Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (3332. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33303331333233333334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: The False Shepherd

Dik kullanmak bana çok riskli geliyor,bir elimiz kolumuz çarpsa başına bişey gelecek diye korkuyorum ben o stresle yaşayamam

O riskte var tabi yatay kullanmak iyidir daha kullanışlı daha güvenli.

Bence de hocam.Ben çok ısınma sorunu da yaşamıyorum sizde durum nedir?
  • Orijinalden alıntı: cantosman

marmara park medya markta orjınal dik standınıda buldum kol ararken
    hemen kaptım bir tane 79.99-tl adamdan 1 kuruş istedim geriye
    bana 5 kuruş veriyor almadım bana 1 kuruş vericeksin dedim
    abi nerden buluyum şimdi 1 kuruşu dedi e o zaman böyle abuk sabuk fiat koymayın dedim
    adammı kandırıyorsunuz
    abi valla çok haklısın dedi

adamın suçu ne abi ne yapsın garibim hani bende benzer bi yerde çalışıyorum ondan dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: SimSiyahh

Arkadaşlar sonunda ben de aldım ps4 mü şükür Daha alamamış olanlar var ise inşallah bir an önce kavuşurlar konsollarına.Yanlız bir şey sormak istiyorum COD Ghost da hassaslık ayarı kaçta oynuyorsunuz Çok ama çok acemiyim nişan alma konusunda baya bir alışmam gerekiyor

hayırlı olsun hocam ps4 ün günlük hayatın stresini alsın üstünden inşaallah neşeni arttırsın.. darısı başımıza bu arada nerden aldınız konsolu
  • Orijinalden alıntı: The False Shepherd

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Dik kullanmak bana çok riskli geliyor,bir elimiz kolumuz çarpsa başına bişey gelecek diye korkuyorum ben o stresle yaşayamam

valla bende dün 3 saate yakın oynadım hiç fan sesi duymadığım gibi ısınmasıda ps3 kadar vardı yani
  • Orijinalden alıntı: cantosman

valla bende dün 3 saate yakın oynadım hiç fan sesi duymadığım gibi ısınmasıda ps3 kadar vardı yani

Benim cihazımda öyle dikkatimi çeken bir ısınma olmadı ama dediğiniz gibi diskten ve fandan ses gelmemesi güzel olmuş.
  • Orijinalden alıntı: Dark Saga

Orijinalden alıntı: cantosman

marmara park medya markta orjınal dik standınıda buldum kol ararken
    hemen kaptım bir tane 79.99-tl adamdan 1 kuruş istedim geriye
    bana 5 kuruş veriyor almadım bana 1 kuruş vericeksin dedim
    abi nerden buluyum şimdi 1 kuruşu dedi e o zaman böyle abuk sabuk fiat koymayın dedim
    adammı kandırıyorsunuz
    abi valla çok haklısın dedi

adamın suçu ne abi ne yapsın garibim hani bende benzer bi yerde çalışıyorum ondan dedim

ben zaten adama kızmadım emekçi adama nasıl kızarım bende bir emekçiydim
    şeflerine kızdım
    fiat politikalrını düzeltmelerini istedim mağaza etiket sorumlu müdürünü çağırdı fırça attım
    çıkarkende çalışanlar gülüyordu abi çok kıyak adamsın vesselam dediler
  • şimdi ben PS4 ü gelecek planlı aldığım için bana göre 2 seneye kalmaz plus ile birlikte o alanı bitiririm ben bana önereceğiniz 1 TB lık hard disk var mı ?
  • Şükür bi sorun yok şimdilik gerci daha dün geldi öyle fazla bi oynama fırsatı bulamadım.

@The False Shepherd
  • arkadaşlar BF4 de her seferinde yeniden başlatıyor single oynarken bu oyunda save yokmu
  • İşte abi herkes böyle bilinçli olsa bu tarz saçma sapan uygulamalar olmayacak..

@cantosman
  • Psn de demolar nerde acaba ulasamadim bir turlu. Ya da ac4 un demosu var mi oyle soriyim. Almaya deger bir oyun mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: F-G

Psn de demolar nerde acaba ulasamadim bir turlu. Ya da ac4 un demosu var mi oyle soriyim. Almaya deger bir oyun mu ?

Kesinlikle almaya değer
  • quote:

İşte abi herkes böyle bilinçli olsa bu tarz saçma sapan uygulamalar olmayacak..

@cantosman

ben biraz manyak adamım ters adamım bazı konularda

şimdi ben ürünü aldım adam bana kağıt verdi sen git kasaya öde ordan çıkışta sağ taraftan
    ödeme fişiyle ürününü al dedi
    tamam dedim gidip kasaya parayı ödedim sağ tarftan ürünü almaya geldim
    kız ürünü vermeden bana kağıt imzalatmaya çalışıyor niye imzalıycam dedim
    hem ürünü parayı verip alan benim hamde kağıt imzalayacak benim
    böyle saçma uygulama olmaz dedim
    imza sorumluluktur dedim ota moka her şeye imza atılmaz
    ya sen bu kağıdın altına başka şeyler eklersen kız dumur oldu ürünü verdi bana
    tamam amca dedi sinirlenme
  • quote:

@cantosman

İlyas bunlar kafaya takılacak şeyler deil, bunlar için ortamı kasmanın anlamı yok, büyük tekno marketlerin satış politikaları ilgi çekme üzerine, bu sadece bize aitte deil bak alttaki linkde shopda ps4 bundle fiyatı 449.86 euro adamlar bilmiyormu düz 450 euro yapmasını :) bu dünyanın her yerinde böyle büyütülecek, hak arıyorum olayına baglamak anlamsız :) hakkımızı fiyat 1550 tl çıktıgında almayarak yapmalıydık böyle kuruşlar üzerinden deil.

http://www.shopto.net/video-games/ps4/PS4HW12-ps4-console-fifa-14-extra-dualshock-controller

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 19 Ocak 2014; 20:48:09 >
  • Abi dedigin tabir sana agır kaçdıda ama bir sorun oldugu kesin :) büyük bir tutarsızlık var maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Afr0oo

İyi mi yani

Buna denk gelmediysek iyi.

http://forum.donanimhaber.com/m_84057423/tm.htm
  • arkadaşlar hatta abiler diyim çünkü forumdaki en küçük üye benim heralde yok mu PS4 ün hard diskini değiştiren
  • arkadaşım amazondan 2tane oyun almış 280 tlye gelmiş kargo ve vergiyle gelmiş 5 günde ozaman bu nasıl oluyorhttp://www.psoyunu.com/playstation-4/Playstation-4-oyunlari aynı zamanda forumada 135 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sword-fish -- 19 Ocak 2014; 21:05:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ringo-Star

quote:

@cantosman

İlyasım bunlar kafaya takılacak şeyler deil, bunlar için ortamı kasmanın anlamı yok, büyük tekno marketlerin satış politikaları ilgi çekme üzerine, bu sadece bize aitte deil bak alttaki linkde shopda ps4 bundle fiyatı 449.86 euro adamlar bilmiyormu düz 450 euro yapmasını :) bu dünyanın her yerinde böyle büyütülecek, hak arıyorum olayına baglamak anlamsız :) hakkımızı fiyat 1550 tl çıktıgında almayarak yapmalıydık böyle kuruşlar üzerinden deil.

http://www.shopto.net/video-games/ps4/PS4HW12-ps4-console-fifa-14-extra-dualshock-controller

Orasıda öyle tabi tüm dünyaca bilinen satış politikaları bunlar her yerde aynıdır !!
  • quote:

Orijinalden alıntı: turee00

arkadaşlar hatta abiler diyim çünkü forumdaki en küçük üye benim heralde yok mu PS4 ün hard diskini değiştiren

Ben taktim dun 1tb

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 33303331333233333334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.