Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 İÇİN GÜNCELLEME ÇOK YAKINDA (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
1.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bir güncelleme gelmiş 190 mb falan indi kuruyor ama bu güncelleme galiba güvenlikle alakalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • die.Rache kullanıcısına yanıt
  • Bekleme modundandayken kendi kendine kurup guncellese olmuyor mu da boyle bekletiyor bizi

• Adamlar yerinde sayıyor hiç bi yazılım geliştirilmesi olmadı.
  • Güncelledi ama ne geldi anlamadım ben
  • Bu update ilac gibi geldi,

• Gençler hemen panik olmayın, tidux da yazmış 1.74 gelecek yakında ve sistem stabilitesini artıracak boş bir güncelleme olacak ama gamescom fuarı sırasında 1.8 gelecek. Burada bahsedilen güncelleme 1.8. Sony yeni özellk eklediği zaman 0.1 artırıyor yazılım versiyonunu, 0.01 artış küçük stabilite artırıcı güncellemeler oluyor
  • Wii U browser exploit çıkmış. Ps4 ten bu exploit yüklü bir siteye girdiğinizde bir daha hiç bir ps4 uygulaması çalışmıyor. Bu güncelleme içinde güvenlik ve stability demişler. Sebep bu olabilir. Ve gariptir ki bu exploit sadece Psn Plus üyelerini etkiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 22 Temmuz 2014; 19:58:17 >
  • bence de 1.7x güncellemerin hepsi istem üzerine düzeltme olur bir yenilik eklenirse 1.8 olur 2.0 olduğunda kararlı anlamına gelir zaten. güncelleme içerine baktığımda bir şey yok zaten boş güüncelleme
  • Bu indirdiğimiz oyunu beklemeye alma özelliğinin olmaması kötü ama ben özellikle Xbox'çı arkadaşların Xbox One'da var PS4'te olmaması rezilliktir olaylarını anlamakta cidden güçlük çekiyorum.

Bu arkadaşlar geçen nesilde download'larını pause edemiyorlardı, PS3'te ise vardı bu özellik. Nedense o zaman önemli olmayan şeyler şimdi kıymete bindi.

Bu sonbahar döneminde ben bazı eksikliklerin giderileceğine inanıyorum. MP3 desteği, arayüz geliştirmeleri, 3D bluray fim özelliği gibi geliştirmeler bekliyorum. Sonuçta arayüz önemli ama oyunlar daha önemli, akşama kadar oturup menüyü seyredecek halim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 23 Temmuz 2014; 4:40:23 >
  • Söylediklerinin büyük çoğunluğuna katılıyorum ama ilginç olan , aynı firmanın bir önceki nesil cihazında olan özellikleri yeni nesilde de devam ettirip geliştirmesi gerekirken tersinin olması. Az değil , bu cihaz çıkalı 7 ay oluyor. Bu ciddi bir zaman. @d3vstator

• Sony nin hatalarini biz de goruyoruz, olan seyleri yokmus gibi kabul etmiyoruz. Sorun bu tip meseleleri buyuten ve bunu cok buyuk bir olaymis gibi yansitan forum uyelerinin tavirlari.

• Cihaza güncelleme gelmiş. Blu-ray desteği sağlanmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Since1903 -- 29 Temmuz 2014; 20:29:40 >
  • güzel.d
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.