Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (445. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 443444445446447
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

quote:

Orijinalden alıntı: persi_ali

İsmi Lazım Olmayan Oyunun Demosu : AMD Radeon HD 7990 ‘Malta’ Video Card da çalıştırılmış :
    Ki İsmi lazım olmayan firma dünyanın en hızlı kart demiş bu grafik kartı içib GPU dan bahsediliyor .

Biraz daha detay versen abicim hangi oyun niye 7790 :)

İsmi lazım olmayan oyun . Amerikan askerlerinin Rambo olup vatandaşlarımızı öldürdükleri oyun oluyor anca oyunda yaparlar tabi.
    Niyesi yok . PC de demo çalıştırılmış . Sormuşlar hangi kart diye . Adamlar AMD ATI HD 7990 ‘Malta’ kullandık demiş. En hızlı kartmış.
    AMD sitesine bakmadım . 7990 Malta özellikleri nedir ne değildir bakmak lazım gece bakarım .

Senin için bakı verdim kartın özellikleri vs... aşağıdaki linkte

http://www.gamespot.com/forums/topic/29372451/amd-unveils-radeon-hd-7990-malta-dual-chip-gpu-at-gdc-2013

quote:

AMD did not went into specifics of the GPU but it has been known for a while that the Radeon HD 7990 from AMD would be codenamed Malta and feature Dual Tahiti XT cores clocked around 1000 1100 MHz and would feature a 6 GB (3 GB per GPU) VRAM running across a 384 bit x2 interface. You may notice how AMD has labeled the slide as a preview of the upcoming product which means that its launch (previously reported around Q2 2013) might not be far away.

The card is powered through dual 8-Pin connectors which puts the power draw to around 375W and comes with an impressive three fan cooling design in the much awesome red and black color theme of AMD Radeon GPUs. Display connectivity on the Radeon HD 7990 include five Mini Display and a single DVI connector. It is expected to launch in Q2 at a price almost around the $1000 mark.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi persi_ali -- 27 Mart 2013; 23:58:59 >
  • Ön yüzdeki dokunmatik panelin nasıl bir işlevi olacak?
  • Yahu bilgi paylasiyorsunuzda ne anlatmak istiyorsunuz yukardaki bilgiler nedir necidir resmimidir degilmidir örnek orda diyorki direcx 11 olucakmis ps4'te asli varmi bunun
  • Sony Ps4 u normal pc tarzinda yapiyor bence.Ama online sistemiyle falan cok guzel olacak gibi gorunuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konsolun kendisini ne zaman göreceğiz acaba bilen varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NECO ksk

konsolun kendisini ne zaman göreceğiz acaba bilen varmı?

E3'te görebiliriz diye düşünüyorum yüksek ihtimal gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UzmaN345

quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

@UzmaN345
    Fark yok demedim.2 kat fark yok dedim.Bakın aynı okun laciverti.

Şimdi şu oyunu bununla karşıkaştırıp, 2-3 misli fark var diyorsun.
    />

/>

Bence,
    http://www.dunyagoz.com/

dostum sen ... trene baktığı gibi bakıyorsun videoki resimde bile kayanın üstündeki doku kalitesi pc'de nasıl konsolda nasıl... Seni dünya göz hastenenin kurtarması zor sen direk psikoloğa görün. Neden konsollar neden pc'nin bukadar gerisinde hazmedemiyorum...
    UN4 demosunda bile pc ile PS4 arasında nesil farkı var.... Umarın okadar hayal kırıklığı yaratmaz...

Hazmedemiyorsan soda içersin. Hadi hadi senlen uğraşamam şimdi, git kumda oyna.

• PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

Blacklight Retribution ile son dönemde gündeme gelen Zombie Studios, şu sıralar oyunlarını hem PS3, hem de PS4'e geliştirmekte. Hem oyunun yönetmeni, hem de stüdyonun başındaki isim olan Jared Gerritzen, yeni nesil konsol yarışıyla ilgili açıklamalarda bulundu;

"Bana sorarsanız yarışı kazanmaya yakın olan isim Sony. Microsoft cephesinden birçok arkadaşım var, dolayısıyla her iki taraftan da bazı bilgiler alıyorum. Şu an için Microsoft'un planlarını söylemem yasak fakat Microsoft, yeni nesil konsol meselesine Sony ile aynı pencereden bakmıyor. Sony yeni nesille ilgili daha çok 'Evet PS3'te bazı hatalar oldu fakat yarıştan kopmadık.' görüşünde. Sony, bu yarışa daha ciddi yaklaşıyor."

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Yeni_Nesil_Konsol_Yarisinin_Galibi_Sony_Olacak-36834.htm

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

Hatırlayacağınız üzere PlayStation 4'ün duyuru konferansında Sony, yeni nesil PlayStation Network platformunu da tanıtmıştı. Ancak Sony'nin yaptığı PSN tanıtımında kullanılan gerçek isimler, oyuncuların kafalarını karıştırmıştı. Oluşan karışıklık bugün itibariyle çözüldü.

Eurogamer editörlerinden Shidoshi, konuyla ilgili Sony'e ulaşmış. Kendisinin Twitter üzerinden yayınladığı bilgilere göre yeni nesil PlayStation konsolunda iki farklı üyelik tipi olacak. Bunlardan birisinde gerçek isim ve gerçek fotoğraf kullanabiliyorken, diğerinde de takma isim ve avatar kullanabileceksiniz. Hangisini kullanacağınız ise sizin tercihinize bırakılacak.

Daha önce Blizzard, Battle.net'e gerçek isim kullanma zorunluluğunu getirmiş ve büyük tepkiler çekmişti. Sony'nin yeni PSN'de tercihi oyunculara bırakıyor olması iyi bir durum.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-PS4te_Gercek_isim_Sistemi_Tercihe_Bagli-36828.htm
  • Marşlı 500 e ikinci el al 400 e sat ne değer kaybedecek değer mi kaldı ortada . Zaten bedavaya alıyorsun . Bekle bekle nereye kadar 1500 ps 4 çıkınca alacak mısın? Yoksa iki sene de ps 4 un düşmesini mi bekleyeceksin ? Boş işlerle uğraşmada al ps ni oyunu oyna

• Uzman ortalığı karıştırmasan? Dünya göz hastanesi filan olmuyor böyle biraz daha sakin. Kendi görüşünü kabul etmek zorunda değil kimse

• quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

Marşlı 500 e ikinci el al 400 e sat ne değer kaybedecek değer mi kaldı ortada . Zaten bedavaya alıyorsun . Bekle bekle nereye kadar 1500 ps 4 çıkınca alacak mısın? Yoksa iki sene de ps 4 un düşmesini mi bekleyeceksin ? Boş işlerle uğraşmada al ps ni oyunu oyna

PS4 1.500 TL den mi gelicek ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marslı Adam

beyler dayanılacak gibi değil biri diyor 2015 biri diyor 2014

sizce ps3 almak mantıklı mı yoksa çok değer kaybeder bende ps4'e yanarmıyım

Yeni çıkacak oyunları için bile alınır ps3. (last of us) ayrıca ilk çıktığında tuzlu olacak (en az 1500 belki kampanya ile 1499 yaparlar) ve belkide kült oyunları hemen gelmeyecek ps4'ün. (metal gear mesela) en mantıklısı ps3 şimdilik.sistem oturana kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

Marşlı 500 e ikinci el al 400 e sat ne değer kaybedecek değer mi kaldı ortada . Zaten bedavaya alıyorsun . Bekle bekle nereye kadar 1500 ps 4 çıkınca alacak mısın? Yoksa iki sene de ps 4 un düşmesini mi bekleyeceksin ? Boş işlerle uğraşmada al ps ni oyunu oyna

PS4 1.500 TL den mi gelicek ?

Daha ucuza bile gelebilir. Çıkınca bu mesajı alıntılarsın.
  • Her neyse al oyna ışte bir sürü kaliteli oyun var. Alayım mi diye sorman bile hata. Dandik telefon parasına ps 3 alıyorsun ne güzel

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: UzmaN345

quote:

@UzmaN345
    Fark yok demedim.2 kat fark yok dedim.Bakın aynı okun laciverti.
    [DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=mVcx_qnevEk

Şimdi şu oyunu bununla karşıkaştırıp, 2-3 misli fark var diyorsun.
    [simage]http://i.minus.com/ibkLh2II7UZlqe.gif
    [simage]http://i.minus.com/ibyp6xWb096Bd3.gif

Bence,
    http://www.dunyagoz.com/

dostum sen ... trene baktığı gibi bakıyorsun videoki resimde bile kayanın üstündeki doku kalitesi pc'de nasıl konsolda nasıl... Seni dünya göz hastenenin kurtarması zor sen direk psikoloğa görün. Neden konsollar neden pc'nin bukadar gerisinde hazmedemiyorum...
    UN4 demosunda bile pc ile PS4 arasında nesil farkı var.... Umarın okadar hayal kırıklığı yaratmaz...

Hazmedemiyorsan soda içersin. Hadi hadi senlen uğraşamam şimdi, git kumda oyna.

İyide Killzone shadow fall görüş mesafesi artmış ve Killzone 2 ve 3'den daha iyi olduğu kesin, bizim demek istediğimiz bu artış yeterlimi değil.Ben kendi adıma konuşayım daha gerçekci oyun beklerdim.BF 4 gerçeğe daha yakın duruyor videosunda bu gerçeklik konu olarak değil grafiksel olarak.Killzone 1 ve Killzone 2 arasındaki görsel fark Killzone 2 ve Killzone Shadow fall arasında yok belkide zamanları kısıtlı diye oyun motorunu yeniden tasarlamadılar çünkü geçen gün haber vardı Killzone Shadow Fall single player kısmının 2 hafta önce yapımcı tarafından tamamlandığına dair.Yoksa Benim en çok sevdiğim oyun Killzone serisi bende bu serinin hayranları gibi en iyisinin çıkmasını isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KalemKolik -- 28 Mart 2013; 13:05:32 >
  • Gerçekci dersek cod 4'te gerçekçi duruyor.Kullanılan grafik teknolojisi konusundan killzone ayrı ligde.Bf4'ün bf3'ten tek farkı, karakterlerin yüzlerindeki detayın artmış olmasıdır.Bir iki de ufak cila yapmışlar alın size bf4 demişler.Şu bf4'ü killzone ile karşılaştırmak için hör olmak lazım.Eski nesil konsollara çıkan oyunu bu kadar yüceltmeye gerek yok.Kim ne derse desin, killzone grafik olarak her açıdan bf4ün üzerindedir.
  • Activision Blizzard, GDC'de muhteşem bir teknoloji demosu gösterdi.

Aşağıda izleyeceğiniz videoyu bir oyunda göreceğimiz zamanlar çok yakın değil belki fakat bize geleceğin nasıl bir şey olacağına dair oldukça sağlam bir fikir veriyor. Bu teknoloji demosu Activision Blizzard ekibi tarafından üretildi ve GDC 2013'te gösterildi. GeForce GTX 680 ile DirectX11'de 180 FPS ayarında çalışan bu oldukça etkileyici teknoloji demosu, şu an için geleceğe dair en iyi fikrimiz.

İZLEMEK İÇİN LİNKE TIKLA.

http://youtu.be/l6R6N4Vy0nE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sagropa -- 28 Mart 2013; 14:07:58 >
  • Deri shaderı on numarada, o lipsync nedir öyle, rezalet görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Deri shaderı on numarada, o lipsync nedir öyle, rezalet görünüyor.

şu kelimelerin anlamını açıklarmısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fe4rless_tr

Yahu bilgi paylasiyorsunuzda ne anlatmak istiyorsunuz yukardaki bilgiler nedir necidir resmimidir degilmidir örnek orda diyorki direcx 11 olucakmis ps4'te asli varmi bunun

Ne bu şiddet bu celal Dx 11 ne kelime ötesi bile desteklencek
  • 
Sayfa: önceki 443444445446447
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.