dekinden cok daha fazla zamaninda arastirma yapilmisti bu konuyla ilgili internette biraz gezinerek bu bilgiye ulasabilirsiniz ms korsan kullanimda makinayi direk banliyor korsan olanlar online oynayamiyorlar uzun sure o yuzden korsan kullanim.sayesinde oldu vs genele yaymak xok dogru degil kisacasi demek istedigim.konsollarin alinmasindaki asil etken online servisleri sunduklari oyunlar vs gunumuzde online olmadan konsol oynayanlar olmasina ragmen online isteyen kiyleye gore azinlik durumundalar korsan kullanim sayesinde oldu demek yanlis kisacasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dennis Jr -- 24 Mayıs 2013; 13:20:59 >
  • ASUS GTX 780 1199 TL + KDV PClabs ın haberi.

Sadece ekran kartı bu fiyat. Komple PC kaç para olacaktır... Oyun oynamak için PS4 şu anda en mantıklı çözüm. En ekonomik çözüm.

Xbox niye ülkemizde bu kadar sevildi. Cevap belli. Korsan oyun. Kimse üstün live servisi felan demesin, live dan banlıyor hiç demesin. Takır takır yıllarca korsan oyunu online oynadık. ABD de millet deli gibi alıyor, doğrudur ama adamlar zaten biraz akıllı olsalardı her sene aynı call of duty oyununa ve dlc lerine o kadar para vermezlerdi. Konsol çok satmış diyip durmayın İlk 3 senesinde çıkan bütün konsollar cortladı. İnsanlar yenisini almak zorunda kaldı.
  • ps3 de benim bir yabancı bir de türk hesabım var yabancı hesabımla hiç oynamama ramen bir sürü şey gönderiyorlar en son şu mesaj geldi It could be worth a $50 PlayStation®Network gift card.

Complete a 2-3 minute survey and you'll be automatically entered for a chance to win a $50 PlayStation®Network gift card. Use it for anything on the PlayStation®Store: games, add-ons, minis, TV shows, movies-you name it!

Thanks in advance.

Sincerely,
    PlayStation®Network diyor girdim anketi yaptım ama 50 dolarımı alamadım bilen birisi yardımcı olabilir mi acaba ve umarım ps4 bu tür adeletsizlikler olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilkingcry

ps3 de benim bir yabancı bir de türk hesabım var yabancı hesabımla hiç oynamama ramen bir sürü şey gönderiyorlar en son şu mesaj geldi It could be worth a $50 PlayStation®Network gift card.

Complete a 2-3 minute survey and you'll be automatically entered for a chance to win a $50 PlayStation®Network gift card. Use it for anything on the PlayStation®Store: games, add-ons, minis, TV shows, movies-you name it!

Thanks in advance.

Sincerely,
    PlayStation®Network diyor girdim anketi yaptım ama 50 dolarımı alamadım bilen birisi yardımcı olabilir mi acaba ve umarım ps4 bu tür adeletsizlikler olmaz

öncelikle hocam, gelen mesaj 50$lık gift card vereceğiz demiyor, bunun için çekilişe girmek için anketi doldur demişler.

İkinci olarak da bu hediyeler, çok yüksek ihtimalle (kesin olarak bilmiyorum) amerika vatandaşları yada amerikada yaşayanlar içindir. sana teslimat adresi sorduklarında (eğer online teslim etmeyeceklerse) TR adresi verirsen, kusura bakma deme ihtimalleri yüksek.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 24 Mayıs 2013; 13:55:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

quote:

Orijinalden alıntı: ozi_41

quote:

Orijinalden alıntı: I-C-O

quote:

Orijinalden alıntı: lllmag07

Çok teşekkürler.

Zaten ben mesajlarımın üstüne gelinmesine alışığım bunda problem yok ama asıl moralimi bozan birşeye abayı yakıp her dediğini, en kokuşmuş eylemlerini/özelliklerini bile savunup kayıtsız şartsız kabûl edenlerdir.

Allah aşkına bu kadar savunanlardan kim, hangisi, hangi Ağaoğlu ya da ağanın oğlu
    />
    her ikinci el oyuna/takasa bile 60 Dolar verecek en basitinden? Dediğin gibi İnşallah kırılmaz da görürüz sadık kitleyi.

Bilinçli tüketici görmek-bulmak zor. Belediyeler aslında halkı eğitmeli böyle konularda.

Ya Microsoft oyunculardan ümidi tamamen kesip multimedia cihazı olarak oyun dışı insanlara yöneldi ya da intihar etmek istiyor.
    />

İnşallah doğru yola girer, ne diyelim.

Dostum çok güzel yazmışsın senelerdir iki cihazıda kullanan biri olarak hep demişimdir halada diyorum xbox 360 ulkemizde ve birçok yerde bu denli duyulmasının sebebi çakma korsan oyundur

Yoksa kimse ülkemize resmi olarak girmemiş donanımı 3k dan patlak ıvır zıvırı parayla satılan bir cihaza kolay kolay yatırım yapmak istemezdi

Ama bunu dedinmi troll oluyorsun fanatik oluyorsun

Ben adama ps da daha cok ex. Var ve olacaktır dediğimde veya ex saydıgımda bana adam ex oyun ismiyle cevap verecegine kaldıki veremiyor :D sony nin ex oyunlarına afedersin bok atma yönüne geciyor kendi savundugu makinanın acizliğini kapatmaya çalışıyor tutarsızca

Xbox daki online oyuncu sayisi ps4 dekinden cok daha fazla zamaninda arastirma yapilmisti bu konuyla ilgili internette biraz gezinerek bu bilgiye ulasabilirsiniz ms korsan kullanimda makinayi direk banliyor korsan olanlar online oynayamiyorlar uzun sure o yuzden korsan kullanim.sayesinde oldu vs genele yaymak xok dogru degil kisacasi demek istedigim.konsollarin alinmasindaki asil etken online servisleri sunduklari oyunlar vs gunumuzde online olmadan konsol oynayanlar olmasina ragmen online isteyen kiyleye gore azinlik durumundalar korsan kullanim sayesinde oldu demek yanlis kisacasi

arkadaşım şu forumdan kaçtane arkadaşım xbox ta korsan oyun oynarken sadece live üyeliğiyle banlanmadan 1.5 2 sene online oynayan arkadaşlarım var

sadece belli şeylere dikkat edeceksin millet oyunları patch ledi oyunların çıkış tarihlerine dikkat etti microsoft sadece göstermelik arada ban dalgası diye adlandırılan kontroller yaparak banladı

torrentlere oyunların çoğu çıkış tarihlerinden önce çıkıyor adam çekiyor oyunu sonra güp dalıyor live e dur bir oyun çıksın bukadar göstere gösterede oynarsan banı yersin tabiki

dünyada çok olmasada ülkemizde bu böyle resmi girmemiş bir konsol , donanımı 3k dan her an arıza verebilir , düşünki orginal bile oynasan cihaz garantisi bile olsa nerede yaptıracaksın yada değiştireceksin

böyle bir cihaz sadece orginal olsa ps3 karşısında üikemizde nasıl bukadar ün yapabilirdi ?

Kaldıki yrut dışındada korsan var okadar olmasa demişimde bu torrentlere oyunları türklermi koyuyor , korsanın membağı esas avrupa ve amerika merak etmeyin orgi kadar korsan kullanan var ordada
  • Şuraya bi yorum atayımda arada girer bakarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: _rayman_

/>

• Ahanda Zurnanın Zort Dediği Yer :

Some Games Could be 60fps on PS4 and
    30fps on Xbox One - Jonathon Blow

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi persi_ali -- 24 Mayıs 2013; 14:35:23 >
  • Son 3 yıldır ms kopya xboxlara ban uygulamıyor.Bu yüzden xbox satısları yüksek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 24 Mayıs 2013; 14:13:54 >
  • PS4'ün İngiltere'de bu yil içerisinde çıkacağı yeni reklamla birlikte kesinleşti.

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

http://www.ign.com/articles/2013/05/24/playstation-4-will-definitely-launch-2013-in-uk
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

IGN, üç konsolu karşılaştırmış.

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

http://www.ign.com/wikis/xbox-one/PS4_vs._Xbox_One_vs._Wii_U_Comparison_Chart

Özelliklere bakınca ps4 ile xboxone arasında pek bir fark göremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_TowerR

Son 3 yıldır ms kopya xboxlara ban uygulamıyor.Bu yüzden xbox satısları yüksek.

Tam aksine . O yüzden aradaki fark kapandı değil mi ? Destekli yazalım lütfen:

Gerçek satış rakamı xbox360ın evet 30 milyondur oda en iyi ihtimal . Herkese 2 x Box kakaladılar . Biri Ban yemiş konsol ve kopya için diğeri de
    live ve orjinal oyun için .

Bu tongaya gelenler düşünsün biz değil Böyle saf insanlar dünyada oldukça Yahudi firması micisoftun sırtı yere gelmez

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

Bu tablo micsoftu TV piyasasına yöneltti . Ergen fanlar o 70 milyon sattık deyip fanlık yapabilir ama birde olayın ticari yönü var.
    Adam her sattığı 100 konsolun 68 ini tamir etti ! Bu bedava olmuyor ZARAR demek . her kişiye sattığı 2 konsolla bir nebcze kapattı zararı.
    Asıl amaç PS3 ü piyasadan silme taktiğiydi olmadı ellerinde patladı durum açık ve net ortada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi persi_ali -- 24 Mayıs 2013; 14:41:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: persi_ali

Ahanda Zurnanın Zort Dediği Yer :

Playstation 4 1080p çözünürlükte 60FPS verebilirse, ortada Xbox diye bir şey kalmaz. Çünkü Xbox bu değerleri veremez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

quote:

Orijinalden alıntı: persi_ali

Ahanda Zurnanın Zort Dediği Yer :

Playstation 4 1080p çözünürlükte 60FPS verebilirse, ortada Xbox diye bir şey kalmaz. Çünkü Xbox bu değerleri veremez.

Xbox ölü doğdu . Sevenleri kabullenmek istemesede. Beni ayar oldum olay şu . Microsoft çocukları çok iyi kandırıyor.
    İşte kameraya kaykay gösteriyor ışınlanıyor kinect lag saçma sapan hoplama zıplama. kim ayakta oyun oynar ?
    Neyse kazıklanmak bazı insanların hoşuna gidiyor demekki ne yapabiliriz Şimdi e3 de bir kaç kinect ex göstericekler ışın kılıcı yada gow çakması fps kamera oyunu o manyak dehşet nağraları atılır ama kim oynar kimse. klavye mouse ölmedi yıllarca bunlar konuşuyor hala

Hardcore gamerin tek adresi PS4 kardeşim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi persi_ali -- 24 Mayıs 2013; 14:45:41 >
  • Ortada xbox diye birşey kalmadı zaten bence, kendi ipini çekti microsoft (tasarım, oyun azlığı, engelleme vs) Sony konsol dünyasının kralı arada rakipleri çıkıyor ama hepsini tarihin tozlu raflarına göndermeyi çok seviyor, yine tarih tekerrürden ibaret, El fatiha
  • quote:

Orijinalden alıntı: unixslax

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

IGN, üç konsolu karşılaştırmış.

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

http://www.ign.com/wikis/xbox-one/PS4_vs._Xbox_One_vs._Wii_U_Comparison_Chart

Özelliklere bakınca ps4 ile xboxone arasında pek bir fark göremedim

çünkü gpu yu karşılaştırmaya dahil etmemişler..
  • Bir de ilk çıkan fat kasa ps3 için 5 buzdolabı kadar elektrik tüketiyor demişlerdi

Yeni çıkacak ps4 elektrik tüketim değerleri kaç watt olur ne kadar tüketir sizce ?
  • 
Sayfa: önceki 562563564565566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.