Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (3330. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33283329333033313332
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Stones Throw

Cihazimi bugun teslim aldim. Cihazi sony centerdan aldim fakat alistigimiz sony garanti belgesini kutunun icinde goremedim. Bir de cihazin ustunde isiklarinin anlami nedir su an beyaz yaniyor mesela tesekkurler..

"bekleme modu için turuncu, kapanırken veya açılırken nabız atışı şeklinde mavi, kullanırken beyaz"
  • quote:

Orijinalden alıntı: Afr0oo

Bende de china fox yazıyor

Benimki de oyle. İki tane made in china var. Birisi normal china. Digeri made in china FOX. Yani bizimkiler FOXCONN fabrikasinda uretilenler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulamadımbirşey

quote:

Cihazimi bugun teslim aldim. Cihazi sony centerdan aldim fakat alistigimiz sony garanti belgesini kutunun icinde goremedim. Bir de cihazin ustunde isiklarinin anlami nedir su an beyaz yaniyor mesela tesekkurler..

"bekleme modu için turuncu, kapanırken veya açılırken nabız atışı şeklinde mavi, kullanırken beyaz"

Tesekkür ederim..
  • bendede china-fox yazıyor.
  • GoldPunch kullanıcısına yanıt
    İyi mi yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ringo-Star

quote:

Kutunun yan tarafına sıkıştırmışlar dikkatlice ararsan bulursun sanki bulmayalım diye koymuşlar. :)açılırken mavi tam açıldıgında beyaz yanıyor anlamı varmı bilmiyorum.

Evet dediğiniz yerderymiş.. :)
  • Ben dün aldım sony center dan dikkatimi ceken garanti belgesi dün tarihli olarak hazırlanmış onceden demekki dukkana ulasicak gune gore hazirlik yapiyorlar.
    Killzone u okadar begenmeyenler var iki gündür oynuyorum gayet güzel oyun.
    Birde bendeki garanti belgedi Turkce kullanim kilavuzu ile birlikte konsolun altindan cikti ps4 u kutudan cikarinca gordum yani :-D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kazumatr -- 19 Ocak 2014; 18:03:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDC

quote:

Orijinalden alıntı: Gorkem.IX

stok var mi amazon'da alsak su an?

Amazon yollamıyor hocam. Sizin oralara yine gelmedi galiba. Yarın yine sorun. Yarın gelecekmiş.

Yok gelmiyor ya gelip satilsa yine iyi, Yalova'dayim su anda emin misin yarin gelecegine kim dedi?

• arkadaşlar ps4 e veri tabanını yeniden yapılandırmak zorunda kaldım.şimdide oturum açınca playroom ve oyunların oldugu menü gözükmüyor. yanlızca üsteki menü var nasıl geri getirebilirim? yardımcı olabilirmisiniz şimdiden teşekkürler
  • quote:

quote:

quote:

Amazon yollamıyor hocam. Sizin oralara yine gelmedi galiba. Yarın yine sorun. Yarın gelecekmiş.

Yok gelmiyor ya gelip satilsa yine iyi, Yalova'dayim su anda emin misin yarin gelecegine kim dedi?

İlk parti bizim buralarada gelmedi. Cuma günü yine gelmeyecek dediler ama cumartesi günü pazartesi gel al dediler bana. Tahmin yürüttüm sadece. Tüm Türkiye'ye 2 adet gönderilmiş. Ayrıca Dh'de biri Yalova Vatan'da var diye konu açtı hocam. Doğruluk payını bilemem.
  • Aldığıma pişman olduğum ürünlerin en başşında bu alet. PS3 bin basar.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

İlk parti bizim buralarada gelmedi. Cuma günü yine gelmeyecek dediler ama cumartesi günü pazartesi gel al dediler bana. Tahmin yürüttüm sadece. Tüm Türkiye'ye 2 adet gönderilmiş. Ayrıca Dh'de biri Yalova Vatan'da var diye konu açtı hocam. Doğruluk payını bilemem.

aradim gelmedi falan diyor cattim hatuna konunun linkini atar misin?

• quote:

quote:

quote:

http://forum.donanimhaber.com/m_86715356/tm.htm

• NBA 2k14 de Sezon mod nerede bulan var mı?
  • arkadaşlar world kartla AMAZONDAN alışveriş yapabiliyomuyuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: turee00

arkadaşlar world kartla AMAZONDAN alışveriş yapabiliyomuyuz

Evet

• quote:

Orijinalden alıntı: NaturundTechnik

Aldığıma pişman olduğum ürünlerin en başşında bu alet. PS3 bin basar.

Ne yönden pişman oldunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: foxxxriver

Arkadaşlar battlefield 4 singleplayer save dosyları her multiplayer oynayıştan sonra gidiyor. Kaldığım yerden başlatmıyor hep 0'dan campaing'e başlatıyor. Bu sorun nedir,bir çözümü var mı?

En son guncellemeden sonra düzeldi hocam benimki

• 2 Ds 4 ümü satıcam beyler
    daha hiç kullanmadım kutusu filan yok analoglardan anlarsınız zaten kullanılmadıgını ilginen olursa pm atabilir 170 e satan vardı forumdan galiba ufak bi düşüş daha yapıp satabilirim.
  • Şu kulaklıklar ile ilgili güncelleme gelse artık.
  • 
Sayfa: önceki 33283329333033313332
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.