Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (808. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 806807808809810
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mannotcaring

Bilgililer cevap verirse sevinirim, yazılmıştır belki ama ben göremedim ne zaman Türkiye'ye geliyor, bir de aileyi ikna etmek amaçlı ( laptop ya da konsol alacağım ama konsola çok soğuk bakıyorlar) bir iki ikna edici özellik sayarsanız sevinirim.

Aralık sonu gibi gelecek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: M-StayWithMe

quote:

Orijinalden alıntı: Crystal Castles

quote:

Oyun içi video kaydetme olayında belli bir süre kısıtlaması varmı ?

15 dakika
    yabancı bi forumda okumuştum.

Olmasaymış daha güzel olurmuş.15 dk biraz kısa gibi ama neyse.

Bi kayıt bitince yenisini açarız bizde. sonra pc'de birleştiririz bunları. tabi pc'ye usb ile atabilme özelliği var mı bilmiyorum. inşallah vardır çok önemli bu.
  • quote:

Bilgililer cevap verirse sevinirim, yazılmıştır belki ama ben göremedim ne zaman Türkiye'ye geliyor, bir de aileyi ikna etmek amaçlı ( laptop ya da konsol alacağım ama konsola çok soğuk bakıyorlar) bir iki ikna edici özellik sayarsanız sevinirim.

İkinci el serbestmiş de direk izin verirler.
  • verildiyse affola

playstation 4 fiyatları
    Playstation 3 konsolu çıkmadan önce ilk önce ,gittigidiyor olmak üzere, sahibinden.com ve birçok ön siparişli sitelerden bu konsola sahip olabiliyordunuz.Playstation 3′den bu zamana teknoloji marketleri konusun da baya bir gelişme ve değişime uğradı satışlar.Sony psvita‘da uyguladığı satış politikasını, playstation 4 fiyatlarında’da global bir fiyat politikası uygulayarak Dünyanın her yerinde aynı fiyata satılmasını sağlayabilir.Her ne kadar sony’nin kendi ürünü olan exlusive oyunların da bu sabit satış stratejisini göremesek de , kullanıcılar olarak playstation 4 fiyatlarında bu fiyat politikasını benimesemesini ve sony bayileri haricin de diğer satıcılara baskı yapıp aynı fiyata satılmasını temenni etmekteyiz.

Ben playstation 3 konsolunu japonya da çıktıktan kısa bir süre sonra, Ankarada’ki bir oyuncakcı mağazasından temin ettim, daha sonra avrupa çıkış tarihi verildikten bir müddet sonra Teknosa dahil olmak üzere, birçok teknoloji marketlerinde’de playstation 3 satışa sunuldu, playstation 4 konsolun’da aynı durumların söz konusu olacağını düşünüyorum.Bimeks, teknosa , sanal marketlerde ps4 fiyatları hakkında kampanyalar yapılarak müşteriye sunulacaktır.

Playstation 3 ilk çıktığı zaman satış fiyatı yönünden 1000TL – 1200tl arası bir fiyatla kullanıcıya sunulmuştu.Bimeks de playstation 4 fiyatlarının yine bu doğrultuda olacağını düşünüyorum, Teknosada playstation 4 fiyatları konusunda 1400-1500tl gibi bir fiyatla karşımıza çıkması olası görünüyor.Bu fiyat tahminlerini playstation 3 ilk çıktığı zamanki fiyatlara bakarak yaptığımı belirtmek isterim.Vatan bilgisayar playstation 4 fiyatları konusunda diğer ürünlerinde yaptığı gibi world karta %20′lik satış politikasını belki ps4 fiyatları içinde uygulayabilir.

Bekleyip hep beraber göreceğiz, bakalım hangi firma ne kadar bir indirim ve ps4 kampanyalarıyla karşımıza çıkacak.

Bir önceki yazımız olan PS4 Bu sene çıkmıyor ? başlıklı makalemizde hirai, playstation 4 oyunları ve ps4 oyunları hakkında bilgiler verilmektedir.

http://www.ps4.gen.tr/playstation-4-fiyatlari.html
  • 399$ ile 499$ arasında 100 dolar fark var bu bizim piyasamızda 400 500 tl demektir kafadan. Bu herşeyi değiştirir....
  • quote:

quote:

İkinci el serbestmiş de direk izin verirler.

Para konusu sorun değil hocam o konuda değil sorunumuz
  • vita wifi tr'nin fiyati 799 tl avrupa fiyati 250 euro imis cikarken ,kafa kafaya oranlama olursa yuzde 60 daha pahali olucagindan 1280'e geliyor fiyat.
  • Al iste basladik,Ubisoft 2. el konusunda kararini vermemis..PC kullanicilari az cekmedi Ubisoft'un DRM sisteminden

http://forum.donanimhaber.com/m_76264742/tm.htm
  • Tom Clancy's The Division çok iyiymiş mp olacak mı acaba
  • geoxid kullanıcısına yanıt
    bıtınce yollarım nedemek .d
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoName.

Tom Clancy's The Division çok iyiymiş mp olacak mı acaba

Oyun zaten MMO-RPG
  • Konferans beklediğim gibi değildi çok az oyun gameplay sunuldu ve işde budur diyemedim ama yinede iyiydi bunlar çıkış oyunlar ama şuda bir gerçek tarafsız yorumcu olarak,dan söylüyorum çünkü ben fan değilim XBOX ONE Ryse: Son of Rome Gerçekden iyiydi beklediğim gibiydi cevat yerli bu işi biliyor

• bizde sadece gamepad 220-280 tl olur konsol 1600 1700den piyasaya girer 3 ay sonra 1299 1399 fiyat aralığına düşer diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOGOMEZ

Konferans beklediğim gibi değildi çok az oyun gameplay sunuldu ve işde budur diyemedim ama yinede iyiydi bunlar çıkış oyunlar ama şuda bir gerçek tarafsız yorumcu olarak,dan söylüyorum çünkü ben fan değilim XBOX ONE Ryse: Son of Rome Gerçekden iyiydi beklediğim gibiydi cevat yerli bu işi biliyor

üstad sence şu ana kadar galip kim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackzeros

vita wifi tr'nin fiyati 799 tl avrupa fiyati 250 euro imis cikarken ,kafa kafaya oranlama olursa yuzde 60 daha pahali olucagindan 1280'e geliyor fiyat.

bana da öyle geliyor, sanki 1299tl den piyasaya girecek gibi. Zaten 1000tl vergisiz cartsız curtsuz direk 400 euro karşılğı.

Xbo da 1499tl den girer benden söylemesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOGOMEZ

Konferans beklediğim gibi değildi çok az oyun gameplay sunuldu ve işde budur diyemedim ama yinede iyiydi bunlar çıkış oyunlar ama şuda bir gerçek tarafsız yorumcu olarak,dan söylüyorum çünkü ben fan değilim XBOX ONE Ryse: Son of Rome Gerçekden iyiydi beklediğim gibiydi cevat yerli bu işi biliyor

Usta grafikler mükemmel gerçekten laf yok ama şu oynanabilirliğe baksana sadece quick time event'tan ibaret.
  • Düz vuruşlar bile quick time.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Degethyus

Düz vuruşlar bile quick time.

Combo diye birşey yok, çok basit olmuş dövüş sistemi .Cevat anca grafik bassın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oberyn -- 11 Haziran 2013; 15:15:19 >
  • Tum oyun boyle olacak hali yok ya. E3 icin hazirlanmis bir demo ve XBOX ONE EXCLUSIVE. hani PS4'den daha gucsuz olan konsol (!) iste bu grafigi veriyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 11 Haziran 2013; 15:18:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

quote:

Orijinalden alıntı: Degethyus

Düz vuruşlar bile quick time.

Combo diye birşey yok, çok basit olmuş dövüş sistemi .Cevat anca grafik bassın.

Şimdi x-box kullanan arkadaşları kızdırmak istemiyorum ama GOW oynamış biri olarak quick time event'ler bana çok ama çok yapmacık geldi, bunun dışında iyiye benziyor o ayrı.Yalnız azaltmazlar veya süslemezlerse şayet, oynanışı büyük ölçüde sıradanlaştırır, ki quick time olayı oynanışa müthiş heyecan getirmek için olan bir şeydir.
  • 
Sayfa: önceki 806807808809810
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.