Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (806. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
121.006
Cevap
561
Favori
3.399.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 804805806807808
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• DOLARI,TÜRK LİRASINA ÇEVİRDİM TÜRKİYEDEKİ VERGİLERİDE EKLERSEK 1000TL'yi BULUR
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daxteroy

quote:

Orijinalden alıntı: DXM06

Şu saatten sonra hala xbox diyenler gerçekten ne içiyorsunuz söyleyin bizde içleim ya da gerçekten MS size para veriyorsa bizede versinler bizde xboxcu olalım

Bu saatten sonra anca soda icerler.

Hocam maddi yardım alıyorlarsa bizde alalım ek gelir hiç fena olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

quote:

Orijinalden alıntı: tuilde

Harddisk boyutu aciklandi mi?

500 gb

Vaay Sony costu iyice

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urahara0

Assassin s creed 4: Black Flag
    The Dark Sorcerer
    The Division
    Final Fantasy XV
    Kingdom Hearts 3
    inFamous Second Son
    Metal Gear Solid V
    Watch Dogs
    Mirror s Edge 2
    The Witcher 3: Wild Hunt
    Dragon Age 3:Inquistion
    The Order
    Killzone: Shadow Fall
    Thief 4
    The Evil Within

arkadaş hangi birini alıcaz?

Harbi bu nedir abi arasından şunu ılk alayım diyemedim hepsi harika
  • Ben hemen alamam zaten gurur ev kiram faturalar vs derken benim almama epey var ama bu oyunlar cok ama cok guzrl duruyor ps4 inanilmaz interaktif bi konsol olmus yinede ilk firsatta almak isterim bakalim o ilk firsat ne zaman gelir .d elestirebilecegim tek nokta su kulaklik olabilir onuda kablosuz yapsalarmis cok ama cok iyi olurmus

• quote:

Orijinalden alıntı: Berkan10001

DOLARI,TÜRK LİRASINA ÇEVİRDİM TÜRKİYEDEKİ VERGİLERİDE EKLERSEK 1000TL'yi BULUR

Sanırsam euro'yu baz almamız lazım
  • quote:

399 $ zaten vergi ekli hali değil mi?

• Arabistan'dan alırım büyük ihtimal

• Sony'nin tek artısı vardı Multiplayer beleşti onuda kaldırmışlar artık Xbox One rahat geçer PS4'ü eminim.
  • Euroyu baz alarak hesaplayacaksin, üstüne de %18 kdv ekleyince 1200 olur diyorum ben, üstüne daha da eklemezlerse.

• Spotçular dolar kuru ile alırsa o kur üzerinden satabilir 1099 yada 1000 TL gibi bi fiyattan alabiliriz.Ama digital mağzalar büyük ihtimalle euro üzerinden alıcağı için 1299-1399 gibi fiyat çıkarırlar yüksek ihtimalle , ama her türlü cihazı çok iyi bi fiyata veriyor sony.Daha vatandaki hafta sonu %25 indirimi saymıyorum eğer güzel bi fiyattan satarsa vatan hafta sonu direk evimin karşısındaki vatandan alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 11 Haziran 2013; 14:28:54 >
  • Uykudan şimdi kalktım baya yazmışınız bende birşeyler yazıcam akaşam burdayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: GR1907

Sony'nin tek artısı vardı Multiplayer beleşti onuda kaldırmışlar artık Xbox One rahat geçer PS4'ü eminim.

Sen öyle san. Xbox 360 hackli olduğu için öndeydi. PS3 6 yıl sonra kırıldı fakat tam anlamıyla kırılmadı aslında. Xbox360 dan 1 yıl sonra geç çıktı. Fakat satış rakamlarında PS3 öne geçti. PS4 te zaten yine özel oyunlarıyla konuşturacaklardır yine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

Ben hemen alamam zaten gurur ev kiram faturalar vs derken benim almama epey var ama bu oyunlar cok ama cok guzrl duruyor ps4 inanilmaz interaktif bi konsol olmus yinede ilk firsatta almak isterim bakalim o ilk firsat ne zaman gelir .d elestirebilecegim tek nokta su kulaklik olabilir onuda kablosuz yapsalarmis cok ama cok iyi olurmus

Gta 5 al o zaman o oyalar seni para biriktirene kadar

Valla cok para gidicek be deniz konsolu geçtim dunya kadar oyun var hepside birbirinden iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: bulamadımbirşey

quote:

Vergi+mağaza karı eklenmiş hali .Yani geliş fiyatı turkiyeye 399 dolar değil daha ucuz.
  • quote:

Türkiye'ye euro olarak geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

quote:

Orijinalden alıntı: bulamadımbirşey

quote:

Vergi+mağaza karı eklenmiş hali .Yani geliş fiyatı turkiyeye 399 dolar değil daha ucuz.

399 euro yu cevireceksiniz arkadaslar. Biz Sony Eurasia ya bagliyiz. O da tam bin tl civari yapiyor.

• Elimde bitmemis mgs collection batman arkham city rdr limbo ve infamous var oyun almayi dusunmuyorum bunlar idare eder ama yeni nesil oyunlari gorunce insanin akli celinmiyor degil bakalim .d

• quote:

Orijinalden alıntı: Mactavish-

The Witcher 3, Killzone, Mirror Edge 2, Battlefield 4. Deli gibi beklemedeyim.

Ben artık yeni nesilde mp de yüzümü tamamiyle yeni efsaneye DESTİNY'e çevirdim.

Multiplayer FPS olarak artık varsa yoksa DESTİNY.

______________________________________________________________________________________

MMO RPG olarakda The Division ilgimi çekiyor.

/>

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercan Ç.

quote:

Orijinalden alıntı: Oscar Bravo Echo

quote:

Orijinalden alıntı: Muss@

quote:

Orijinalden alıntı: Oscar Bravo Echo

Aynı şeyi 3. kez yazıyorum. Dolar 399 ise Euro olarak daha düşük olması gerekmez mi?

399 sabit ama amerikada dolar, avrupada euro, ingilterede pound olarak satışa çıkacak.
    yani 399 dolar, 399 euro ve 399 pound olacak. TR'de euro fiyatı üzerinden satılacak ama muhtemelen ilk çıkış fiyatı 1500 tl olur.

Teşekkürler. Amerikadakiler daha ucuza alacak sonuç olarak

Ülkelerin para birimine göre konsolun fiyatının da değişmesi o ülkelerin alıcılarına göre normal. Oradaki adam aylık ortalama 1500$-€-£ kazanıyorsa konsolu da 500$-€-£'a alıyor. Bizde aylık birisi ortalama 1500tl₺ kazanıyorsa konsolu 1100-1500₺ arası birşeye alacak. Yani Amerikalılara ucuz değil onlar için normal. Diğerleri için de aynı şey geçerli ama bizde konsol pahalı malesef. Keşke bizde de 500-600₺ falan olsa.

Heh işte şimdi mantıklı oldu. Ben bunu nasıl düşünemedim dün geceden beri kafamı kemiriyordu
  • 
Sayfa: önceki 804805806807808
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.