Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (3310. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33083309331033113312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    allah allah istanbuldaki medya markta neden yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

bu ds4 yedek kol alıcağım ben dönüşümlükullanıyorum kollar fazla yıpranmıyorlar
    nerede bulabilirim

abi hem paketledim kaldırdım diyorsun hemde ds4 arıyorsun vallahi bu forumda baştan beri takip ediyorum mesajlarını seni bir türlü çözemedim. bir ara bu fiyata alınmaz ben almıycam diyip duruyordun aldın gitti. biz hala bekliyoruz
  • Arkadaşlar başıma ilginç birşey geldi eğer killzone bu hafta multisi herkese açılmadıysa benim us hesapta plus yoktu tr de vardı ve ben us den online oynadım böyle oynanabileceğini bilmiyordum var mı böyle birşey ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teodosic17

quote:

nerede bulabilirim

abi hem paketledim kaldırdım diyorsun hemde ds4 arıyorsun vallahi bu forumda baştan beri takip ediyorum mesajlarını seni bir türlü çözemedim. bir ara bu fiyata alınmaz ben almıycam diyip duruyordun aldın gitti. biz hala bekliyoruz

ben gerçekten almıycaktım stok konusunda yazdıklarımı oku anlarsın
    neden aldığı mı bu forumdan bir arkadaş için alacaktık ayırttım
    hatta ona telefonumuda verdim lakin o bana inanmadı herhalde
    teknosa ayırıp beni aradılar dün sabah
    bende madem ayrılmış bende bu ürünü nasılsa alacağım ha şimdi ha 3 ay sonra
    diye gidip aldım denedim paketledim kaldırdım
    çünkü şu anda ps3 de gran turismo 6 yı oynamaktayım burdan anla işte samimi olduğumu
  • Bazı arkadaşlar merak ediyordu Vita 2. Joystick olarak kullanılıyor mu diye. Evet kullanılıyor dun Fifa denedim oynaması biraz zor olsa da sorunsuz kullanılıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

nerede bulabilirim

Abi heyecanlı bu konularda çabuk kararlar degiştiriyor. İlgiyle izliyoruz. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ringo-Star

quote:

quote:

nerede bulabilirim

Abi heyecanlı bu konularda çabuk kararlar degiştiriyor. İlgiyle izliyoruz. :)

hayır heyecanlı değilde mantıklı diyelim buna gözüm
    heyecan yaşımızı geçtik artık
  • Ben de bugün itibariyle kavuştum cihaza..Xbox One'a kardeş geldi..İlk izlenimlerim;

- Gamepad, DS3'e göre iyi ama Xbox One gamepad'ine göre kesinlikle daha kötü geldi bana..Özellikle analog çubukların çok kalitesiz bir malzemeden yapılma hissiyatı var. tetikler de xbox one gamepad'de daha iyi.
    - Dashboard, xbox one dashboard'a göre daha hızlı ve daha az karmaşık
    - genel olarak internet hızı xbox'ın daha iyi, baya yavaş PSN..

daha oyunlara başlamadım, zaten bir tek Killzone var, o yüzden şimdilik bu kadar. Aşağıda da dandik telefonumdan çektiğim resimler var;

• quote:

Orijinalden alıntı: RaiTrQ

Arkadaşlar başıma ilginç birşey geldi eğer killzone bu hafta multisi herkese açılmadıysa benim us hesapta plus yoktu tr de vardı ve ben us den online oynadım böyle oynanabileceğini bilmiyordum var mı böyle birşey ??

Killzone multisi bedava mi

• İnternet hızı PSN'de yavaş derken anlamadım?
  • Öncelikle hayırlı olsun çok şanslısın iki güçlü cihazada sahipsin oyun fiyatları bu kadar uçuk olmasa bende xboxone merak ediyorumda şimdilik ayıracagım bütçe sadece ps4 e, seneye emekli oluyorum o zaman xbox one alabilirim. :) bir iki güne objektif olarak oyunlardaki farkı da bizlere yazarsan sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ezio

quote:

Arkadaşlar başıma ilginç birşey geldi eğer killzone bu hafta multisi herkese açılmadıysa benim us hesapta plus yoktu tr de vardı ve ben us den online oynadım böyle oynanabileceğini bilmiyordum var mı böyle birşey ??

Bilmiyorum ki us psn de plus yoktu tr hesabımda vardı ama ben us den oynadım şaşırdım böyle tek hesapta olması yetiyor mu ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: astraldoors

Ben de bugün itibariyle kavuştum cihaza..Xbox One'a kardeş geldi..İlk izlenimlerim;

- Gamepad, DS3'e göre iyi ama Xbox One gamepad'ine göre kesinlikle daha kötü geldi bana..Özellikle analog çubukların çok kalitesiz bir malzemeden yapılma hissiyatı var. tetikler de xbox one gamepad'de daha iyi.
    - Dashboard, xbox one dashboard'a göre daha hızlı ve daha az karmaşık
    - genel olarak internet hızı xbox'ın daha iyi, baya yavaş PSN..

daha oyunlara başlamadım, zaten bir tek Killzone var, o yüzden şimdilik bu kadar. Aşağıda da dandik telefonumdan çektiğim resimler var;

dijital mi fiziksel mi bilmemde oyun yüklemeleri cocuk düsürtüyormus xboxda
    cogu otorite begenmedi X1 padlerini sen begendiysen ne mutlu az denememe ragmen cok sade bir yapisi vardi., uzun kullanimda denemen gerek. triggirler´lar parmak acidigini söylüyorlar ,analog sticklerde bir süre sonra bas parmaklarida acitiyormus bir süre sonra.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ezio

quote:

Bilmiyorum ki us psn de plus yoktu tr hesabımda vardı ama ben us den oynadım şaşırdım böyle tek hesapta olması yetiyor mu ki ?

Ana hesapta yeter keske su yorumları okusa insanlar

• biz daha bi ps4 bulamiyoruz millet xone bile almis fantazi yapiyor ulan ya adalet mi bu para var alamiyoruz deli olacam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gorkem.IX -- 18 Ocak 2014; 13:26:23 >
  • Destiny

• Çok şükür aylardır süren beklenti sona erdi ve bende kavıştum Allahın izniyle PS4 üme !!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Çok şükür aylardır süren beklenti sona erdi ve bende kavıştum Allahın izniyle PS4 üme !!

güle güle keyifle kullan hayırlı olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Çok şükür aylardır süren beklenti sona erdi ve bende kavıştum Allahın izniyle PS4 üme !!

İşte bu süper haber sevindim valla çok bekledin hayırlı olsun güzel günlerde sorunsuz kullan. Sen nba seviyorsun öyle okudum gibi seviyorsan mutlaka Nba2k14 al müthiş oyun, fifa yıda seviyorsan sakın almamazlık etme.
  • quote:

Güle güle kullan dostum

• 
Sayfa: önceki 33083309331033113312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.