Şimdi Ara

★★★ PLAYSTATİON®4 OYUNCULAR KULÜBÜ (ANA KONU) ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
120.241
Cevap
623
Favori
3.291.192
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Diğer >> ★★★ PLAYSTATİON®4 OYUNCULAR KULÜBÜ (ANA KONU) ★★★
Giriş
  • Uzaklaştırılmış 5 gün cezanın, 4 gün 2 saat 24 dakika kadarı kaldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: bulamadımbirşey

quote:

Orijinalden alıntı: shunter

quote:

Orijinalden alıntı: Ringo-Star

135tl cdli pal oyun varken psn den almak mantikli deil ortak alacaksan baska

amazondan digital code olarak alırsınız hocam 49.99 $ 108 lira felan ediyor ben öyle alıyorum

digital code alınca kardeşlik yapılıyor mu? bir de link verir misin fifa için bakmıştım bulamamamıştım.

Hocam fifayi bende bulamadim sitede ama kardeşlik te bir sorun olmuyor bildiğiniz oyunu aliyorsunuz iste psn sen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Resogun hakikaten muhtesem bir oyundu yahu,bende Platin aldim hunharca oynadim yanliz DLC falan ciksa direk alirim hic düsünmeden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E'zraK -- 19 Ocak 2014; 10:28:12 >
    İsterim, fakat bir yar-ı bâki isterim.

• Yüzbaşı
    473 Mesaj
    peki arkadaşlar amazondan oyun için kod amayı uzun uzun anlatan bir konu varmı yoksa siz yazabilirsiniz bana çok yardımcı olursunuz
    |
    |
    |
    |

Ben 1 aydır fifa+bf4 oynuyorum en ufak bir yıpranma yok
    |
    |
    Bahsedilenler: Poyri , Ringo-Star kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İyi günler,selamlar. Arkadaşımla ps plus için kardeşlik sistemini yapmak istiyoruz. Onun, benim hesabımı ana hesap ataması yeterli mi (benim psn plus'ım var)? O online oynamak isterse benim de kendi makinemden online olmam zorunlu mu?
    |
    |
    YasinJR10

beyler us fifa 14 olan varmı elinde
    |
    |

Orijinalden alıntı: Ringo-Star

Fifada season maçda kendime göre rekor kırdım 4 maç 4 galibiyet burdaki ustalar ne var bunda diyebilir ama benim gibi acemiye sevinç oluyor. season oynayan fransa dan 4 yıldız Saint-Etienne nacizane tavsiye ederim. :) ps4 de fifayı adamlar yapmış ben bunca yıldır bu kadar zevk alarak oynadıgım futbol oyunu oynamadım.

Eğer hocam Fifa'da iyiyseniz kapısalım
    Intel Core i7 4790k 4.5Ghz OC EVGA GTX780Ti SuperClocked ASUS Z97 ROG HERO CORSAIR Vengeance 2x4 8GB 1866Mhz CORSAIR Obsidian Series 750D CORSAIR H100i CPU Cooler Corsair AX860i Platinium Certificated Corsair K70 Gaming Keyboard Samsung 840 Evo 250GB SSD LOGITECH G700S Gaming Mouse - LOGITECH G930 GAMING HEADSET ASUS VG248QE 144HZ 1MS MONITOR
  • Binbaşı
    1771 Mesaj
    Konusu geçmiş bende merak edip cihazın altına baktım Made in Japan yazıyor. Çin veya Japon ne farkeder acaba?

Xbox Live: GreenWhite1963
  • Yarbay
    3177 Mesaj
    Arkadaş demo videolarda bu playroomdaki veletlere telefondan birşeyler çizip atabiliyorduk. Hangi program ile yapılabıiliyor o ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: astraldoors

quote:

Orijinalden alıntı: thief27

quote:

Orijinalden alıntı: astraldoors

teşekkürler, seneye zaten emekli olduğunuzda fiyatlar da düşmüş olur, bir tane Xbox One kaparsınız ben de zaten fahiş fiyata almadım xbox'ı..çıktığı zaman Amerika'dan aldım, o dönem dolar da sapıtmamıştı daha, 970 TL'ye mal oldu

biraz oyunları kurcalayayım, iki konsola da bir + - listesi yaparım..

üstat şu bilgilendirmeye benim de acayip ihtiyacım var. bendeki ps4 ü abim istiyor ona tr den bulamadık stok olayı yüzünden amazon da artık tr ye göndermiyor bendekine sulanıp duruyor her gece bize gelip zorla saatlerce bana fifa oynattırıyor en son konuştuk bana amazon dan x1 alacak ben de ona bendeki ps4 ü vereceğim biraz zarar edeceğim ama tacizden kurtulmamın tek yolu da bu gerçekten objektif olarak aradaki farklar nedir x1 alırsak ps4 e göre zarar mı etmiş olurum anlatabilirsen sevinirim yoksa 1 ay daha bekleyip stoklar bollaşınca abime ps4 alıp kurtulmayı denemeliyim

valla hocam, öncelikle xbox one alırsan kesinlikle zarar etmezsin, niye edesin? (tabi Amerika'dan alacağın durumlarda) açıkçası şu an xbox ile daha fazla vakit geçiriyorum; Forza 5, Fifa 14 ve Max oynuyorum, üçü de bence başyapıt. Ps4 ve xbox one FiFa'lar herşeyiyle aynı, ne eksik , ne fazla, mis gibi next-gen 1080p 60hz futbol oyunu..Ps4'de de Killzone'a başladım, fena değil ama beklentim yüksek olduğundan belki pek sarmadı. FPS dalgalı, sabit 60 değil, bu da shooter oyunlarında olmaması gerekn birşey bence..xbox gamepad'i daha çok sevdim, Ds4'e nazaran..ha şimdi xbox ile daha fazla vakit geçiriyorum, ama bu ileride değişebilir. Driveclub ve inFamous çıkacak

Benim tavsiyem; abine xbox1 aldır, ps4'ü de Mart'ta driveclub ve inFamous bundle falan alırsın..Eğer Killzone fanı değilsen..çünkü şu an benim için Ps4'e özel oynayacağım oyun yok gibi..Forza 5'in garajı, modifiyesi zaten saatlerini alıyor insanın

Dun bende bir hevesle arkadasimdan forza 5 i aldim ama nebileyim 4 ten farkini goremedim ozellikle ana ekranda araba secme ekraninda arabalar muhtesemken oyun icin o detaylar dusuyor..gecen nesilde forza 4 u deli gibi oynamistim ama forza 5 bana ara oyun gibi geldi..gamepadde cok hafif varligi yoklugu belli degil..bu aralar ps4 te daha cok vakit geciriyorum bende xonenin ozel oyunlarini bekliyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    3520 Mesaj
    Arkadaşlar bende nihayetinde ps4 üme kavuştum yalnız bir kaç sorum olacak.

1- Ps4 sistemi kapatırken en son sanki güç düğmesi kapatıyormuş gibi bir çıt sesi geliyormu?
    2- Dualshock 4 ü pc den usb girişinden şarj edebiliyormuyuz? Birde samsung telefon şarj aletiyle şarj edenler vamış, bu şekilde şarj edersek bir sorun olurmu?
    3- Uyku modunda psn den yapılan download işlemleri devam edebiliyormu?

Cevaplarsanız çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bodrum -- 19 Ocak 2014; 11:58:34 >
    Tansusus

quote:

Orijinalden alıntı: nibbleArt

Arkadaş demo videolarda bu playroomdaki veletlere telefondan birşeyler çizip atabiliyorduk. Hangi program ile yapılabıiliyor o ?

Telefon na PS uygulaması indir.psn Denden oyun cakyapiciyi

Tansusus

quote:

Orijinalden alıntı: E'zraK

Resogun hakikaten muhtesem bir oyundu yahu,bende Platin aldim hunharca oynadim yanliz DLC falan ciksa direk alirim hic düsünmeden

Cikabulir dikkat ettiysen level seciminde daha arkada bos kutucuklar var dolar belki

|
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: bodrum

1- Ps4 sistemi kapatırken en son sanki güç düğmesi kapatıyormuş gibi bir çıt sesi geliyormu?
    2- Dualshock 4 ü pc den usb girişinden şarj edebiliyormuyuz? Birde samsung telefon şarj aletiyle şarj edenler vamış, bu şekilde şarj edersek bir sorun olurmu?

1 inci yi cevaplıyım ben evet geliyor tık ediyor bişey ve kapanıyor makine
    |
    |

arkadaşlar bende yükseltmek istiyorum ps4 ü de şey diycem güzel böyle kaliteli bir harddisk var mı link vs yazarsanız sevinirim
    |
    |
    iARDAs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Orijinalden alıntı: bodrum

1- evet
    2- evet, olmaz
    3- uyku modunda internete bağlan seçeneğini aktif ettiysen indirmeye devam eder.
    quote:

Orijinalden alıntı: tansusus

quote:

Orijinalden alıntı: nibbleArt

Telefon na PS uygulaması indir.psn Denden oyun cakyapiciyi

Eyvallah sağol :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Mobilya Takımları
üniversite
SEO
haberler
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,813
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.