Şimdi Ara

★★★ PLAYSTATİON®4 OYUNCULAR KULÜBÜ (ANA KONU) ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı, 3 Mobil Kullanıcı ( 3 Mobil Cihaz )
120.241
Cevap
623
Favori
3.291.172
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Diğer >> ★★★ PLAYSTATİON®4 OYUNCULAR KULÜBÜ (ANA KONU) ★★★
Giriş
    6234 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ringo-Star

quote:

Orijinalden alıntı: Harpooner

quote:

Fifada season maçda kendime göre rekor kırdım 4 maç 4 galibiyet burdaki ustalar ne var bunda diyebilir ama benim gibi acemiye sevinç oluyor. season oynayan fransa dan 4 yıldız Saint-Etienne nacizane tavsiye ederim. :) ps4 de fifayı adamlar yapmış ben bunca yıldır bu kadar zevk alarak oynadıgım futbol oyunu oynamadım.

Kaçıncı divisiondasınız?

Orasını sorma 8 yeni başladım pekde usta sayılmam.

Ekle de bi maç atalım imzada psn
    |
    |

• Yüzbaşı
    894 Mesaj
    merhaba arkadaslar,,,Mesajın bıldırım olarak gelıp,bıldırım kutusunda mesajın olmaması durumunu yasayan var mı ? Yazlılımsal bir sorun mu yoksa ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    beyler cod ghost oynamak isteyen arkadaslar ekleyin lutfen MEHMET__TURK

|
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: marcoxx

mariio128.com

burayı tavsiye ederim. mariio dan alıp 15-20 gün beklemeyin.
    135 lira aynı gün kargo
    http://forum.donanimhaber.com/m_85372783/tm.htm
    |
    |
    |
    |

Ekle hocam psn imzada.
    |
    |
    Bahsedilenler: SiPAHi_

PSN: GoldPunch-TR

|
    |
    || AMD Ryzen 9 3900X [email protected] || Gigabyte X570 Aorus Elite Anakart || Asus RTX 2060 ROG STRIX OC || Samsung 860 EVO 1 TB Solid State Drive || Crucial Ballistix Sport LT 16GB 3000MHZ @ 3800MHZ/16-19-16-36 RAM || Corsair Enthusiast 850W PSU || Corsair H100i RGB Platinum Sıvı Soğutma Kiti || Couger Conquer Kasa || Samsung S27A950D 27'' 3D 120 HZ Monitör || Logitech G930 Gaming Wireless Headset || Logitech Z5500 5+1 Ses Sistemi || Roccat Kone XTD Gaming Mouse || Sony Playstation 4 Pro 2 TB Upgraded || Sony Playstation VR || Samsung 65Q70R 65" 4K HDR QLED TV || TP-LINK Deco M9 Plus Tri-Band Mesh Sistemi || Apple iPad Pro 12.9'' 128 GB Wi-Fi Gold & Apple Pencil || Motorola Moto 360 Smart Watch || DJI Mavic Air - 4K Drone & Itelite Sparkwave Duo Menzil Arttırıcı
  • Yarbay
    2636 Mesaj
    Benim DS4, bekleme modundayken şarj olmamaya başladı. Sadece PS4 açıkken doluyor. Hayırdır ?

Orijinalden alıntı: Tuhaf.

US ps store'dan fifa 14 alacağım, elinde 10 dolarlık hediye kodu bulunan kullanmayacak olan varsa ve vermek isterse çok memnun olurum. Benim kutudan hediye kartı çıkmadı ne yazık ki.

15$ a satarım istersen

Orijinalden alıntı: thriller89

Benim DS4, bekleme modundayken şarj olmamaya başladı. Sadece PS4 açıkken doluyor. Hayırdır ?

Bende merak ettim bu olayı.Aynısı kuzenime de oldu bugün.

Orijinalden alıntı: vector x-31

BEYLER BURDA PS4 ALIP TA CİHAZI JAPON MALI ÇIKAN VAR MI ???

Böyle dünya devi markalarda Çin olmuş Japon olmuş pek bakmam. Ama bizim makine resmen hybrid olmuş. "Üstü forma altını sorma".

Benim cihaz Japon malı. Kutuda yazan değil,cihazın alt kısmında yazana bakın arkadaşlar
    |
    |
    theheretic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Eski Kullanıcı Adı:
    Tansusus

quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Ayarlar menusunden isaretlemen lazim bekleme m8dunda neler aktif olsun

Tansusus

quote:

Valla analoglar soyuluyor dediler bende stick aldım ama bir haftadır söktüm bakalım kullanıyorum şimdilik en ufak bir soyulma yok bu şehir efsanesimi görecegiz. teknosadaki ds4 resimlerini gösterdiler de orası normal gençler fifa oynarken ds4 lere tecavüz etmekten beter ediyor. bence elleri çok terleyen kişiler hariç bir şey olucagını sanmıyorum bakalım görecegiz.

Bendede ds 4 saglam hala 100 saat oynamisimdir.bide l1 tus takilmasindan bahsediyolardi oda basima gelmedi

|
    |

Orijinalden alıntı: Tuhaf.

US ps store'dan fifa 14 alacağım, elinde 10 dolarlık hediye kodu bulunan kullanmayacak olan varsa ve vermek isterse çok memnun olurum. Benim kutudan hediye kartı çıkmadı ne yazık ki.

Vermek isteyen zor çıkar dostum.
    Bu yüzden Amazon.com'dan 10 dolar psn kodu almanı öneririm.

Ses ayarlarından hangisini yapalım daha kaliteli ses vermesi için?

Bu arada herkese Günaydın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arkham92 -- 19 Ocak 2014; 9:33:10 >
    |
    |

Cevahir'deki 2 ds4'ün tüm çubukları soyulmuştu. cillop gibi plastik çıkmış. aralık sonunda görmüştüm. 15 günde ağır kullanımda soyulmuş. neden böyle bir şey yaptılar ki. yeni özellik ve yeni stickli bir ds4 planlıyorlardır belki. ps3 ilk çıktığında titreşimli kol yoktu bile. sonrada çıkardılar. belki, batarya ömrü daha uzun, daha kaliteli analoglu vs. bir ürün gelebilir.
    |
    |
    Ringo-Star kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1190 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: thief27

quote:

Orijinalden alıntı: astraldoors

teşekkürler, seneye zaten emekli olduğunuzda fiyatlar da düşmüş olur, bir tane Xbox One kaparsınız ben de zaten fahiş fiyata almadım xbox'ı..çıktığı zaman Amerika'dan aldım, o dönem dolar da sapıtmamıştı daha, 970 TL'ye mal oldu

biraz oyunları kurcalayayım, iki konsola da bir + - listesi yaparım..

üstat şu bilgilendirmeye benim de acayip ihtiyacım var. bendeki ps4 ü abim istiyor ona tr den bulamadık stok olayı yüzünden amazon da artık tr ye göndermiyor bendekine sulanıp duruyor her gece bize gelip zorla saatlerce bana fifa oynattırıyor en son konuştuk bana amazon dan x1 alacak ben de ona bendeki ps4 ü vereceğim biraz zarar edeceğim ama tacizden kurtulmamın tek yolu da bu gerçekten objektif olarak aradaki farklar nedir x1 alırsak ps4 e göre zarar mı etmiş olurum anlatabilirsen sevinirim yoksa 1 ay daha bekleyip stoklar bollaşınca abime ps4 alıp kurtulmayı denemeliyim

valla hocam, öncelikle xbox one alırsan kesinlikle zarar etmezsin, niye edesin? (tabi Amerika'dan alacağın durumlarda) açıkçası şu an xbox ile daha fazla vakit geçiriyorum; Forza 5, Fifa 14 ve Max oynuyorum, üçü de bence başyapıt. Ps4 ve xbox one FiFa'lar herşeyiyle aynı, ne eksik , ne fazla, mis gibi next-gen 1080p 60hz futbol oyunu..Ps4'de de Killzone'a başladım, fena değil ama beklentim yüksek olduğundan belki pek sarmadı. FPS dalgalı, sabit 60 değil, bu da shooter oyunlarında olmaması gerekn birşey bence..xbox gamepad'i daha çok sevdim, Ds4'e nazaran..ha şimdi xbox ile daha fazla vakit geçiriyorum, ama bu ileride değişebilir. Driveclub ve inFamous çıkacak

Benim tavsiyem; abine xbox1 aldır, ps4'ü de Mart'ta driveclub ve inFamous bundle falan alırsın..Eğer Killzone fanı değilsen..çünkü şu an benim için Ps4'e özel oynayacağım oyun yok gibi..Forza 5'in garajı, modifiyesi zaten saatlerini alıyor insanın
    INTEL Core i7 6700k - ASUS Z170 M-PLUS - NOCTUA NH-L9x65 CPU Cooler - KINGSTON HyperX 24GB 2133Mhz DDR4 Ram - MSI RTX 2080 VENTUS OC - SAMSUNG 850 EVO 1TB SSD - CORSAIR RM850 850W PSU - CORSAIR Spec03 RedLed Carbide - Win10 64 Bit - ASUS ROG Swift PG278Q 144Hz GSYNC Monitor

• Yarbay
    2636 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tansusus

quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Ayarlar menusunden isaretlemen lazim bekleme m8dunda neler aktif olsun

Ayarlarda sıkıntı yok. Bugüne kadar zaten şarj oluyordu.
    |
    |
üniversite
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,750
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.