Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (3324. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33223323332433253326
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cevahir'deki 2 ds4'ün tüm çubukları soyulmuştu. cillop gibi plastik çıkmış. aralık sonunda görmüştüm. 15 günde ağır kullanımda soyulmuş. neden böyle bir şey yaptılar ki. yeni özellik ve yeni stickli bir ds4 planlıyorlardır belki. ps3 ilk çıktığında titreşimli kol yoktu bile. sonrada çıkardılar. belki, batarya ömrü daha uzun, daha kaliteli analoglu vs. bir ürün gelebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thief27

quote:

Orijinalden alıntı: astraldoors

teşekkürler, seneye zaten emekli olduğunuzda fiyatlar da düşmüş olur, bir tane Xbox One kaparsınız ben de zaten fahiş fiyata almadım xbox'ı..çıktığı zaman Amerika'dan aldım, o dönem dolar da sapıtmamıştı daha, 970 TL'ye mal oldu

biraz oyunları kurcalayayım, iki konsola da bir + - listesi yaparım..

üstat şu bilgilendirmeye benim de acayip ihtiyacım var. bendeki ps4 ü abim istiyor ona tr den bulamadık stok olayı yüzünden amazon da artık tr ye göndermiyor bendekine sulanıp duruyor her gece bize gelip zorla saatlerce bana fifa oynattırıyor en son konuştuk bana amazon dan x1 alacak ben de ona bendeki ps4 ü vereceğim biraz zarar edeceğim ama tacizden kurtulmamın tek yolu da bu gerçekten objektif olarak aradaki farklar nedir x1 alırsak ps4 e göre zarar mı etmiş olurum anlatabilirsen sevinirim yoksa 1 ay daha bekleyip stoklar bollaşınca abime ps4 alıp kurtulmayı denemeliyim

valla hocam, öncelikle xbox one alırsan kesinlikle zarar etmezsin, niye edesin? (tabi Amerika'dan alacağın durumlarda) açıkçası şu an xbox ile daha fazla vakit geçiriyorum; Forza 5, Fifa 14 ve Max oynuyorum, üçü de bence başyapıt. Ps4 ve xbox one FiFa'lar herşeyiyle aynı, ne eksik , ne fazla, mis gibi next-gen 1080p 60hz futbol oyunu..Ps4'de de Killzone'a başladım, fena değil ama beklentim yüksek olduğundan belki pek sarmadı. FPS dalgalı, sabit 60 değil, bu da shooter oyunlarında olmaması gerekn birşey bence..xbox gamepad'i daha çok sevdim, Ds4'e nazaran..ha şimdi xbox ile daha fazla vakit geçiriyorum, ama bu ileride değişebilir. Driveclub ve inFamous çıkacak

Benim tavsiyem; abine xbox1 aldır, ps4'ü de Mart'ta driveclub ve inFamous bundle falan alırsın..Eğer Killzone fanı değilsen..çünkü şu an benim için Ps4'e özel oynayacağım oyun yok gibi..Forza 5'in garajı, modifiyesi zaten saatlerini alıyor insanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: tansusus

quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Orijinalden alıntı: thriller89

Benim DS4, bekleme modundayken şarj olmamaya başladı. Sadece PS4 açıkken doluyor. Hayırdır ?

Bende merak ettim bu olayı.Aynısı kuzenime de oldu bugün.

Ayarlar menusunden isaretlemen lazim bekleme m8dunda neler aktif olsun

Ayarlarda sıkıntı yok. Bugüne kadar zaten şarj oluyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulamadımbirşey

quote:

Orijinalden alıntı: shunter

quote:

Orijinalden alıntı: Ringo-Star

135tl cdli pal oyun varken psn den almak mantikli deil ortak alacaksan baska

amazondan digital code olarak alırsınız hocam 49.99 $ 108 lira felan ediyor ben öyle alıyorum

digital code alınca kardeşlik yapılıyor mu? bir de link verir misin fifa için bakmıştım bulamamamıştım.

Hocam fifayi bende bulamadim sitede ama kardeşlik te bir sorun olmuyor bildiğiniz oyunu aliyorsunuz iste psn sen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resogun hakikaten muhtesem bir oyundu yahu,bende Platin aldim hunharca oynadim yanliz DLC falan ciksa direk alirim hic düsünmeden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi die.Rache -- 19 Ocak 2014; 10:28:12 >
  • peki arkadaşlar amazondan oyun için kod amayı uzun uzun anlatan bir konu varmı yoksa siz yazabilirsiniz bana çok yardımcı olursunuz
  • birde us hesabın kötülükleri yok mu kredi kartı filan geçerli değil sadece amazondan alabileceğin kodlar la onuda amerikan adresi filan yapcan zor iş yani
  • Ben 1 aydır fifa+bf4 oynuyorum en ufak bir yıpranma yok
  • İyi günler,selamlar. Arkadaşımla ps plus için kardeşlik sistemini yapmak istiyoruz. Onun, benim hesabımı ana hesap ataması yeterli mi (benim psn plus'ım var)? O online oynamak isterse benim de kendi makinemden online olmam zorunlu mu?
  • beyler us fifa 14 olan varmı elinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ringo-Star

Fifada season maçda kendime göre rekor kırdım 4 maç 4 galibiyet burdaki ustalar ne var bunda diyebilir ama benim gibi acemiye sevinç oluyor. season oynayan fransa dan 4 yıldız Saint-Etienne nacizane tavsiye ederim. :) ps4 de fifayı adamlar yapmış ben bunca yıldır bu kadar zevk alarak oynadıgım futbol oyunu oynamadım.

Eğer hocam Fifa'da iyiyseniz kapısalım
  • Konusu geçmiş bende merak edip cihazın altına baktım Made in Japan yazıyor. Çin veya Japon ne farkeder acaba?
  • Arkadaş demo videolarda bu playroomdaki veletlere telefondan birşeyler çizip atabiliyorduk. Hangi program ile yapılabıiliyor o ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: thief27

quote:

teşekkürler, seneye zaten emekli olduğunuzda fiyatlar da düşmüş olur, bir tane Xbox One kaparsınız ben de zaten fahiş fiyata almadım xbox'ı..çıktığı zaman Amerika'dan aldım, o dönem dolar da sapıtmamıştı daha, 970 TL'ye mal oldu

biraz oyunları kurcalayayım, iki konsola da bir + - listesi yaparım..

üstat şu bilgilendirmeye benim de acayip ihtiyacım var. bendeki ps4 ü abim istiyor ona tr den bulamadık stok olayı yüzünden amazon da artık tr ye göndermiyor bendekine sulanıp duruyor her gece bize gelip zorla saatlerce bana fifa oynattırıyor en son konuştuk bana amazon dan x1 alacak ben de ona bendeki ps4 ü vereceğim biraz zarar edeceğim ama tacizden kurtulmamın tek yolu da bu gerçekten objektif olarak aradaki farklar nedir x1 alırsak ps4 e göre zarar mı etmiş olurum anlatabilirsen sevinirim yoksa 1 ay daha bekleyip stoklar bollaşınca abime ps4 alıp kurtulmayı denemeliyim

valla hocam, öncelikle xbox one alırsan kesinlikle zarar etmezsin, niye edesin? (tabi Amerika'dan alacağın durumlarda) açıkçası şu an xbox ile daha fazla vakit geçiriyorum; Forza 5, Fifa 14 ve Max oynuyorum, üçü de bence başyapıt. Ps4 ve xbox one FiFa'lar herşeyiyle aynı, ne eksik , ne fazla, mis gibi next-gen 1080p 60hz futbol oyunu..Ps4'de de Killzone'a başladım, fena değil ama beklentim yüksek olduğundan belki pek sarmadı. FPS dalgalı, sabit 60 değil, bu da shooter oyunlarında olmaması gerekn birşey bence..xbox gamepad'i daha çok sevdim, Ds4'e nazaran..ha şimdi xbox ile daha fazla vakit geçiriyorum, ama bu ileride değişebilir. Driveclub ve inFamous çıkacak

Benim tavsiyem; abine xbox1 aldır, ps4'ü de Mart'ta driveclub ve inFamous bundle falan alırsın..Eğer Killzone fanı değilsen..çünkü şu an benim için Ps4'e özel oynayacağım oyun yok gibi..Forza 5'in garajı, modifiyesi zaten saatlerini alıyor insanın

Dun bende bir hevesle arkadasimdan forza 5 i aldim ama nebileyim 4 ten farkini goremedim ozellikle ana ekranda araba secme ekraninda arabalar muhtesemken oyun icin o detaylar dusuyor..gecen nesilde forza 4 u deli gibi oynamistim ama forza 5 bana ara oyun gibi geldi..gamepadde cok hafif varligi yoklugu belli degil..bu aralar ps4 te daha cok vakit geciriyorum bende xonenin ozel oyunlarini bekliyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende nihayetinde ps4 üme kavuştum yalnız bir kaç sorum olacak.

1- Ps4 sistemi kapatırken en son sanki güç düğmesi kapatıyormuş gibi bir çıt sesi geliyormu?
    2- Dualshock 4 ü pc den usb girişinden şarj edebiliyormuyuz? Birde samsung telefon şarj aletiyle şarj edenler vamış, bu şekilde şarj edersek bir sorun olurmu?
    3- Uyku modunda psn den yapılan download işlemleri devam edebiliyormu?

Cevaplarsanız çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bodrum -- 19 Ocak 2014; 11:58:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nibbleArt

Arkadaş demo videolarda bu playroomdaki veletlere telefondan birşeyler çizip atabiliyorduk. Hangi program ile yapılabıiliyor o ?

Telefon na PS uygulaması indir.psn Denden oyun cakyapiciyi

• quote:

Orijinalden alıntı: E'zraK

Resogun hakikaten muhtesem bir oyundu yahu,bende Platin aldim hunharca oynadim yanliz DLC falan ciksa direk alirim hic düsünmeden

Cikabulir dikkat ettiysen level seciminde daha arkada bos kutucuklar var dolar belki

• Beyler halen karar aşamasındayımda.Forumda online tüm özelliklerle ("Destiny" online gameplay gibi sesli,co-op olarak ) oynadığınız bir oyun var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bodrum

Arkadaşlar bende nihayetinde ps4 üme kavuştum yalnız bir kaç sorum olacak.

1- Ps4 sistemi kapatırken en son sanki güç düğmesi kapatıyormuş gibi bir çıt sesi geliyormu?
    2- Dualshock 4 ü pc den usb girişinden şarj edebiliyormuyuz? Birde samsung telefon şarj aletiyle şarj edenler vamış, bu şekilde şarj edersek bir sorun olurmu?
    3- Uyku modunda psn den yapılan download işlemleri devam edebiliyormu?

Cevaplarsanız çok sevinirim.

1 inci yi cevaplıyım ben evet geliyor tık ediyor bişey ve kapanıyor makine
  • iARDAs İ kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar bende yükseltmek istiyorum ps4 ü de şey diycem güzel böyle kaliteli bir harddisk var mı link vs yazarsanız sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 33223323332433253326
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.