Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (1971. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19691970197119721973
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce walmart'tan 2 adet bundle olarak aldık. paketler haftaya pazar elimizde olacak (istanbul). Yalnız paketten çıkan ve kullanmayacağımız şeyleri maliyetine vereceğiz. 2 adet kamera, 2 adet killzone, maliyeti 135 tl her biri. İlgilenen varsa pm atabilir, kar amaçlı bir satış değildir. Darısı hepinizin başına.
  • bu ses muhabbetini kim çıkardı allah aşkına?

düne kadar olmayan şey şimdi mi var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ersin ÇAKI

quote:

Orijinalden alıntı: blackzeros

ses aşrı ısıdan olabilir ama testleri vardı sitelerde ps4'un ses seviyesi ve isi seviyesi oldukca dusuk uzun calismada bile uniteden kaynaklı bir sorunda olabilir.Birkac yuz bin cihaz vardir rapor edilse coktan her yer videolarla dolup tasardi.

vitada remote play ile cep telefonunu kullanıp 4g lte uzerinden resogun oynuyor adam.
    https://www.youtube.com/watch?v=M3Pj4PyJgnA&feature=c4-overview&list=UUNpxh2vUm0kZJP_D6C4OMSA

Valla bir vita sahibi olduğum için özellikle BF4 ve Fifa 14'ü iş yerinden oynayabileceğime seviniyorum. Bizdeki 3G ile Remote Play mümkün olmasa bile, iş yerinin Wi-Fi'sini kullanarak evdeki PS4'e bağlanıp oyunları oynamayı düşünüyorum.

Ps4 le ayni wifi agina bagli olmak gerekiyo sanirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GodLeSs CapTive G kullanıcısına yanıt
    ayni wifi olmasına gerek yok, zaten yakındaysanız araci bir modeme gerek yok wifi uzerinden birbirlerine baglaniyor ps4 ve vita , veya evin disindaysanızda iyi bir baglantiniz varsa modem uzerinden oynanabiliyor.3g desteklemeycek dendi ama telfonu hotspot yapip modem gibi gostererk oynanabilcegini tahmin ediyorum neticede videodakide oyle yapiyor.baglanti hizida 5,7 ye 1,8 gozukuyor videoda gerci Türkiye'de bu kotalarla filan oynamak akıl karı degil ama fps ve araba yarısı dısında bazı oyunlar oynanabilir tahmin ediyorum.
  • Mustafa Yiğit : PS4, 13 Aralikta Turkiye'de satisa aciliyor ve stok 1.000 adet degil! Bazi art niyetli kisilerin cikardigi dedikodulara inanmayalim lutfen.

• PLAYSTATION 4 [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackzeros

ayni wifi olmasına gerek yok, zaten yakındaysanız araci bir modeme gerek yok wifi uzerinden birbirlerine baglaniyor ps4 ve vita , veya evin disindaysanızda iyi bir baglantiniz varsa modem uzerinden oynanabiliyor.3g desteklemeycek dendi ama telfonu hotspot yapip modem gibi gostererk oynanabilcegini tahmin ediyorum neticede videodakide oyle yapiyor.baglanti hizida 5,7 ye 1,8 gozukuyor videoda gerci Türkiye'de bu kotalarla filan oynamak akıl karı degil ama fps ve araba yarısı dısında bazı oyunlar oynanabilir tahmin ediyorum.

evet gerek yok videodan çözdüm zaten olayı fakat birkaç gün önce muhabbeti döndü ve aynı wifi gerekip gerekmediğini sorduğumda 'evet gerek var, yoksa olmaz' diyen birkaç kişi vardı. hemde vita konusunda uzmanmış kendileri cidden uzmanmış
  • Aşırı ses çıkardığının kanıtı bir video var diğer incelemeler ve denenyenlerden böyle bir sıkıntı duyulmadı bir kişiye denk gelmiş olabilir ama tam tersiyse bu ses gerçekten çekilmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Corleone Family

Mustafa Yiğit : PS4, 13 Aralikta Turkiye'de satisa aciliyor ve stok 1.000 adet degil! Bazi art niyetli kisilerin cikardigi dedikodulara inanmayalim lutfen.

Koca Türkiye ye hele hele "simdi satilmaya baslansin 3.000 tl den bile alirim" diye dusunen bir hedef kitle oldugundan dolayi bir cok ulkeye yollanmayacak stok adeti yollanir benim canim ulkeme

• Vegas da yaşıyan bir abim temin etmiş konsolu bugün. Henüz konuşmadım ama fotoğrafını paylaşmış.

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Aşırı ses çıkardığının kanıtı bir video var diğer incelemeler ve denenyenlerden böyle bir sıkıntı duyulmadı bir kişiye denk gelmiş olabilir ama tam tersiyse bu ses gerçekten çekilmez.

İsterse süper bilgisayar olsun kesinlikle çekilmez. En fazla playstation 3 fat kasa sesi olsa yeterlidir benim için.

• Birden fazla download yapabileceğiz.

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yûnus

quote:

Orijinalden alıntı: Gorkem.IX

kardeşlik denenmiş mi?

Bu konuda yabancı forumlarda bir bilgi var mı ?

bu konu benim açımdan da önemli zira tam oyun siparişi verme aşamasındayım
  • YORUMSUZ.

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: U_şen

YORUMSUZ.

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

• fake la bu. siz buna mı inandınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GodLeSs CapTive -- 15 Kasım 2013; 20:25:46 >
  • Piyasaya sunulan her türlü elektronik ürünün içini açarak tamir edilebilirlik durumları hakkında ilginç ve faydalı içerikler üretmeye devam eden iFixit'in son konuğu, Sony'nin yeni oyun konsolu PlayStation 4 oldu.

8 Jaguar çekirdeğine sahip AMD işlemci, 1.84TFLOPS işlem gücüne sahip yeni nesil Radeon grafik birimi, 8GB GDDR5 bellek, 2 USB 3.0 girişi, HDMI ve optik çıkış, 1 AUX girişi ve 500GB HDD gibi teknik detaylar ile hazırlanan PlayStation 4, iFixit ekibi tarafından 27 adımda açılarak 10 üzerinden 8 puan aldı ve tamirinin kolay olduğu cihazların arasına yerleşti. İçerisinde yapıştırıcı malzeme kullanılmaması ve sabit disk sürücüsünün kolaylıkla değiştirilebilir olması nedeniyle olumlu puanlar alan PlayStation 4, fan temizliği için bütün cihazın sökülmesinin gerekmesi ve içeride bulunan keskin köşelerin parmakları kesebileceği gibi nedenlerden dolayı olumsuz yorumlarla karşılaştı. Ayrıca iFixit, ürünün üzerinde güvenlik cıvatalarının ve mühürlerin bulunduğunu, bu yüzden de kullanıcıların garantiyi bozmamak adına tamir için cihazlarını açmaktan vazgeçebileceğini belirtiliyor.

http://forum.donanimhaber.com/m_83972261/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: U_şen

YORUMSUZ.

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

walla ne yalan söyliim ps4 daha güzel tasarım eyw ama xbox ta göze daha dolu dolu daha sağlam geliyor...
  • Abd'deki kuzenimden PS4 istemiştim ama konudaki "sorun" içerikli mesajları okudukça tırsıyorum. Aralıkta gelecek inşallah, ama acaba aldırmasam mı?

Ses çok önemli değil de HDMI sorunu var deniyor o kafamı karıştırdı. Günde öyle 12 saat veya üzeri oynayan birisi değilim, konsolu da o kadar

açık tutmam. Elle tutulur bi arıza bildirimi var mı onu da araştırmadım aslında. Abd'den almasam buradan 1400 tl ye alacak durumda değilim açıkcası.

Ne yapsam bilemedim..? Abd'den alacak olanlar ne düşünüyor?
  • 
Sayfa: önceki 19691970197119721973
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.