Şimdi Ara

★★★ PLAYSTATİON®4 OYUNCULAR KULÜBÜ (ANA KONU) ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
120.244
Cevap
623
Favori
3.291.327
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Diğer >> ★★★ PLAYSTATİON®4 OYUNCULAR KULÜBÜ (ANA KONU) ★★★
Giriş
    2502 Mesaj

Sagolasın cevabın için. Ps3 cihazında hiç film izleme geregi duymadım. %95 oyun geriside internette takılmak belki. Kaçınız film izlioki bu cihazda:) gerci kullanım meselesi. He bluray film hiç almadım. Ya dvd film var elimde yada 1080 p indirip usb üzerinden tv den izlerim. Ama bluray filmleride calıstırır diye düşünüyordum hangi alan kodu olursa olsun sonuçta oyunlarda bluray olunca bende öyle bi kanı olusturmuştu:) biraz daha aydınlanmış oldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    evojeur2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    453 Mesaj
    Beni de yazın beyler. Dijital olarak Fifa 14 ve Battlefield 4 aldım şuan iniyor.

PSN: Berkayy6
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    Tansusus

ps4 munun hdd sını 1tb degıstırdım.wd scorpio blue modelıyle.kullanımda. 862gb kullanılabılır durumda.
    |
    |

|
    |
    Arkadaşlar merhaba bir sorum olucak psn+ almaya gerçekten çok ihtiyacımız varmı acaba? Yalnızca online olarak btf4 ve fifa ultimate team oynuyorum...

Tansusus

quote:

Orijinalden alıntı: GreenWhite.

Arkadaşlar benim hesap US, yeni aldım konsolu. 1 yıllık Plus alacağımda nasıl ve nereden alabilirim acaba?

amazondan code alıcaksın.hatta bıde oyunla bundle al daha ıyı olur.adresını us almayı unutma amazona
    |
    |

Orijinalden alıntı: brbranan

Arkadaşlar merhaba bir sorum olucak psn+ almaya gerçekten çok ihtiyacımız varmı acaba? Yalnızca online olarak btf4 ve fifa ultimate team oynuyorum...

Free to play oyunlari bedava oynarsin :)

diyer oyunlari malesef plus ile oynayabilirsin 1 yilik alman öneririm.
    |
    |
    Arkadaşlar çizik olmaması için önerimi yazayım bende sorun olmadı sizde de olmasın. Resimleri çekip atacağım birazdan.
    |
    |

ps4 de online modları nasıl onlineda bir guncelleme gelecek demişlerdi suan sorunsuz oynanıyor mu online modlar?
    |
    |
    shunter kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

http://www.bolumsonucanavari.com/VideoIncelemeler-2si1_720P_NextGen_Teknoloji_ve_Oyun_Programi-7476.htm

Videonun bir kısmında xbox one ve ps4 u karsılastırıyorlar sıkı bir xbox kullanıcısı olan ve şuan ps4 kullanan Mesut çevik'in yorumunu izle ;)
    |
    |
    astraldoors kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    birde biz alabilseydik şu cihazı içim gidiyor içim
    |
    |

İphone 7 32GB Mat Siyah
    Playstation 4 500GB l Psn:Omers25
    Xbox One 500Gb l Gamertag:Omers25
  • Yarbay
    6067 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Harpooner

quote:

Orijinalden alıntı: Recharged

Cihazın üst kısmında ki parlak yer çok çabuk çiziliyor ve buna bir önlem yok sanırım ? Bu kadar kaliteli bir ürün üretiyorsun bari orasını düşünseydin.

Üstüne, telefon,anahtar falan koyuyorsanız, skin cover kaplayın en temizi. Gerçi hiç bişey koymasanız bile kılcal çizik oluyor gibi bendede.

Aynen..bırakın üstüne birşey koymayı herzaman örttüğüm halde harita gibi olmuş bile..en mantıklısı sizinde dediğiniz gibi güzel bir cover olabilir..bakalım bir arkadaş tasarım konusunda yardım ederse güzel bir cover yaptıracağım:)

• Yüzbaşı
    779 Mesaj
    Not: Aşırı titizlik içerir.

Öncelikle mikrofiber bez alıyoruz. Ben günlük hayatta her ürünümü Amway'den kullandığım için onun bezini aldım çok memnunum.

Cihazın üzerinde seriyoruz ve oynamadığımız zamanlarda hep üstünde duruyor.

Kullanacağımız zaman bastırmadan hafifçe dokunarak silip kaldırıyoruz.

Bezi kaldırınca zaten hafif de olsa toz oluyor onları da bastırmadan alıyoruz. Ben aldığım günden beri bu şekilde kullanıyorum hiç kılcal çizik bile olmadı. Şiddetle öneririm.

• Yüzbaşı
    503 Mesaj
    Arkadaşlar cihazi aldim ve gidip oyunuda almış bulunuyorum ama ufak bir sorun var benim parmak kırık oynayamiyacagim

http://store.donanimhaber.com/df/b5/78/dfb5782faea167be34b4a08470f4ae54.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ruhhastasi -- 18 Ocak 2014; 15:28:59 >

• Yarbay
    3322 Mesaj

Sağolasın Hakanım,alabildik sonunda günlerce süren işkencenin ardından
    Sende nasıl durumlar? memnun musun cihazından?
    |
    |
    Haki_Tr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hayırlı olsun birde geçmiş olsun
    |
    |
    ruhhastasi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İphone 7 32GB Mat Siyah
    Playstation 4 500GB l Psn:Omers25
    Xbox One 500Gb l Gamertag:Omers25
  • Yarbay
    3116 Mesaj

geçmiş olsun
    |
    |
    ruhhastasi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar cihazı güncelleyim dedim dosyayı indirdi kurulumuda yaptı ama kaldı şimdi öylece ekranda görüntü yok mavi ışık gidip geliyor cihazda bi el atarsanız sevinirim ne yapmam lazım

• Yarbay
    2607 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Tris

Not: Aşırı titizlik içerir.

Öncelikle mikrofiber bez alıyoruz. Ben günlük hayatta her ürünümü Amway'den kullandığım için onun bezini aldım çok memnunum.

Cihazın üzerinde seriyoruz ve oynamadığımız zamanlarda hep üstünde duruyor.

Kullanacağımız zaman bastırmadan hafifçe dokunarak silip kaldırıyoruz.

Bezi kaldırınca zaten hafif de olsa toz oluyor onları da bastırmadan alıyoruz. Ben aldığım günden beri bu şekilde kullanıyorum hiç kılcal çizik bile olmadı. Şiddetle öneririm.

cihazi ozel kilan yanlarndan biriside gorunusu ve rengi..ustune bez ortmek abartmak gerci forumda buzdolabi poseti ve strece saranlari gordum..yillarca oynamayi dusunuyrsan bu tarz seyler mantksiz titizlik normal kullanip cizmemek ve temiz tutmaktr hocam oldu olacak kutuda dursun kutuya delik icin kabloyu oradan cikarn

• Yüzbaşı
    779 Mesaj

Hocam benim için önemli olan çizik vs olmaması o yüzden böyle kullanınca içim rahat oluyor Cihazın duruşu harika ona tabiki laf yok
    |
    |
    Metin* kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
son dakika
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,781
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.