Şimdi Ara

Playstation 4'de Media Server desteği yok.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
8
Cevap
0
Favori
200
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Diğer >> Playstation 4'de Media Server desteği yok.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    17050 Mesaj
    Sony başkanı Shuehei Yoshida, PlayStation 3'ün en çok kullanılan özelliklerinden biri olan Media Server ve MP3 desteğini PlayStation 4'ten kaldırdıklarını açıkladı.
    Yeni konsollar piyasaya sürüldüklerinde genel kanı bir önceki konsolun en iyi özelliklerini alıp daha da geliştirerek oyunculara sunacak olmalarıdır.
    Gelin görün ki Sony, PlayStation 4 ile bu genel kanıyı değiştirmeye hazırlanıyor. Çünkü PlayStation 3'ün en çok kullanılan özelliklerinden olan MP3 oynatma ve DLNA desteğini (yani Media Server) PlayStation 4'ten kaldırdıklarını açıkladılar.

Sony'nin başkanı Shuehei Yoshida, Twitter üzerinden PlayStation fanatiklerinin şikayetlerine ise ne demek istediği tam olarak anlaşılamayan bir yanıtla karşılık verdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    Mediaserver'ın kalkması kötü olmuş, açmadığı format yoktu valla.Ps3'te çok fazla kullandım bu özelliği.
    |
    |
    Media server özelliği olsa net üzerinden parayla bize satacağı mp3'leri nasıl satacak veya stream edecek. Millet açar PC'den veya başka bir medya cihazından dinler. Sony'de bu tip çakallıkları yapmıyor değil, umarım oyuncular tepki verir de bu tip işlerden vazgeçerler.
    |
    |
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    8010 Mesaj
    Konu dün verildi hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

İphone 7 32GB Mat Siyah
    Playstation 4 500GB l Psn:Omers25
    Xbox One 500Gb l Gamertag:Omers25
  • Yarbay
    2517 Mesaj
    ps4 daha da hızlandırıp sadece oyun konsolu yapıyorlar
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
SEO
Bey Azura
son dakika
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.