Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 İÇİN GÜNCELLEME ÇOK YAKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
1.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  PLAYSTATION 4 İÇİN GÜNCELLEME ÇOK YAKINDA

Pushsquare'in haberine göre PS4 için çok yakında bir güncelleme kapımızda. Habere göre en yakın rakibi Microsoft konsoluna her ay gelen update'ler ile iyileştirmeler yaparken, Sony'de yakında gelecek bu güncelleme ile yakında açıklanacak bazı yeni özellikler getirecekmiş. Bakalım SCEE Fred Dutton'un bahsettiği bu "nextgen firmware update"in yenilikleri ne olacak.

quote:

While primary competitor Microsoft has been busy updating its next-gen machine on a monthly basis, Sony has been much slower with firmware updates for the PlayStation 4. One could argue that the Japanese giant’s system deployed in a much sturdier state than the Xbox One, but with the latter now getting 3D Blu-ray support among other key features, there’s no doubt that the PlayStation maker is starting to fall behind.

Fortunately, it sounds like the firm has a fresh firmware update on the way, as evidenced by comments made by SCEE representative Fred Dutton on the PlayStation Blog. Pressed by impatient fans, the put upon scribe explained that you should expect news on next-gen “firmware updates very soon”. Asked for a more specific time scale, he reiterated that “more information” will arrive in the near future. Hopefully that means over the coming weeks, not months.

With the PlayStation 3 chastised for constant software refreshes, we still reckon that the platform holder’s decided to deploy fewer, bigger firmware updates on its latest format. The problem is that its silence is causing early adopters to get restless, and with the console still missing key features such as MP3 playback and media server support, it might want to be a little more vocal about what it’s actually working on.

KAYNAK

• Şu psn i düzeltsinler artık saçma sapan abidik gubidik hatalar kopmalar arkadaş listesini görmemeler , chat yaptığım adamın online olması benle sesli chattedyken beni listesinde görememesi her hafta zırt bırt bakım aşamasında demesi gibi hatalar giderilsin artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maydo67

Şu psn i düzeltsinler artık saçma sapan abidik gubidik hatalar kopmalar arkadaş listesini görmemeler , chat yaptığım adamın online olması benle sesli chattedyken beni listesinde görememesi her hafta zırt bırt bakım aşamasında demesi gibi hatalar giderilsin artık.

Golge etme kenara cekil, magazanin onunu kapatiyorsun...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlısı diyelim.
  • 3'te para vermiyordum pek ağzımı açmazdım bağlantı işlerine ama 4'te online için para veriyorum 3'ten iyi hizmet alamazsam yakarım o ps4'ü.
  • ● Download pause
    ● içeriklerimizi siniflandirabilme, klasörleme, gruplandirma
    ● filmlere 3d desteği
    Rica ediyorum.

• C-TRanger kullanıcısına yanıt
    + suspend özelliği lütfen
  • -Arkadas listemizdekilerin cevrimici oldugunda bildirmesi,
    -Arka plan resmini degistirebilme,
    -Profilimizde bi bölüm olsun ordan kaydettigimiz videolari arkadaslarimiz da izlesin ve yorum yapabilsin,

Tabi sadece hayal bunlar,"stability" update gelir kesin
  • Bu sefer sanki indirilen içeriği durdurma özelliği gelir, sonuçta PS3'te bile olan bir özellik. Diğer özelliklerin geleceğini sanmıyorum, gelirse seviniriz, o ayrı tabii...
  • Resim, müzik, video bölümleri olsun artık.YouTube app gelirse de fena olmaz.

• Bu sefer dolu olarak gelecektir update, belki 10 tane yenilik olmaz ama yine 2-3 tane temel özellik gelecektir. Youtube app de gelecekti, hatta oradan direkt youtube upload özelliği olacak diye okumuştum. Duyurulmuş bir çok özellik var şuan geliştirme aşamasında olan, onlar da zamanla gelecektir.
  • Tema gelsin, arkadaşların görüntüsü 3'teki gibi olsun.Online offline bildirimi gelsin,Sorunlar çözülsün
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

● Download pause
    ● filmlere 3d desteği
    Rica ediyorum.

3D'den vazgeçtim.TR PSN'e film gelsin yeter
  • USB'den film oynatma iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

● Download pause
    ● filmlere 3d desteği
    Rica ediyorum.

Özellikle 3d film!!

• Valla bu 3d ye bir ben mi isinamadim? 2011 den beri 3d tv var ama 3d olarak izledigim seylerin sayisi 1 elin parmaklarini zor gecer. Sevenleri vardir elbet, zaten gelir de yakin zamanda bu ozellik.

• ~Direksiyon desteği istiyorum. G27 var ama çalışmıyor ps4 ile, hayal kırıklığıydı benim için resmen...
  • Suspend desteği bekliyorum. 20 Şubatda ağzımız açık izlemiştik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: d3vstator

Valla bu 3d ye bir ben mi isinamadim? 2011 den beri 3d tv var ama 3d olarak izledigim seylerin sayisi 1 elin parmaklarini zor gecer. Sevenleri vardir elbet, zaten gelir de yakin zamanda bu ozellik.

Bir hevesti 3d artık çok umursamıyor insanlar 3d yi.
  • Birini düzeltir üçünü bozar sony update ps3 ten beri bezdirdiler yav

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.